Şimdi Ara

Tracert Route yorumlayan bakabilir mi (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
46
Cevap
0
Favori
1.388
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • az önce dsmart teknik ekiple görüştüm hiçbir öneri sunamadı türk telekom santrali sorunun çözüldüğünü söylemiş dedi ama sorun devam ediyor dedim bişey yapammayız gibisinden bişey söyledi ve tekrardan arıza kaydını açtı.Sorunda dsmart kaynaklı değil türk telekomun yüzünden zorluk çekiyoruz.Dsmart kaynaklı olsa hergün aynı saatte başlamaz sorun.Çevredeki insanlar girmeye başlayınca santralde sorun oluşuyor ve benim dsmartın ağ geçidine ulaşma sürem artıyor internette berbat hale geliyor 1 mbps nin altında hız olurmu şu devirde ya!
  • aslında birde şöyle bir durumda var bilgili arkadaşlar bana fikir vermelerini rica ediyorum ilginç bir durum buda: Şimdi hız 1 mbps ye düştü diyorum ama şuan speedtest sonucu 41 ping ve 6 mbps hız gösteriyor yalnız benim bant genişliğim 1 mbps youtubeda filan hep 1 mbps ile bağlanabiliyorum bu yavaşlığı diğer sitelerdede gezinirken rahatlıkla farkedebiliyorum ama idm ile bir video indirdiğimde indirme hızı saniyede 500 kb yi düşmüyor ve birsüre sonra normal hıza yani 900 kb ye kadar çıkıyor ben anlam veremiyorum bu olaylara hem idm indirme hızım 900 kb ye kadar çıkabiliyor(akşam sorun olduğundada idm yüksek hızda indiriyor) ama benim kullanabildiğim hız 1 mbps aklımı oynatmadan şu işi çözdürmem gerek

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tuna152 -- 4 Nisan 2017; 18:42:14 >
  • Tuna152 kullanıcısına yanıt
    aynen, port hızını 1gbps yerine 10gbps tanımlarlarsa sorun ortadan kalkar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yapacagın tek bişey var bu ss leri sosyal medya hesabından süperonline kullanıyorsan onlara iletcen ttnet ise onlara iletcen internet hizmet no nu da yazıcaksın ! böle sorunum var acil düzeltin diye ! en geç 1-2 günde çözülür ! teki yazmış 5 sene uğraştım teki yazmış 5 ay uğraştım ! ne anlatıyo bunlar ya ben hipernet le hor görülen vdsl2 ile doğu avrupada 30 ping ile oyun oynuyorum ! adamların fiberleri var 50 ping ile oynuyor diye seviniyor :)
  • Mertcanoa kullanıcısına yanıt
    fotoğrafları defalarca iss ye gönderdim btk ya filanda gönderdim ama çözüm yok hala müşterinin sorunuyla ilgilenen yok ülkede internet anlayışı bu türk telekomun şuanki zihniyeti olduğu sürece işimiz zor siz iyi hizmet alırsınız %90 halen sorunlu internete adsle mahkumdur
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.