Şimdi Ara

TRNİN EN BÜYÜK ASUS MODEM REHBERİ | N16, AC750, AC51, AC55U, AC68U, AC88U[ANA KONU] (253. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.338
Cevap
205
Favori
522.301
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
44 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 251252253254255
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • TRNİN EN BÜYÜK ASUS MODEM REHBERİ | N16, AC750, AC51, AC55U, AC68U, AC88U[ANA KONU]

Türknet AKK'hızım en kısa sürede kurtulacağım. Hiçbir Firmayı Kötülemek İstemem ama istanbulun göbeğinde bu hız yakışmıyor
  • Ciddi rezillik.
  • Modem bu hatayı veriyor

Sabit sürücünüzde hatalar algılandı. Hasar gören herhangi bir dosayayı kaldırın ya da bir PC kullanarak system sorunlarını düzeltin.

HDD de sorun yok pc de çalişiyor ne yapmam gerekiyor ? Şehir dişina çıkacağim acil düzeltmem gerekiyor lütfen yardımcı olun arkadaşlar

modem Asus Ac68U
  • quote:

Orijinalden alıntı: canbotek

TRNİN EN BÜYÜK ASUS MODEM REHBERİ | N16, AC750, AC51, AC55U, AC68U, AC88U[ANA KONU]

Türknet AKK'hızım en kısa sürede kurtulacağım. Hiçbir Firmayı Kötülemek İstemem ama istanbulun göbeğinde bu hız yakışmıyor

İstanbul'un göbeğinde server ankara nasıl oluyor ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cihan

quote:

TRNİN EN BÜYÜK ASUS MODEM REHBERİ | N16, AC750, AC51, AC55U, AC68U, AC88U[ANA KONU]

Ayarlardan Ankara seçilidir

• Bad sectör taraması yapın hdd Tune programı ile bad sector olusmus olabilir hdd de

• quote:

Orijinalden alıntı: Materyal_Clock

quote:

Orijinalden alıntı: Cihan

quote:

Ayarlardan Ankara seçilidir

Ayarlar otomatik değilmi?

Ayarlar ankaraya kasıtlı alınırsa ölçüm de kasıtlı yanlış çıkabilir mi

• Cihan kullanıcısına yanıt
    O sürekli değişiyor istanbul arada sırada yazıyor türknet farkı işte. İstanbulu seçinde de sonuçlar aynı hatta kimse yok vs.
  • Müşteri Hizmeti Anlayışı Sıfırın Altında İlk müddette çıkıp kurtulacağım
  • SpeedTest.net hız testini ping e göre yapıyor en az ping'i ankara sunucusunda alıyor
  • Ankara diye kasıtlı firmayı kötülüyorum diyen arkadaşlara (Üzerine Alınmayın Bu konuda başkalarıda var) istanbul server seçili tam bir fiyasko

Altyapım mükemmel
  • Arkadaşlar 3-4 senedir Dsl-N12E kullanıyorum. Kopmalar ve yavaşlamalar yaşamaya başladım. Wifi da hız sınırlaması yapabilen bir modem bakıyorum 250-300 tl ye kadar.
    Asus'un diğer ürünlerini kullanıyorum ve müşteri hizmetlerinden memnunum. O yüzden aklımda yine Asus modem almak var. Ne önerirsiniz?
  • hey kullanıcısına yanıt
    slm hocam asus ac68u kullanıyorum ayarlardan ddns ayarlarını actım ve benimpc.asuscomm.com seklinde olusturdm örnegin benimpc.asuscomm.com:8080 tarayıcıya yazıyorum ama dısarıda iken modem arayuzune giremiyorum acaba bir hatamı yapıyorum yoksa baska bir ayrmı yapmak lazım yardımcı olursanız sevirim tesekkurler simdiden

• M!R4G3 kullanıcısına yanıt
    AC52U

Kampanya kovala.

• MühendisMurat kullanıcısına yanıt
    Murat hocam benim soruyada bir cevap verirsen sevinirm

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

slm hocam asus ac68u kullanıyorum ayarlardan ddns ayarlarını actım ve benimpc.asuscomm.com seklinde olusturdm örnegin benimpc.asuscomm.com:8080 tarayıcıya yazıyorum ama dısarıda iken modem arayuzune giremiyorum acaba bir hatamı yapıyorum yoksa baska bir ayrmı yapmak lazım yardımcı olursanız sevirim tesekkurler simdiden

Bu konuda ilk sayfada bilgiler var onlara bak işlemlerin hepsi doğruysa asusun serverları kapalı olabilir.

Orda anlattigin gibi yaptım ddns açıp ddns adi olusturdum
    Ornegin benim.asuscomm.com gibi tarayıcıya benim.asuscomm.com:8080 şeklinde denedim

Başka bir yerden port veya dmz açmam lazim yoksa dedigin gibi server mi kapalı

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben oradaki ayarları yaptım ve direkt oldu harici bir şeye gerek yok yani.

Ozaman Server kapalı sanırım suan deneme şansınız varmı rica etsem

• quote:

Ozaman Server kapalı sanırım suan deneme şansınız varmı rica etsem

Maalesef pc kapalı.

• 
Sayfa: önceki 251252253254255
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.