Şimdi Ara

TR Server'ına Yabancı Akımına Hazır Olun

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
801
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Birleşik Arap Emirlikleri,Katar,Bulgaristan,Yunanistan... uzar gider bu liste EU West'te yüksek ping alan herkes buraya geçiş yapacak

• EU East sunucusunun merkezi nerede ki?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MRTFR

EU East sunucusunun merkezi nerede ki?

Frankfurt
  • trufily T kullanıcısına yanıt
    bende onu diyecektim TR rezaletini gören arkasına bakmadan kaçar
    zaten amaç avrupa serverini Türk'lerden temizlemek sanırım
  • Trollemek için gelirler..
    Bende gelicem zaten dia3-4-5e kadar rahat kasarım orada trollerim felan milleti kanserlerim sonra sezon sonuna doğru tryhardlarım artık xD
    Sene sonuda zaten challın %70den fazlası yabancı olur herhalde
  • suriyeliler are coming
  • gelsinler biz de geliriz yani westte türk challanger yok mu
  • Dostum alakası yok.Adam EU-West'te de kendi ülkesinden bağlanıyor.Buraya da kendi ülkesinden bağlanacak yani.Türkiye sınırları içerisinde olmayan hiçbir oyuncunun pinginde değişiklik olmayacak.
  • Gordenon G kullanıcısına yanıt
    Ya anlamadın ya da ben dediğini yanlış anlıyorum.herhalde hocam. Tr yakın olduğu için weste göre pingleri düşük olan herkes buraya transfer edebilir hesabı.

Tr serverına girerse Amsterdam'daki,Frankfurt'taki sunucularla alakası kalmıyor.İstanbul'a uzaklığı neyse o kadar pingi olur.Almanya'da yaşayan bir Türk arkadaşımın 16 pimgi varken 69'a yükseldi. Senin mantıkla Kore serverına gitsek pingimiz değişmeyecek mi? Tabi ki değişecek. Alakası çok var yani anlıcağın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ölüyen Yürüler -- 25 Haziran 2017; 1:39:4 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.