Şimdi Ara

Tr Server 1 Nisan şakası

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
1
Favori
1.606
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Şampiyonluk Liginde 4. sıradaki Lethilion'a Solo Q'da Bronze 5'ten iki takım arkadaşı gelirse ne olur :) cevabı aşağıda ki videoda ^^

Bu videoda Görüldüğü gibi eşleştirme sistemi inanılmaz OP ^^

http://www.twitch.tv/lethilion/b/384971635

• rezerve

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • GG WP.

• şaka hangi dakikada yazsanız ya ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Emre S.

şaka hangi dakikada yazsanız ya ?

Şaka videonun tamamı.
    3 plat 2 bronz işte eşleştirme sistemi OP
  • quote:

Orijinalden alıntı: fontainebleau

quote:

Orijinalden alıntı: Emre S.

şaka hangi dakikada yazsanız ya ?

Şaka videonun tamamı.
    3 plat 2 bronz işte eşleştirme sistemi OP

hee pardon tikat etmedim :)
  • Cok güldürükçüymüş .

• bizdende rammus bronz du .yapıcak bise yok .adamlarda chalenger vardı bizde yoktu onlara 2 bronz verdiler bize 1 tane :)
  • komedi la
  • lolking de adını değiştirmiş draven king :D
  • W/L oranı + ise, Ligin Gold veya daha yüksek ise, kötü oyuncu ile karşılaşmazsın diyen arkadaşlara canlı yayında güzel bir örnek oldu bu. 100 maçın anca 1 yada 2 tanesinde bu şekilde eşleştirme olur belki ama yinede olabileceğinin kanıtı. Oyun içerisinde bir arkadaşımdan duyduğum kadarı ile maç eşleştirme sistemi Türkiye ve Brezilya sunucularında bu kadar kötü durumda imiş. Brezilya sunucusunda oynayan oyuncular şikayetçi olmuş. Sonucu bilmiyorum ama sanırım bizimde topluca eşleştirme sisteminin kötü işleyişi hakkında Riot Games'e şikayet mailleri atmamız yerinde olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: efeerol

W/L oranı + ise, Ligin Gold veya daha yüksek ise, kötü oyuncu ile karşılaşmazsın diyen arkadaşlara canlı yayında güzel bir örnek oldu bu. 100 maçın anca 1 yada 2 tanesinde bu şekilde eşleştirme olur belki ama yinede olabileceğinin kanıtı. Oyun içerisinde bir arkadaşımdan duyduğum kadarı ile maç eşleştirme sistemi Türkiye ve Brezilya sunucularında bu kadar kötü durumda imiş. Brezilya sunucusunda oynayan oyuncular şikayetçi olmuş. Sonucu bilmiyorum ama sanırım bizimde topluca eşleştirme sisteminin kötü işleyişi hakkında Riot Games'e şikayet mailleri atmamız yerinde olur.

diamonda geçtiğim 5 maçta bizim lastpick veya 4 . pick hep bronzeydi.Yenildiğim oyunlarda rapor yerinden ,yetkilelere baya bir sövdüm.Karsılıgındada ban yemedim o oyunlardan sonra .Artık bronze gelmiyor ,küfürümle alakası oldugunu düsünmek istemesemde bu büyük degisimin nedeni cevapzsız kalıyor bende.Birde şu mesele var,gizli elo fln filan meselesi var sıralama ona göre oluyor.Ben bazen chalengerlarnda üstünde olmaya basladım:)ne benim gizli elom bukadar iyidir nede karsıdakinin bukadar kötü.Bugdur deyip geçmek lazım galiba:)

• yuh be bu kadar olur

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.