Şimdi Ara

TR'NİN EN BÜYÜK SAMSUNG ROM YÜKLEME REHBERİ + FAYDALI BİLGİLER, İPUÇLARI [DEV KONU!] (583. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
11.872
Cevap
237
Favori
780.369
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
51 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 581582583584585
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    SamFirm programı ile deneyin.

Bu arada ha bire reklamını yapıyordu Premium üyeliğin sonunda zorunlu tutmaya başlamışlar, nasıl bir kafa bu para verip ürünü alıyorum yazılımına ek para isteniyor, yakışmadı Samsung'a.
  • MühendisMurat kullanıcısına yanıt
    eyvallah bunuda öğrendiğim iyi oldu. başta zorlandım ama sonra öğrendimki modeli tam girmak gerekiyormuş.şimdi buldu indiriyor yazılımı. sağolasın.
  • Note 3 n9000q için adam gibi bir rom önerecek var mı arkadaşlar. Gereksiz uygulamaların olmadığı pil sıkıntısı yaşatmayacak bir rom..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaslar telefonum note2 kendiliginden gitti. Recovery modda neyi tiklarsam cant mount yaziyor.
    Download modda da yeni rom yuklemek istedigimde resimdeki hatayi aliyorum.
    Ne yapabilirim? iki bilgisyarda ve iki farkli kabloyla denedim. te;ekkurler simdiden
    TR'NİN EN BÜYÜK SAMSUNG ROM YÜKLEME REHBERİ + FAYDALI BİLGİLER, İPUÇLARI [DEV KONU!]
  • rza2105 R kullanıcısına yanıt
    Sizin sorununuz çok daha ciddi duruyor, kendiliğinden gitmesi zaten hayra alamet olan bir şey değil, servislik olmuş bence.
  • üstad yeğenime ait galaxy s4 i9500 lollipop güncellemesi yaptım ota dan ilk başta sorn yoktu üstüne bir güncelleme daha gelinde fiziksel tuşların ışığı söndü ve dokunmatik de çalışmadı ama ortadaki home buton sorunsuz çalışıyor. forumlarda araştırdığıma göre bazen yazılımla da ilgili bir sorunmuş bu vesileyle lollipop üzerine ale95 note5 port v7.1 rromunu flashladım ama sorun aynen devam ediyor home butonu çalışıyor ama fiziksel dokunmatik tuşlar çalışmıyor kendim tuş bordunu değiştrebileceğimden emin değilim zor bir bölgede çözüm olarak ne yapılabilir. genelde bu sorunu yaşayanların home butonlarıda çalışmıyor ama bizdeki çalışıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi osmanhasimcan -- 29 Temmuz 2017; 13:57:35 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: osmanhasimcan

üstad yeğenime ait galaxy s4 i9500 lollipop güncellemesi yaptım ota dan ilk başta sorn yoktu üstüne bir güncelleme daha gelinde fiziksel tuşların ışığı söndü ve dokunmatik de çalışmadı ama ortadaki home buton sorunsuz çalışıyor. forumlarda araştırdığıma göre bazen yazılımla da ilgili bir sorunmuş bu vesileyle lollipop üzerine ale95 note5 port v7.1 rromunu flashladım ama sorun aynen devam ediyor home butonu çalışıyor ama fiziksel dokunmatik tuşlar çalışmıyor kendim tuş bordunu değiştrebileceğimden emin değilim zor bir bölgede çözüm olarak ne yapılabilir. genelde bu sorunu yaşayanların home butonlarıda çalışmıyor ama bizdeki çalışıyor

Wipe'ları da yapmışsınızdır bu durumda ben daha bir şey diyemiyorum bir servisin bakmasında fayda var.

wipe ler hepsi defalarca yapıldı üstad erişimi kolay bir bölümde olsa bordu kendim değiştireceğim ama ekranın ayrıca sökülmesi gerekiyor sanki
  • Samsung Note II cihazımın ekranında iki gündür SAAT DURDURULDU / TAMAM mesajını sıklıkla alıyorum.

Ne yapmamı tavsiye edersiniz ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mimhaydar

Samsung Note II cihazımın ekranında iki gündür SAAT DURDURULDU / TAMAM mesajını sıklıkla alıyorum.

Ne yapmamı tavsiye edersiniz ?

Ayarlar > Uygulamalar > Saat > Önbelleği temizle, verileri sil vs. bu tarz ayarların hepsini uygulayın ve teli yeniden başlatın.
  • beyler merhaba. Telefonum sm-928s model bir samsung. Telefonun romunu değiştirmek istiyorum ülke farketmez yapabilirmiyim acaba bunu?

edit: telefonda g.kore'de gms şirketi üzerine alındığından yığınla gereksiz uygulama var. Ayrıca sürekli simkart hatası veriyor. Zira buradaki telefonlarda sim kartı kurmak gerekiyor bazı kodlarla. Bunlardan bıktığım için değiştiricem.

Ancak herhangi beğendiğimiz bir ülke romunu sammobileden indirip kurabilirmiyiz direk? yoksa uyumluluk vs varmıdır?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dilbilen -- 1 Ağustos 2017; 20:6:30 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dilbilen

beyler merhaba. Telefonum sm-928s model bir samsung. Telefonun romunu değiştirmek istiyorum ülke farketmez yapabilirmiyim acaba bunu?

edit: telefonda g.kore'de gms şirketi üzerine alındığından yığınla gereksiz uygulama var. Ayrıca sürekli simkart hatası veriyor. Zira buradaki telefonlarda sim kartı kurmak gerekiyor bazı kodlarla. Bunlardan bıktığım için değiştiricem.

Ancak herhangi beğendiğimiz bir ülke romunu sammobileden indirip kurabilirmiyiz direk? yoksa uyumluluk vs varmıdır?

Vardır maalesef.

Sadece 928S'e uygun romları kurabilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MühendisMurat

quote:

Orijinalden alıntı: Dilbilen

beyler merhaba. Telefonum sm-928s model bir samsung. Telefonun romunu değiştirmek istiyorum ülke farketmez yapabilirmiyim acaba bunu?

Vardır maalesef.

Sadece 928S'e uygun romları kurabilirsiniz.

size zahmet olmazsa önerebileceğiniz bir rom varmıdır? ben pek anlamam bu işlerden de.

• Merhaba,

Samsung Galaxy Tab 2 10.1 P7501 sahibiyim.
    Ve içerisinde yüklü olan android sürümü 3.2 görünüyor.
    Fakat pek stabil çalışmıyor gibi bu nedenle sürümünü değiştirmeyi düşünüyorum.
    Bu konuda tecrübeli veya donanımlı arkadaşlar bu cihaz için hangi sürümü yüklememi tavsiye eder?
    Yardımcı olabilecek biri varsa çok memnun olurum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dgnztrk -- 2 Ağustos 2017; 8:49:47 >
  • Dilbilen kullanıcısına yanıt
    Dostum zaten farklı bir şey yok bu telefona çıkan,

https://www.sammobile.com/firmwares/galaxy-s6-edge/SM-G928S/
  • dgnztrk D kullanıcısına yanıt
    Odin ile Almanya 4.0.4 romunu kurabilirsiniz.

https://www.sammobile.com/firmwares/galaxy-tab-101/GT-P7501/DBT/download/P7501XXLPC/11203/
  • quote:

Orijinalden alıntı: MühendisMurat

Dostum zaten farklı bir şey yok bu telefona çıkan,

https://www.sammobile.com/firmwares/galaxy-s6-edge/SM-G928S/

anladım dostum. yani değiştirmemiz imkansız. ülkemizde hat kurulumu vs gibi bişeyler varmıdır bilmiyorum. inşallah sorun olmaz. çok sağolasın yardımın için
    Teşekkür ederim...
  • Note 5 Afrika romlu cihazım var.. N920C. Bunu türkiye csc'si yapmak için indirmem gereken 4 parçalı romu nerede bulabilirim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: PoyrazKarayel59

Note 5 Afrika romlu cihazım var.. N920C. Bunu türkiye csc'si yapmak için indirmem gereken 4 parçalı romu nerede bulabilirim?

İmzamdaki Nougat konusuna bakın, yalnız sadece Romu indirmek yetmeyebiliyor TR 6.0 Romundan CSC dosyasını ayrı olarak eklemek gerekebiliyor onu da bulmak lazım.
  • 
Sayfa: önceki 581582583584585
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.