Şimdi Ara

Trabzonspor'da İşler Nasıl Yoluna Girer

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
727
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • değerli dostlar takımıız içinde bulunduğu sıkıntılı durumdan nasıl kurtulur,,neler yapılabilir,,gol sorunu nasıl çözülür,,yorumlarınızı bekliyorum...

• Halilhodzic giderse

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yilmazguney

Halilhodzic giderse

şu mantıkdaki düşünceler biterse her sorunu td de arıyoruz
  • quote:

Orijinalden alıntı: yilmazguney

Halilhodzic giderse

normalde hemen td değiştirmeyi doğru bulmam ama halilhodziç sanki zoraki geldi trabzona ve aklı başka klüplerden gelen pahalı tekliflerde kaldı.bence 10.haftaya kadar beklemeli yönetim ve 10.hafta sonunda duruma göre halilhodziç gönderilmeli.futbolcularında kendilerine çeki düzen vermeleri lazım.fiziksel olarka çok eksikler.
  • Komple şehir olarak ak parti hayranlığından kurtularak başlayabilirsiniz mesela.ünal aysal beyefendi'nin dediği gibi "balık baştan kokar"

• orta saha yetersiz 433 için. 3 adamda düz, waris yerine adam gibi bir hücum gücü yüksek oyuncu alınabilirdi orta alana.
    bu kadroyla 442 iyi gider.cardozo forvetten çok uzak oynuyor yanına bir adam şart ki kaleye yakın top alsın zaten bu adamın olayı ceza sahasında topla buluşup kaleye sokmak.cardozo yanına waris/yatabare kanatlar yusuf sefa orta alanda 2ön libero olsada çok sıkıntı olmaz.
    yalnız sakatlıklardan sonra özellikle onurun yokluğunu çok hissedicek ts.

o değilde ts nin ekonomi hamleleri etkileyici,güzel makyaj yapıyorlar bütçeye.bir kaç hamle sonrası + ya geçirirler öz sermayeyi.biz yapsak medya ortalığı yıkardı
  • quote:

Orijinalden alıntı: WINTER IS COMING

orta saha yetersiz 433 için. 3 adamda düz, waris yerine adam gibi bir hücum gücü yüksek oyuncu alınabilirdi orta alana.
    bu kadroyla 442 iyi gider.cardozo forvetten çok uzak oynuyor yanına bir adam şart ki kaleye yakın top alsın zaten bu adamın olayı ceza sahasında topla buluşup kaleye sokmak.cardozo yanına waris/yatabare kanatlar yusuf sefa orta alanda 2ön libero olsada çok sıkıntı olmaz.
    yalnız sakatlıklardan sonra özellikle onurun yokluğunu çok hissedicek ts.

o değilde ts nin ekonomi hamleleri etkileyici,güzel makyaj yapıyorlar bütçeye.bir kaç hamle sonrası + ya geçirirler öz sermayeyi.biz yapsak medya ortalığı yıkardı

katılıyorumkardeşim,özellikle Onurun yokluğu bizi çok etkileyecek

• ts taraftarı sabretsin, biraz güvensin halilhodziçe
  • Trabzonspor taraftari cok sabirsiz hakli olarak.Hemen basari olsun istiyorlar o yuzden en ufak basarisizlikta tepki veriyorlar.

Oncelikle Ts yi kullanarak iyice guc kazanip rte propagandaligi yaparak siyasette daha iyi yerlere gelmeye calisan baskandan kurtulmalilar ve sabir etmeliler.Iste o zaman isler elbet yoluna girer ve basari gelir.

Ha , bizimde azizden kurtulmamiz gerekiyor biran once.Boyle mafya adamlarin futbolda yer yok dogasina aykiri bir kere.

• bence üzülmeyin. lig sonuna kadar toparlanırsınız. ciddi bir yenilik var takımda. er geç ligin üst düzey takımı olunur. ancak sanki tek sorunlu trabzonspor. boşuna üzülmeyin bence. şu son milli maçlara baksanıza. bu sene şl nde 3. olup uefaya kalırsak benim için başarıdır. trabzonspor da beşiktaş da gruplardan çıkarsa bence bu seneki misyonlarını tamamlamış olurlar.
    federasyon a sunulan sürüyle kurtuluş reçetes var şu an. bakalım senelerdir güneşi balçıkla sıvayan bu adamlar letonya deplasmanındaki başarısızlığı kazakistanı yenerek gizlemeye mi çalışacaklar yoksa bu reçeteleri oturup adam gibi mi düşünecekler.
    ben letonyaya yenilmemizi istiyordum. tıpkı ülkenin en az yarısı kadar. ama vatan haini ya da yabancı uyruklu değilim. benim ve tüm ülkenin gördüğü gerçeği inatla gizlemeye çalışan yöneticilerin artık bahane öne süremeyecek duruma gelip çözüm üretmeye başlamaları için.

• kusura bakmayın konuyu dağıttım sanki biraz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: !sTaNbLuE

Trabzonspor taraftari cok sabirsiz hakli olarak.Hemen basari olsun istiyorlar o yuzden en ufak basarisizlikta tepki veriyorlar.

Oncelikle Ts yi kullanarak iyice guc kazanip rte propagandaligi yaparak siyasette daha iyi yerlere gelmeye calisan baskandan kurtulmalilar ve sabir etmeliler.Iste o zaman isler elbet yoluna girer ve basari gelir.

Ha , bizimde azizden kurtulmamiz gerekiyor biran once.Boyle mafya adamlarin futbolda yer yok dogasina aykiri bir kere.

sabırsızlık aslında ülkemizdeki tüm taraftarların ortak özelliği.siyasetin futbola veya herhangi bir spor dalına karışması kadarda yanlış bişey yok.keşke sporu sporun içinden gelen insanlar yönetse.ülke futbolumuz mali ve sportif başarıyı spor adamları tarafından yönetilmeye başladığında kazanabilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: bilaldincer

bence üzülmeyin. lig sonuna kadar toparlanırsınız. ciddi bir yenilik var takımda. er geç ligin üst düzey takımı olunur. ancak sanki tek sorunlu trabzonspor. boşuna üzülmeyin bence. şu son milli maçlara baksanıza. bu sene şl nde 3. olup uefaya kalırsak benim için başarıdır. trabzonspor da beşiktaş da gruplardan çıkarsa bence bu seneki misyonlarını tamamlamış olurlar.
    federasyon a sunulan sürüyle kurtuluş reçetes var şu an. bakalım senelerdir güneşi balçıkla sıvayan bu adamlar letonya deplasmanındaki başarısızlığı kazakistanı yenerek gizlemeye mi çalışacaklar yoksa bu reçeteleri oturup adam gibi mi düşünecekler.
    ben letonyaya yenilmemizi istiyordum. tıpkı ülkenin en az yarısı kadar. ama vatan haini ya da yabancı uyruklu değilim. benim ve tüm ülkenin gördüğü gerçeği inatla gizlemeye çalışan yöneticilerin artık bahane öne süremeyecek duruma gelip çözüm üretmeye başlamaları için.

dostum başarısızlar ama senelerdir o koltuklarda oturuyorlar.çünkü bu adamlar sporu kara para aklama yeri olarak görüyor ve arkalarında siyasilerde var.futbolumuzu yönetenler para sevdalısı insanlar olduğu sürece biz bu tür başarısızlıları defalarca daha yaşarız ve kimse hesap vermez.

• adrian ve olcan kalsaydı şu kadroda işler yolunda giderdi...
  • yeni kurulmuş bir Takımdan hemen başarı beklenemez.Biraz sabır gerekir.Ayrıca sakatlarda çok.Avni akerdeki tarlada kim oynarsa,kim antrenman yaparsa sakatlanır.Türkiyede çimlere bakmayı bir türlü ögrenemedik.Birçok stadımızdaki durum aynı malesef.Bizim takımda özer ve ekici ortada beraber oynamaya alışır ve Borceanuda ortadaki yerine geri gelirse o zaman takımda düzelme olur.Forvetlerde ve kanatlarda sorun yok.Sorun ortadaydı.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.