Şimdi Ara

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU] (9358. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
13 Misafir - 13 Masaüstü
5 sn
260.706
Cevap
2.697
Favori
13.893.922
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
634 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 93569357935893599360
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Selamlar herkese mutlu alışverişler arkadaşlar,

Evde vakit geçirmek kafa dağıtmak için bir hobi ürünü tavsiyeniz var mıdır amazondan alabileceğim ?
  • Xbox One Controller almak istiyorum. amazon.de üzerinden araştırdım ama yeni versiyonu falan var çok karışık geldi. PC için kullanacağım. Hangi verisoyunu önerirsiniz ve kablosuz adaptör olmadan bluetooth yada wireless üzerinden bağlayabiliyor muyuz?
  • Exocoetidae kullanıcısına yanıt
    Noctua yerine bundan alaydınız 11K/mW iletkenliğe sahip çok iyi ve yeni bir ürün.

CM MasterGel Maker Nano-High performance MGZ-NDSG-N15M-R1https://www.amazon.com/gp/product/B019BZENY8/

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WinKy -- 15 Aralık 2016; 17:29:20 >

• ramses-59 kullanıcısına yanıt
    1.73 boy 72.5 kilo m aldım. elimde north face m quince pro var s beden cuk diye oturuyor resolve u onun üstüne giymeyi planladığım için medium aldım bence large alman daha mantıklı olur insulated olmasına rağmen fazla sıcak tutacağını düşünmüyorum büyük gelirse içine hırka falan giyersin :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: StereoLove

Selamlar herkese mutlu alışverişler arkadaşlar,

Evde vakit geçirmek kafa dağıtmak için bir hobi ürünü tavsiyeniz var mıdır amazondan alabileceğim ?

knex hocam. Stoğa girerse 863 parça olan gayet keyifli. Çocuğa aldım kendim bırakamadım.
  • Omara kullanıcısına yanıt
    Şu Overwatch kaçtı ya. bir daha da göremedik indirim.

İlgilenenlere bu akşam PC için FarCry Primal Special Edition İndirime girecek. Şuan 25€ , İndirimde bomba olabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KenanK89 -- 15 Aralık 2016; 17:25:50 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MühendisMurat

quote:

Orijinalden alıntı: malatyaspor

Arkadaşlar merhaba colombia ayakkabı alacamda amaozn dede 43. numara 26.9-27.3 cm yazıyor Türkiyede denedim 42.5 27.5cm yazıyor 42.5 tam oldu acaba türkiye ile almanyada numara farkımı var ?

Hayır, 42.5 alın.

Outdoor larda 1(bir) no buyuk alin deniyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Xbox 210 euro'ya geliyor ama vergisi 91 euro. Acaba alsam sonradan iade ederler mi fazla aldıkları vergiyi?
  • Onlar çok ucu açık laflar ve genellikle yanlış çıkıyor, ben denenmişi söyledim sana.
  • Mastercard 10€ ya böylece kullanmış oldum hepsi 122 TL

• quote:

Orijinalden alıntı: The Tardis

Xbox One Controller almak istiyorum. amazon.de üzerinden araştırdım ama yeni versiyonu falan var çok karışık geldi. PC için kullanacağım. Hangi verisoyunu önerirsiniz ve kablosuz adaptör olmadan bluetooth yada wireless üzerinden bağlayabiliyor muyuz?

yeni versiyonlarında adaptöre gerek kalmadan bluetooth ile bağlayabiliyorsun pc'ye sanırım.ona göre al
  • aktuz A kullanıcısına yanıt
    Merhaba dostum
    Link alabilir miyim acaba?

• cqkn61 kullanıcısına yanıt
    Ne zaman yaptım bilmiyorum ama kullanmışım maalesef :/
  • Pumalar geldi
    nike adidasta L giyerim pumaya da L aldım tam oldu.
    en alttaki gri pempeli üst ise bayan i.in ve normal bedeni aldık ...o biraz bol...
    anker BT kulaklık iii ses veriyor...apple a hemen bağlandı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ekksl6 -- 15 Aralık 2016; 17:39:59 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• StereoLove kullanıcısına yanıt
    https://www.amazon.de/KNEX-Model-Imagine-Building-KNex/dp/B018MW13HG/ref=sr_1_9?ie=UTF8&qid=1481815788&sr=8-9&keywords=knex+100

Ederi 45-50 Euro, ben o fiyata aldım. amazon satar sanırım yakında tekrar.
  • Ayrıca hocam konu mükemmel. Baştan sona okumaya çalıştım tekrardan. Eline koluna sağlık. Emeğine sağlık. Teşekkürlerimi sunuyorum buradan da.
  • cqkn61 kullanıcısına yanıt
    Hocam merhabalar aldığınız kahve makinesini kullanmak için nescafe kapsüllerimi gerekiyor sadece?

• amazon.de de ithalat ücret depozitosu alınıyormu. yoksa onu düşüp mü hesaplıcaz
  • StereoLove kullanıcısına yanıt
    Aynen hocam nescafe dolce gusto kapsülü
  • Mr.Blof kullanıcısına yanıt
    Hocam sanırım İstanbuldasınız. Benimki de dün kargoya verildi, bugün istanbul'da yarın elime ulaşır
    Gerçekten çok uygun fiyata geldi, hayırlı olsun
  • 
Sayfa: önceki 93569357935893599360
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.