Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Tracert Route yorumlayan bakabilir mi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Msevinc Daha Az
1 Kayıtlı Üye
44
Cevap
0
Favori
662
Tıklama
Tüm Forumlar >> İnternet >> İnternet Servis Sağlayıcılar >> Türk Telekom >> Tracert Route yorumlayan bakabilir mi
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    714 Mesaj
    az önce dsmart teknik ekiple görüştüm hiçbir öneri sunamadı türk telekom santrali sorunun çözüldüğünü söylemiş dedi ama sorun devam ediyor dedim bişey yapammayız gibisinden bişey söyledi ve tekrardan arıza kaydını açtı.Sorunda dsmart kaynaklı değil türk telekomun yüzünden zorluk çekiyoruz.Dsmart kaynaklı olsa hergün aynı saatte başlamaz sorun.Çevredeki insanlar girmeye başlayınca santralde sorun oluşuyor ve benim dsmartın ağ geçidine ulaşma sürem artıyor internette berbat hale geliyor 1 mbps nin altında hız olurmu şu devirde ya!
    |
    |
    aslında birde şöyle bir durumda var bilgili arkadaşlar bana fikir vermelerini rica ediyorum ilginç bir durum buda: Şimdi hız 1 mbps ye düştü diyorum ama şuan speedtest sonucu 41 ping ve 6 mbps hız gösteriyor yalnız benim bant genişliğim 1 mbps youtubeda filan hep 1 mbps ile bağlanabiliyorum bu yavaşlığı diğer sitelerdede gezinirken rahatlıkla farkedebiliyorum ama idm ile bir video indirdiğimde indirme hızı saniyede 500 kb yi düşmüyor ve birsüre sonra normal hıza yani 900 kb ye kadar çıkıyor ben anlam veremiyorum bu olaylara hem idm indirme hızım 900 kb ye kadar çıkabiliyor(akşam sorun olduğundada idm yüksek hızda indiriyor) ama benim kullanabildiğim hız 1 mbps aklımı oynatmadan şu işi çözdürmem gerek

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tuna152 -- 4 Nisan 2017; 18:42:14 >
    |
    |

aynen, port hızını 1gbps yerine 10gbps tanımlarlarsa sorun ortadan kalkar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Tuna152 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

AMD Ryzen İşlemci Kullananlar Kulübü

AMD Ryzen 7 1700 @4.0Ghz / Asus B350 Plus / Corsair Vengeance LED 4x16GB 3200Mhz CL16 / PNY Tesla P100 AI GPU / Nvidia Titan Volta / EVGA 750W P2 80+ Platinum / Corsair 400C / Corsair H115i / Corsair ML140 x4 / Corsair RapidFire RGB / Corsair M65 Pro RGB / Corsair Void USB RGB / Corsair MM300 Medium / ASUS VG248QE 144Hz / Samsung Evo 970 1TB / Samsung Evo 840 120GB x2 / WD Green 1TB
  • Yüzbaşı
    561 Mesaj
    Yapacagın tek bişey var bu ss leri sosyal medya hesabından süperonline kullanıyorsan onlara iletcen ttnet ise onlara iletcen internet hizmet no nu da yazıcaksın ! böle sorunum var acil düzeltin diye ! en geç 1-2 günde çözülür ! teki yazmış 5 sene uğraştım teki yazmış 5 ay uğraştım ! ne anlatıyo bunlar ya ben hipernet le hor görülen vdsl2 ile doğu avrupada 30 ping ile oyun oynuyorum ! adamların fiberleri var 50 ping ile oynuyor diye seviniyor :)

fotoğrafları defalarca iss ye gönderdim btk ya filanda gönderdim ama çözüm yok hala müşterinin sorunuyla ilgilenen yok ülkede internet anlayışı bu türk telekomun şuanki zihniyeti olduğu sürece işimiz zor siz iyi hizmet alırsınız %90 halen sorunlu internete adsle mahkumdur
    |
    |
    Mertcanoa kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Reklamlar
sohbet
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
SEO
Paykasa
Blogio
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,156
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.