Şimdi Ara

❤️ 💙 Trabzonspor 2022/23 Sezonu [Ana Konu] (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
1.761
Cevap
8
Favori
28.542
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ekşi de Trabzonspor dan ayrıldığı yazıyor Uğurcan ın yakında, resmi açıklama gelir yazmış yazan ana takım fiyat yok. Doğru mu acaba.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bidarxx kullanıcısına yanıt

akrabası tam anlaşılmayan bir paylaşım yapmışda ondan dolayı gündem oldu.yönetim ömür ile ona yeni sözleşme önermiş maaşınada zam yapmışlar diye haberler vardı

• trezeguete teklif yapmışız.açıkçası ben bu adamı pek beğenmiyorum kasımpaşa gibi açık alan bulan takımlarda iş yapar ama bizde rakipler pek bu fırsatı vermiyor.üstüne bir de ciddi sakatlık geçirdi bunun getirdiği hantallık ve tedbirli oyunda var

wakayamenin yerini dolduracak adam onun profilinde birisi olması lazım üstüne bir de geriye koşup defansif katkı verecek.alakasız birini getirirsek sezon içinde çok ararız gibime geliyor

• Şu ana kadar çıkan hiçbir söylenti inandırıcı gelmedi bana açıkçası. 10 gün içinde falan net olanlar piyasaya düşer muhtemelen.

• Satılık 21/2022 Şampiyonluk Forması Avcı ve Takım imzalı ( Uğurcan Çakır, Bakasetas, Djaniny, Kouassi, Victor Hugo, Abdülkadir Parmak...) İlgilenen arkadaşlar yazabilir.

• Louie-Andy Anderson kullanıcısına yanıt

Renktas bu adami pek begenmedigini soylemissin eyvallah saygi duyarim da peki butceye takima uyacak begendigin bir isim var mi merak ettim

• hocam belki trezguet bizde başarılı olur bilemem ama wakayeme ile çok farklı topçular

• nwakaeme herhalde sanıyor ki dünyada tek sol açık kendisi..

30 yaşında olsa tamam ama 33 yaşında biri de bir zahmet 3 milyon euro istemesin. isterse de güle güle napalım. yönetimin bu konuda geri atmaması çok iyi. muharrem usta olsa çoktaaan 3 milyon euroluk 3 sene imzalanmıştı.

• bcan402 kullanıcısına yanıt

hocam wakayeme çok hantallaştı.ilk geldiğinde daha hızlı atikdi şimdi full gücünü kullanıyor geriyede koşmadığından onun olduğu kanat otobana dönüştü

ancak ona asla kırgın değilim geldiği günden bu yana inanılmaz katkılar verdi.yattaradan sonra böyle bir futbolcumuz olmaz diyordum taraftarın yıllardır beklediği o boşluğu doldurdu.gidersede en güzel şekilde vedalaşılmalı.istediği paraları veremeyiz ama onun da son kontratı zaten üstelik futboldan çok para kazanamamış belli ki emeklilik ikramiyesi istiyor

Valla hocam insan şükretmesini de bilecek başka takıma gitse bu parayı da bulamazdı. Bizim gibi bir ülkede bu paralar süper fazla zorlamasın sana bu fırsatı sunan takımdan böyle bir beklenti içinde olmak bence yanlış bir insan için. Ama insanlar böyle işte az fazla biri versin hemen gider.

Ama şunu düşünmez. Başka yere gidince aynı ortamım olacak mı ? Aynı çevrem aynı mutluluğum ? Bunlar halihazırda varken bence verilen teklifi çoktan kabul etmeliler.

• tsfirtina kullanıcısına yanıt

hocam haklısın herşey para olmamalı ama bunlarda profesyonel topçu parayı aidiyet duygusunun üzerine koymaları beni şaşırtmıyor faroz uşağı olsa direk boş mukaveleyi imzalar ama yabancı böyle bakmıyor

Bir de 33 ünde yani. Ayrıca sadece oralı olsa da demiyorum yani farketmez başka şehirli de olabilir ama oraya alıştıysan mutluysan bence çok kurcalamamak lazım. Mesela bir yerde yıllarca güzel paraya çalışan bir kişi sırf para için şehir değiştirip arkadaş değiştirip sonra orada mutsuz olması vs vs...

Neyse bizim için olmazsa olmaz değil. Tüm takımlar için para artık ön planda. Kimse kolay kolay para harca(ya)mamalı. Hepsi borç batağında zaten.

• tsfirtina kullanıcısına yanıt

trabzonspor ona hayat verenlerin hayatıdır derler.bende trabzonlu değilim hiç trabzona gitmedim ama aşırı fanatik tsliyim.faroz uşağı kelimesini de oraya aidiyet duygusu besleyenler için kullandım bu sevda sınır tanımaz zaten

waka konusunda diyeceğim son kelam verdiğimiz teklifi kabul ederse sevinirim eğer etmezsede başarılar dileyip yolumuza bakarız bu takımdan gol kralı necmi 78 de ali kemal gibi bir oyuncu gitti sonra ki sezon yine şampiyon olduk.trabzonspor illa ki yerlerine uygun futbolcu transfer eder

• Kadıköy'de araçları durdurup trabzonsporlu mı diye bakmışlardı.

bugünse kalabalık bir grup biji serok apo diye bağırarak Kadıköy sokaklarında turluyordu. ortada ise bir tane tepki gösteren bir fenerli yok.

şerefsize ses çıkarmayan da şerefsizdir.

https://twitter.com/gundemedairhs/status/1535964971045093378?t=C7vvAjj1313w4yPiDoWZUQ&s=19

Trabzonda asla olmak böyle bir görüntü. şimdi anladınız mı trabzon'un ve trabzonspor'un büyüklüğünü, gevşekler sizi...

Hocam uzulerek soyluyorum ceza alirsiniz 9 köyden kovarlar...

Bende trabzonlu degilim trabzonsporun buyuklugu de iste burdan geliyor bunu anlamamakta israr edenler var

bunların mensubu olduğu partiye bile ses çıkarmıyorlar.bunlar başımıza geçecekse aç kalırım daha iyi

• memleket neresi

Aslen giresun dogma buyume istanbul kucuklugum hep niye trabzonsporu tutuyorsun sorulariyla gecti simdi sustular insallah bu yil da sampiyon oluruz da onlar da niye istanbul takimlarini tuttuklarini sorgulamaya baslarlar :)

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.