Şimdi Ara

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU] (9652. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
12 Misafir - 12 Masaüstü
5 sn
260.706
Cevap
2.701
Favori
13.892.258
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
634 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 96509651965296539654
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam puma yı small mu aldın. Kaç kilosun acaba ben 60 kiloyum s mi olur bilemedim ,uzun süredir sepetimde
  • By_KeReMM kullanıcısına yanıt
    Evet ürünü teslim aldıktan sonra kargo ve paketlemeyi derecelendirme var siparişlerim bölümünde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Donanımcı Aras

aynen sırf 5 sayfa fare :D oyunlarla alakam olmadığı için haliyle o tarz fareler de pek ilgimi çekmiyor ama insanlar bir malı ederinden ucuza alınca kendim almış kadar seviniyorum.

bir kaç gündolce gusto kahve makinesi ve uygun kapsül hakkında konuştuk diye elemanın biri atarlanmıştı bana...

valla ben oyuncu mouseu aldım. tuşlara ses açma kapama önceki parça sonraki parça gibi komutlar atadım çok rahat
  • Şu merhaba indirimi adidas'ta geçerli değil mi?
    Girdiğiniz promosyon kodu geçerli değildir diyor neden ki 🙄

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MühendisMurat

Şuan Mastercard indirimi falan yok arkadaşlar boşa sorup durmayın, zamanında alanlar kullanıyor şimdi, tekrar olursa konuda paylaşılacak.

Kızmazsanız birşey soracağım. Şimdi Mastercard promosyonuna daha önce katıldım ve amazon.com dan alışveriş yaptım (Tom Clancy's The Division - PlayStation 4) sadece 5 dolar kargo parası vermiştim. Az önce amazon.de üzerinden daha önce aldığım 40€ hediye kartına 8€ promosyonu ve 10 € MERHABA kodu ile bir alışveriş yaptım. Buraya kadar gayet karlı bir alışveriş oldu. Yalnız şimdi amazon.de üzerinden sepete yeni bir ürün ekledim (PlayStation 4 - DualShock 4) ve ödeme ekranına geldim. Burada "Uygulanan Promosyon:-EUR 10,00" ibaresi var ve 10€ mastercard promosyonu görünüyor. Bu Mastercard promosyonu her ülkedeki amazon için ayrı mı veriliyor? Eğer öyleyse çok iyi. Çünkü ben daha önce amazon.com üzerinde 10$ promosyon kullandım zaten.

• cezaaka C kullanıcısına yanıt
    Valla helal olsun adama 400-500'e satmıyor en azından bazıları gibi. 80 dolara aldığı ürünü 330'a satıyor. Böyle yapanlara diyecek bir şey yok zaten:)
  • günün son dakikalarında verdim siparişimi. yıl başından önce gelme ihtimali nedir sizce? (Amazon.de)
  • quote:

Orijinalden alıntı: slmygt27

https://www.amazon.de/Logitech-Ultra-leichte-Gaming-Tastatur-Nummernblock-Tastaturlayout/dp/B016A3IZXY/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1482353403&sr=8-1&keywords=logitech%2Bg410%2Batlas%2Bspectrum&th=1

Eyvallah.Şuan bu fiyat dip galiba

Dogrudur hocam dip fiyat. Bayagidir boyle ben gecen hafta aldjm bugun geldi. Sadece almanca klavye oldugu icin bitmemis, tr olsa bizim al-sat'ci tayfa coktan dibini kurutmustu.

Ben 10€ mastercard indirimi ile 48€ odedim toplam.

• İyi akşamlar.

G900 alan var mı dostlar?
    Bana güzel bir mekanik klavye lazım aslında ama :)
  • Jabra helo smart Bluetoth kulaklık aldım 10 euro indirimle 34 euroya denk geldihttps://www.amazon.de/gp/product/B01FDIAGRU/ref=oh_aui_detailpage_o00_s00?ie=UTF8&psc=1 ..Türkiye'de fiyat 250 civarında Bu amazon ilaç gibi geldi bu rehberi hazırlayanın elleri dert görmesin koca bir kazıktan kurtulduk resmen soyguncu dolu piyasa...

• quote:

Orijinalden alıntı: metrika

günün son dakikalarında verdim siparişimi. yıl başından önce gelme ihtimali nedir sizce? (Amazon.de)

sıkıntı olmaz ferah ol
  • cezaaka C kullanıcısına yanıt
    Yalnız iyi stok yapmış maşallah :))
  • Yoizhik kullanıcısına yanıt
    kardeş çok abartınız gerçekten günde bu konuya 1000 filan mesaj atılıyordur bir sabah bir akşam yazmışım
  • Mouse için Stokta var diyor daha sonra Henüz gönderilmediGönderi tahmini: İyi bir tahmin için biraz daha fazla zamana ihtiyacınız vardır. Tahmini gönderi tarihine sahip olur olmaz sizi e-posta ile bilgilendireceğiz. Ne alaka anlamadım
  • 15 ARALIKta sipariş verdiğim ayakkabı nihayet istanbula ulaştı.. YURTİÇİ takip numarası da belli oldu.. muhtemelen PRŞ veya CUMA izmire getirirler

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU]

https://www.amazon.de/gp/product/B01015NU5K/ref=od_aui_detailpages00?ie=UTF8&psc=1

• New 3ds xl lerde indirim oldu mu hiç
  • noth1nq. kullanıcısına yanıt
    Niye ?

• quote:

Orijinalden alıntı: ogzkrs

Evet ürünü teslim aldıktan sonra kargo ve paketlemeyi derecelendirme var siparişlerim bölümünde.

peki hocam ben kargoyu teslim aldım ama amazona düşmemiş hala yolda görünüyor teslim edildiği düştükten sonra mı geri bildirim imkanım olacak?
  • https://www.amazon.de/gp/product/B00A771ZLO/ref=oh_aui_detailpage_o00_s00?ie=UTF8&psc=1

DDR3 Ram 68 EURO dan 60 EURO ya dustu.

Su an 50 EURO ya alinabiliyor

16 gb ddr3 ram.

ADATA da aynen boyleydi bu da iptal olmasin ? :D
  • 
Sayfa: önceki 96509651965296539654
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.