Şimdi Ara

TR'nin En Büyük ve İlk Guildi: SÜRGÜN YERİ (9. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
405
Cevap
3
Favori
25.601
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Mesen90

Standart ligde Marauder karakterim var. Şimdi 51 level oldu. Boşyer varsa yer açabilirsiniz. Bağış konusunda da yardımcı olurum.

nikiniz ne oyunda?
  • quote:

Orijinalden alıntı: druen

quote:

Orijinalden alıntı: Mesen90

Standart ligde Marauder karakterim var. Şimdi 51 level oldu. Boşyer varsa yer açabilirsiniz. Bağış konusunda da yardımcı olurum.

nikiniz ne oyunda?

İmzamda yazıyor, Rjuto :)
  • beni de ekler misiniz bende yeni başladım yardım ederseniz çok iyi olur

oyundaki nickim : JhoonRED

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi drwe12 -- 12 Aralık 2013; 13:37:42 >
  • İyi sanslar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi osmansakir -- 20 Aralık 2013; 11:28:35 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: osmansakir

İyi sanslar
    İyi oyunlar herkese

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ravalond -- 20 Aralık 2013; 15:24:34 >
  • olayı suan ogrendim. daha once "guild ici huzuru bozan ve sürekli parasal degerlerden bahsenden 1-2 kişi var, onun haricinden guildde ortam güzel" dedigimde bu arkadası kasdediyordum. sebebi belli olmamakla birlikte sürekli ortamı bir sekilde orb ile item satısı ile bulandırıyordu.

dün guildin 1 kisi eksildigini farketmistim, demekki vooc/voog vs nikli eleman ayrılmış. giderken guild stashda da bir temizlik yapmıs anlasılan.

kendisine buradan teessüflerimi bildiriyorum. yeni arkadaslar ve eski kişilerin yeni charlarını rahat ve hızlı kasmaları icin guild stasha simdiye kadar düşük lvl en az 15 unique koydum. eger guild stashı da bosaltan bu arkadas ise soylenecek sozleri herkesin vicdanına havale ediyorum. insanların iyi niyetini suistimal etmenin anlamı yok. ayrıca guildden beklentisi neymiş ki guildi begenmiyormus. tüm arzularını burada tatmin edemeyiz

giden gider , kalan sağlar bizimdir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi druen -- 20 Aralık 2013; 9:06:30 >

• Cbt den beri oyuncusuyum .
    Aktif bir guildse yarışlara filan topluca katılıyorsanız benide alırsınız :)

ign;BlueCyc
  • quote:

Orijinalden alıntı: druen

olayı suan ogrendim. daha once "guild ici huzuru bozan ve sürekli parasal degerlerden bahsenden 1-2 kişi var, onun haricinden guildde ortam güzel" dedigimde bu arkadası kasdediyordum. sebebi belli olmamakla birlikte sürekli ortamı bir sekilde orb ile item satısı ile bulandırıyordu.

dün guildin 1 kisi eksildigini farketmistim, demekki vooc/voog vs nikli eleman ayrılmış. giderken guild stashda da bir temizlik yapmıs anlasılan.

kendisine buradan teessüflerimi bildiriyorum. yeni arkadaslar ve eski kişilerin yeni charlarını rahat ve hızlı kasmaları icin guild stasha simdiye kadar düşük lvl en az 15 unique koydum. eger guild stashı da bosaltan bu arkadas ise soylenecek sozleri herkesin vicdanına havale ediyorum. insanların iyi niyetini suistimal etmenin anlamı yok. ayrıca guildden beklentisi neymiş ki guildi begenmiyormus. tüm arzularını burada tatmin edemeyiz

giden gider , kalan sağlar bizimdir.

Şaka gibi :D
    Bir oyunda bile bukadar düşen nesille iç içe yaşamak bazen insanı utandırıyor :)

• arkadaslar 2 kişiyiz bize de yer varsa katılırız :)

Nick : KAMYONNN lvl84 Marauder

Nick : Yeryoock lvl82 Scion
  • Merhabalar arkadaslar,
    oyuna bu aralar tekrar dahil olmak istiyorum,guildte yer boşalırsa haber ederseniz sevinirim. 74 lvl witch ve 82 lvl shadow.
    ID:sNaP_TR

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sNaP_21 -- 26 Aralık 2013; 22:51:49 >
  • Domination'da lvl81 CoC/Ek scion oynuyorum. Yer varsa bende katılmak isterim.

ign: govl
  • nemesisde QANQSIMIZ YOKMU
  • quote:

Orijinalden alıntı: LeBlanc

nemesisde QANQSIMIZ YOKMU

http://translate.google.com.tr/#auto/tr/QANQSIMIZ

otomatik algılasın cevirsin dedim o da olmadı.

• Nemesisde oynayan qenqslerimiz yokmu diyorum hepiniz standartamsıınız
  • LeBlanc kullanıcısına yanıt
    Qenqs nedir acaba:O
  • cogunluk standartta oynuyor, birack kisi dominitionda , nemesiste varsa 1 belki 2 kişi vardır. kimler olduklarını bilmiyorum.
  • bir sürü türk varmış yaf:D
  • quote:

Orijinalden alıntı: RealityShow

oyunu hatim ettim ob başından beri oynuyorum. 3-4 kez bırakmışımdır currency katliamı yapıp. build, item tavsiyesi verebilirim her konuda ve guildde yer varsa gelebilirim

hocam shadowda armor mu kasıyoruz yoksa evasion rating gibi birşey yazıyor onu mu kasıyoruz ?
  • 40 levelim shadowum guilde girme şansım varmı hergün oynuyorum mutlaka
  • Başlayalı bir ay oldu acaip sardı oyun. 51 lvl marauder vardı skill tree yi saçma dağıttımı fark ettim( ilk karakter olunca birde test karakteri gibi oldu).

Infernal blow marauder açtım bugün domination dayım 35 lvl (yarına 50 olur). Şubat sonu gibi sıfırlanınca bende standart a geçerim

Guild de yer varsa mutlaka katılmak isterim
    IGN : TheJobless

Kolay gelsin iyi eğlenceler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hikmet548 -- 22 Ocak 2014; 18:40:07 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.