Şimdi Ara

[TR] TURKS' RESURRECTİON - üye alımı kapalı (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
3
Favori
1.792
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Selocu psn adresim
    Online oynarız

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba

Safa HACIOĞLU

YAŞ 26

SAKARYA

PSN : LGetlucky

fifa 16 online
  • Arkadaşlar bende gurubunuza üye olmak isterim. Bu zamana kadar tek oynadım açıkcası sıkıldım diyebilirim :)) beraber oynamak güzel olur.

Adım:Emre

Herkese iyi oyunlar
  • Merhaba,

beni de aranıza kabul edermisiniz?? Yaklaşık 1 yıldır Ps4 oynuyorum. Her türlü gruba ayak uydururum istenilen oyunları alırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: HeyBunny

Merhaba,

beni de aranıza kabul edermisiniz?? Yaklaşık 1 yıldır Ps4 oynuyorum. Her türlü gruba ayak uydururum istenilen oyunları alırım.

Sen daha önce grupların huzurunu bozan ayrıca geçenlerde olmayan birşeyi olmuş gibi bahseden ertesi gün iş ciddiye binip davalık olacağını anlayınca içinde bulundugun aciz durumu bahane ederek ve yalvar yakar özür dileyip en sonunda imzanı altdaki şekilde yapman kaydı ile şikayetden vazgeçeceğimiz konusunda anlaşmıştık yanlış hatırlamıyorsam, ne çabuk unuttun

[TR] TURKS' RESURRECTİON - üye alımı kapalı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Winter Is Coming -- 24 Şubat 2016; 14:50:55 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Winter Is Coming

quote:

Merhaba,

Sen daha önce grupların huzurunu bozan ayrıca geçenlerde olmayan birşeyi olmuş gibi bahseden ertesi gün iş ciddiye binip davalık olacağını anlayınca içinde bulundugun aciz durumu bahane ederek ve yalvar yakar özür dileyip en sonunda imzanı altdaki şekilde yapman kaydı ile şikayetden vazgeçeceğimiz konusunda anlaşmıştık yanlış hatırlamıyorsam, ne çabuk unuttun

Dedigimi yapmadimmi. Daha bugün sildim imzami

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Winter Is Coming

quote:

Merhaba,

Dedigimi yapmadimmi. Daha bugün sildim imzami

o zaman bende bugün dilekçeyi vereyim bari

• Bu grup faal mi?
  • Her daim
  • alım var

• Vay be mazi. Hala aktif bu arada grup.

• Aynen devam

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.