Şimdi Ara

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU] (8554. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
10 Misafir - 10 Masaüstü
5 sn
260.706
Cevap
2.701
Favori
13.892.391
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
634 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 85528553855485558556
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Onu diyorum zaten hocam ekran kartı bölümünde var konuları hangi işlemci ile hangi ekran kartı kullanıp ne sonuç aldığını anlatmışlar ona göre sistemde değişikliğe gidersinjz

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vapors

Beyler bu Asus Rog Strix GTX 1080'i 2300 TL den iptal etmeyelim değil mi. Zorlamayı düşünüyorum her türlü :/ Grafik ve Render işlerim olduğu için bu kadar istiyorum. Oyun falan umrumda değil

Bak az yukarıda ne yazdım :D

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Black Fridayin bana maliyeti şu an yaklaşık 4.000 Lira oldu. Vay anasını vay.

aynı durumdayız allahtan cep telefonu almak yasak :D yoksa 10.000 e mal olurdu
  • quote:

Orijinalden alıntı: erobur

Amazon.de den 17sinde sipariş ettiğim Timberland Chocorua botlar geldi, ayağım 45-46 arası, 45.5 almıştım tam oturdu. Mutlaka tavsiye ederim, ürün açıkçası görünüş olarak amazon'da daha kötü görünüyor gerçekte öyle değil. Haber eden Arkadaşlara teşekkürler.

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU]

Bence resimde göründüğü gibi değil, resimde çok kral bi görüntüsü var, malzeme kalitesi desen vasat,deri de değil, çizilen bi tuhaf malzemesi var. hem o yandaki yeşil kısımlardan çok rahat su alır. Biri kardesime,Iki tane almıştım, aldığım gibi iade ettim bugün, kurtuldum. Beğendiyseniz hayırlı olsun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• erobur kullanıcısına yanıt
    Timberlandlerin çoğu ürününde arkadaşlar aklınızda olsun yarım boy büyük almak tam oturuyor rahat ediyorsunuz. Bir ayakkabısını almıştım 43 numara hafif sıkmıştı ama 43.5 cok ideal. Alacak arkadaşlar unutmasın. Sizde güle güle kullanın hocam.
  • Arkadaşlar acil yardımınız lazım.bir abimize pipo almak istiyoruz da .com ya da .de fark etmez bir türlü bulamadık şöyle bildiğiniz pipo var mı

Gül ağacından kökünden olanları varmış onlardan bildiğiniz varsa paylaşırsanız seviniriz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eneshatipoglu -- 29 Kasım 2016; 0:21:7 >
  • djhayal D kullanıcısına yanıt
    Aynen öyle hocam :D kapadık bir kaç tane :D

• cateyes kullanıcısına yanıt
    Hocam aynı üründe bende de aynı şekilde yazıyordu , sonra bir gün girildi kargoda diye, bir sonraki günde baktım 10 tane bilgi girmişler sonra zil çaldı tatamm kapıdaydı ürün. Yüksek ihtimal giriş çıkışlar filan sisteme düşmüyor olabilir
  • Arkadaşlar biliyorum paylaşılmıştır ama iyi bir usb 3.0 flash bellek önerebilecek var mı acaba 64 gb ve üstü? Tam bir f/p ürünü arıyorum.
  • anında yükseldi hocam onun fiyatı bende aldım hemen iptal etmeyi düşünmüyorum en kötü aldığım fiyata satarım
  • quote:

Beyler bu Asus Rog Strix GTX 1080'i 2300 TL den iptal etmeyelim değil mi. Zorlamayı düşünüyorum her türlü :/ Grafik ve Render işlerim olduğu için bu kadar istiyorum. Oyun falan umrumda değil

Grafik için iyi araştırdın mı 1080'i. Pek sana uygun bir ekran kartı değil. Gtx serisine yönelmen çok garip.
  • quote:

Black Fridayin bana maliyeti şu an yaklaşık 4.000 Lira oldu. Vay anasını vay.

Neler aldın hocam linkleriyle paylaşabilir misin?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • panter94 P kullanıcısına yanıt
    Hocam güle güle kullanın :)

bakalım amazona ne diyecek bir karışıklık olduğu kesin bir arkadaş daha aynı sorunu yaşamıştı bakalım nasıl çözülecek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: burkanor

Dell S2716DG Monitor (27 Zoll,144Hz 16:9,HDMI,USB,DP,2560x1440,1ms bu monitörden satın aldım acaba pişman olurmuyum kullanan arkadaşlar varmı
    https://www.amazon.de/gp/product/B01784K78A/ref=oh_aui_detailpage_o00_s00?ie=UTF8&psc=1

Hocam bu ürün gümrüge takılır, kendiniz uğraşırsınız almaya haberiniz olsun.
  • samsunum55 kullanıcısına yanıt
    Hocam ben de geçen indirimde aldım 10 dolara gerçekten çok kaliteli (ilk linkteki) örneğin kaynar suyla kahve yapıp kapağını kapatırsanız yaklaşık 2 saat sonra içmeye çalıştığınızda içemiyorsunuz ki hala en az80 derece falan oluyor. Onun için ben artık başta kapağını biraz açık tutup içilebilir sıcaklığa gelince kapatıp bir kaç saat daha o şekilde içmeye devam ediyorum. Sabah starbuckstan kahve alıp işyerine gidiyorum aradan en az 1 saat sonra içmeye kalktığımda pek içilebilir olmuyor hala :) Gayet iyi bir ürün. Çoğu kişi atıyorum buna kaynar kahve / çay yapıp yanında bardağa doldura doldura da içiyor sürekli. Özetle kesinlikle tavsiye ederim, ben bir de bitki çayı vs. demlemek için ufak bir metal aparatı var onu aldım onu da alınca bence çok yararlı.
  • Hocam ben bu çok amaçlı olanı aldım, kadınları biliyorsunuz almasak diğerini niye almadın o daha kullanışlıymış derler. Sepete ekleyince 14 € daha fazlaya geldi ama olsun, yine de baya inmiş fiyatlar. Bilgisayar toplayalım derken ne aldık :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Resul069

hemşeri sayılırız :D doğu anadolu işte hocam herkes bilmez görünce kanım kaynadı :D:D

Sağol hocam, bilmukabele. Biraz da eskidik, onun da etkisi var galiba
  • https://www.amazon.com/Acer-K242HYL-bid-23-8-inch-Display/dp/B01LY3DB9J/ref=zg_bs_1292115011_1?_encoding=UTF8&psc=1&refRID=5NG5FMTEJFR4M1MQNWSD

Arkadaşlar 2 gündür monitör bakıyorum. Baktığım fiyat bareminde çeşit çok olduğundan sizin de önerileriniz benim için belirleyici olacak. Monitör ofiste kullanılacak. Ara sıra ps4 bağlanıp mortal kombat , fifa 2017 oynanacak en az 23 inç ve üstü 400-500 arası f/p bir monitör almak istiyorum. Yukarıda paylaştığım ürünü buldum. Siz ne dersiniz, bu monitör tatmin eder mi beni ?
    Not: Monitörün asıl kullanım amacı autocad programında 2d çizim yapmak olacak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hakklo -- 29 Kasım 2016; 0:28:55 >

• Beybifeys kullanıcısına yanıt
    https://www.amazon.de/BaByliss-C1201E-Secret-Ionic-Pearl/dp/B01FH8WGDI/ref=sr_1_5?s=beauty&ie=UTF8&qid=1480368388&sr=1-5&keywords=babyliss bu rengini alsaydınız 5 euro daha uygun. Bende bunu aldım sonradan eksiği olmasın diye:)
  • 
Sayfa: önceki 85528553855485558556
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.