Şimdi Ara

Trabzon İl Jandarma KOmutanlığı Çıkanlar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
0
Favori
7.281
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Varmı çıkan arkadaşlar kısa dönem uzun dönem jandarma?

• evet
  • msn falan varmı nerde oturuyorsun.
  • benimde trabzon il jandarma komutanlığı arkadaşlar. kısa dönem jandarma. msnim keremarisoy@hot..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cheki -- 12 Aralık 2008; 3:19:26 >
  • facebookta grup açtık gelin tanışıp kaynaşalım

grup adı:
    325.kısa dönem trabzon il jandarma komutanlığı
  • bende
  • 329.dönemde TRABZON İL JANDARMA KOMUTANLIĞINA düşem arkadaşlar varmı???
    Arkadaşlar daha önce trabzon il jandarma komutanlığında görev yapmış olanlar varsa yer hakkında bilgi verebilirlermi?
  • 329. dönem
    Kuvveti Jandarma
    Sınıfı Jandarma
    Statüsü Kısa Dönem Er
    Branşı -
    Kabul Toplama Merkezi -
    Gideceği Sınıf Okulu / Eğitim Merkezi TRABZON İL J. K.LIĞI TRABZON

arkadaşlara şimdiden herkeze hayırlı teskereler..
  • arkadaşlar ben size iyi tatiller diyeyim şimdide :D boztepeye çıkmayı unutmayın
  • Selam kardeş.Senin trabzon il jandarma hakkında bilgin varmı?Biraz bahsedersen sevinirim.
    quote:

Orijinalden alıntı: lazasker

arkadaşlar ben size iyi tatiller diyeyim şimdide :D boztepeye çıkmayı unutmayın
  • arkadaşlar ben trabzonluyum. alacağınız eğitimi bilemem ama dışarda hiç bi sorun yaşamazsınız trabzonun merkezi gayet güzel halk zaten askeri seviyor sorun olmaz.ilçelerine düşerseniz daha rahat olursunuz.köylere gidersiniz devriye gezersiniz yani bol temiz hava.askerliğinizin bittiği gün de sağlıklı vuatsız olaysız evinize dönersiniz.
  • Herkese selamlar ben 356 dönem Trabzon İl Jandarma komutanlığında kısa dönem askerlik yapacagım burdan benım gıbı aynı yerde askerlik yapan arkadaslara ulasmak istiyorum.
  • 357. dönem kısa donem olarak gidiyorum bende bursadan yapan arkadaşlar nasildir bilgi verseniz biraz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bende 357. kısa dönem gidiyorum Trabzon il jandarmaya tanışalım :)
  • ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vanhelsingson -- 28 Aralık 2014; 16:34:17 >
  • vay arkadaş koca forumda hic mi yok trabzonda askerlik yapmış olup bilgi verecek

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam askerlik yapmadım ama trabzonda 4 yıl üniversite okuyan biri olarak , askeri daha fazla sevebilecek bir şehir daha yoktur türkiyede. Takdiri sonuna kadar hak eden mükemmel milliyetçi bir şehir.
  • selam arkadaşlar izmir havaalanından gidecek olan varsa beraber gidebiliriz. benim teslim tarihim 6 kasım öncesinde de gidebilirim.
  • nasipse 6 kasım sabahı Sabiha Gökçenden 8.15 pegasus uçağıyla Trabzondayım bende
  • Selamlar. 357. dönem Trabzon il jandarma komuntanlığı, 2. gruptanım ben de. İstanbul'da oturuyorum.

Gitmiş olan arkadaşlar bi bilgi verse keşke.

Gidecek olan arkadaşlar da topladıkları bilgileri yazsalar hiç fena olmaz. Mesela buldukları faydalı linkleri paylaşsalar hiç fena olmaz?
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.