Şimdi Ara

TR'NİN EN BÜYÜK SAMSUNG ROM YÜKLEME REHBERİ + FAYDALI BİLGİLER, İPUÇLARI [DEV KONU!] (576. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11.872
Cevap
237
Favori
780.373
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
51 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 574575576577578
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar s6 ed plus model no sm-g928t diye geciyor . telefon ingilizce türkce rom indirmek istesem hangisini indirmeliyim
  • quote:

Orijinalden alıntı: achillus79

arkadaşlar s6 ed plus model no sm-g928t diye geciyor . telefon ingilizce türkce rom indirmek istesem hangisini indirmeliyim

Bu telefona Türkçe dile sahip Rom çıkmaz.
  • MühendisMurat kullanıcısına yanıt
    sanırım t mobile diye geciyor . türkce rok yok hımm peki hocam . son bir sorum şebekede trde iyi cekmez diyolar dogrumudur hocam .

ilginize tşkler
  • quote:

sanırım t mobile diye geciyor . türkce rok yok hımm peki hocam . son bir sorum şebekede trde iyi cekmez diyolar dogrumudur hocam .

ilginize tşkler

İçindeki modem farklıdır büyük ihtimalle bizim buralarda böyle hurafeler çok yaygındır doğruluğu ne derece var bilmiyorum ama normal S6 larında çekim gücü düşük zaten dandik bir modem var içinde merkezdeyken bile 2-3 çekebiliyor kafana takma.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MühendisMurat -- 20 Şubat 2017; 13:50:18 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MühendisMurat

quote:

ilginize tşkler

İçindeki modem farklıdır büyük ihtimalle bizim buralarda böyle hurafeler çok yaygındır doğruluğu ne derece var bilmiyorum ama normal S6 larında çekim gücü düşük zaten dandik bir modem var içinde merkezdeyken bile 2-3 çekebiliyor kafana takma.

tr rom olmamasından dolayı vazgectim zaten hocam bilgileriniz için çok tşk ederim

• GALAXY S6 (SM-G920W8)
    bu telefon kanada'dan geldi ve Türkçe dil desteği yok, MoreLocale 2 gibi programlarla da tamamen Türkçe olmuyor, ana menüler hala ingilizce kalıyor.
    bu modelin Türkçe destekli rom'u var mıdır acaba?
    Ya da nasıl tamamen Türkçe yapabilirim telefonu, şimdiden yardımlarınız için çok teşekkür ederim...
  • zeminist Z kullanıcısına yanıt
    Maalesef yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Samsung tab 3 smt 113 için root var mı hocam göremedim ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: revolution1907

Samsung tab 3 smt 113 için root var mı hocam göremedim ?

İlk sayfadaki genel root yöntemini deneyin.
  • S.a Murat hocam bisey sorucaktım düz s7 cihazım var n7 yüklü lakin ben bi önceki 6.0.1 e düşürmek istiyorum root yapmadan mümkünmü

• quote:

Orijinalden alıntı: cibitci

S.a Murat hocam bisey sorucaktım düz s7 cihazım var n7 yüklü lakin ben bi önceki 6.0.1 e düşürmek istiyorum root yapmadan mümkünmü

1)Bütün Wipe'ları yapın.

2)4 parçalı 6.0.1 ROMunda CSC kısmına Normal_CSC dosyasını koyarak yüklemeyi deneyin.

Anlatımlar burada, yanlış konuya yazmışsınız.

https://forum.donanimhaber.com/s7-turkiye-7-0-geldi-samsung-nougat-rehberi-anlatimlar-rom-linkleri-surekli-guncel-marshmallow--114503536

• Eyvallah hocam pardon

• arkadaşlar galaxy s4 birden kapandı ve sürekli samsung s4 logosu çıkıp kapanıyor kendi kendine. Stock Rom atmayı deniyorum aynı şekilde fakat telefon downloading modda ve odin programında initialzation da kalıyor aynı zamanda telefonda mavi ilerleme görünmüyor, çıkmıyor bile. Ne yaptıysam olmadı. Wipe data da yapamıyorum sürekli hata veriyor kırmızı yazılar felan çıkıyor. Teli nasıl canlandırabilirim tekrar. Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler

Not: telefon açılmadığı için usb hata ayıklamayı açamıyorum sorun bundan da kaynaklanıyor olabilir. Nasıl çözerim?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi htcando -- 7 Mart 2017; 19:57:58 >
  • htcando H kullanıcısına yanıt
    Telefonu "Download mode" a al ve Kies ile yazılım kurtarmayı dene.

Anlatım burada

https://forum.donanimhaber.com/disconnect-pro-samsung-nougat-rehberi-anlatimlar-rom-linkleri-surekli-guncel-marshmallow--114503536
  • Galaxy S5 G900FQ cihaz için XDA daki G900F romlarını yükleyebiliyormuyuz?

Olmuyorsa S5 için önerebileceğiniz custom rom varmıdır?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ulusalonur

Galaxy S5 G900FQ cihaz için XDA daki G900F romlarını yükleyebiliyormuyuz?

Olmuyorsa S5 için önerebileceğiniz custom rom varmıdır?

Evet yükleyebilirsiniz.
  • Arkadaslar merhaba. Elimde koreden alinma g928S model bir telefon var. Ancak turkce dil destegi yok. Buna türkçe yuklememin imkani varmidir??

Not:mobilden yazdim hatalar affola

• quote:

Orijinalden alıntı: Dilbilen

Arkadaslar merhaba. Elimde koreden alinma g928S model bir telefon var. Ancak turkce dil destegi yok. Buna türkçe yuklememin imkani varmidir??

Root + Morelocale2
  • resmi Türkiye cihazı note 4 için hangi Custom rom tavsiye edersiniz.

stabil ve hatasız

• quote:

Orijinalden alıntı: MühendisMurat

quote:

Orijinalden alıntı: Dilbilen

Arkadaslar merhaba. Elimde koreden alinma g928S model bir telefon var. Ancak turkce dil destegi yok. Buna türkçe yuklememin imkani varmidir??

Root + Morelocale2

rootsuz bir yöntem yokmudur acaba?
  • 
Sayfa: önceki 574575576577578
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.