Şimdi Ara

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU] (8549. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir - 8 Masaüstü
5 sn
260.706
Cevap
2.701
Favori
13.892.273
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
634 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 85478548854985508551
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar güzel bir bot tavsiye edin yarım boğazda olur. Tavsiye edin en düşük rakamnında diyinde alalım. Elektronikten bot a fırsat gelmedide :)
  • küfrettin K kullanıcısına yanıt
    iŞ Bankasını uzun zamandan beri internet alışverişlerimde kullanıyorum ama son bu dolar kuru yüzünden 100 dolara 3,51 İşlem uyguladı iş banlası çok şaşırdım. 3,45 civarlarındayken dolar kuru. Garanti bankası da 100 dolara 3,52 küsürden işlem yaptı.

Not: 100 dolar ticket aldım direk provizyonda 351 Tl güzüktü 1 gün sonrada 351Tl olarak yansıdı işbankasından.
  • msb_bjk kullanıcısına yanıt
    Amazon.de de telefonla görüştüm. Hesabıma baktılar. Hiç bir sıkıntı gözükmüyo dediler.
    İlgili yerlere iletiyorum 1 gün içerisinde açılır gift kartınızda duruyor dedi.
    Fakat asıl önemli olan amazon.com. Orda kargolanmayı bekleyen g900 vardı. O iptal olduysa baya arıza çıkacak demektir.
    Bi tanede Türkiye'ye teni giriş yapmış kargom var. Onuda geri çekmezler herhalde.
    Amazon.com hesaba giriş yapamadığımdan chat açılmıyo, türkiye ile telefonla görüşmede yok. Mail attım ama cevabı kaç güne gelir
    bilmiyorum.
  • Yok mu hala beyler elle tutulur bir mont
  • https://www.amazon.de/gp/product/B0107N87DQ/ref=oh_aui_detailpage_o00_s00?ie=UTF8&psc=1

arkadaşlar bu mouse önerirmisiniz acaba? fiyatı nasıldır bana uygun gibi geldi? yardımcı olursanız sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: greenflash

Arkadaşlar merhaba, ilk sayfada göremedim ancak amazon.de üzerinden XBOX One S 1 TB + GOW bundle satın almıştım. Mailime aşağıdaki gibi bir mesaj geldi (Almanca ama İngilizce'ye çevirdim) XBOX Live için 3 aylık kod geliyor anladığım kadarıyla. Ama ülkeden dolayı alamıyorum sanırım.

quote:

Good day,

Thank you for your purchase at Amazon.de. For your order 304-6705889-7933111 you get the following code:

XxxDDX-sdsd-aaasxxx [kodları denemeyin değiştirdim]
    XDGsK-sdsdsd-xxxxxxxxdds [kodları denemeyin değiştirdim]
    More information: How to redeem your XX € voucher:
    Go to the Xbox Live Gold Membership 3 Months [Xbox Live Online Code] product page:http://www.amazon.de/dp/B007QWII7W
    Click "Place Order"
    When you are on the "Check and Buy" page, you will see a "Voucher and Action Codes" field. Enter your code in the box below and click "Redeem".
    Complete the purchase within 14 days of receipt of this email.
    In the overview, you see the promotion voucher, which means that you deducted from the total sum before sending the purchase order, to the upper right of the invoice.

mailden itibaren 14 gün içinde satın almamızı önermişler. 2 sorum var. Neden 2 kod gönderilmiş? Türkiye adresimle almayı denediğimde kabul etmedi. Bu sorunu aşabilen varsa, yöntemi paylaşabilir mi? ABD adresim de kayıtlıydı ancak ABD adresini de kabul etmedi.

Bende gow 2 tb limited edt almistim aynisi banada geldi..3 aylik live da 6 euro gibi indirim yapti..Bende almadim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Lepa Sıvı soğutucu sepette 59,53' e düşüyor. Nasıldır bu ürün bilgisi olan var mı alınır mı?

https://www.amazon.de/gp/product/B00Q2Q2BBC/ref=ox_sc_sfl_title_6?ie=UTF8&psc=1&smid=A3JWKAKR8XB7XF
  • quote:

Orijinalden alıntı: Brskcr

https://www.amazon.com/Garmin-010-01247-00-epix/dp/B00S776RW8/ref=lp_8219625011_1_7?s=electronics&ie=UTF8&qid=1480356789&sr=1-7 arkadaşlar outdoor spor sevenler için mükemmel bir saat ve dip fiyatta. Ben kaptım bir tane, tavsiye ederim.

Gps navigasyonlu saat ilk kez gördüm desem yeri var. İlginçmiş.

• helll_599 kullanıcısına yanıt
    Düşerse falan alıntılayın benide lütfen, banada lazım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: helll_599

Beyler birşey sorucam bu 1080 i aldık ama benim anakart
    Anakart MSI Z77A-G43 Intel Z77 Soket 1155 DDR3 2667 MHZ (O.C) DVI-HDMI

uyumlu acaba bunlar ikisi birde işlemci i7 3770k gaza gelip sipariş geçtik patlamasın elimizde iptal edeyim uymazsa gözüm döndü bi an

Ne aldığını bilmeden 2.5 k harcamak lüks gibi :D forumda ekran kartı bölümünde konular var alakalı dar boğaz yaşamamak adına

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: briareus

quote:

Orijinalden alıntı: murounius

quote:

Orijinalden alıntı: rambetiko

https://www.amazon.de/Palit-NEB1080T15P2GP-GTX1080-Gamerock-Grafikkarte/dp/B01IS85G1S/ref=sr_1_66?m=A3JWKAKR8XB7XF&s=computers&ie=UTF8&qid=1480363000&sr=1-66&keywords=Gtx+1080

Palit 1080 gamerock yanında gpanel var. 643 euro

bu ürün iyi midir acaba? G panel de ne işe yarıyor bilmiyorum açıkçası =)

Palit GTX 1080 de en iyi f/p ürünlerden biri diye biliyorum Tr de pek bilinmesi de diğer ülkelerde alan çok

Biraz bekleteceğim ekran kartını artık. önümdeki diğer maçlara bakayım ben =)

• Benimkinin garip olan kısmı kullandığım kartla amazon.comdan bir çok kez ürün satın aldım.

İlk defa bi amazon.de den alıyım dedim. ilkönce gift card aldım problem çıkmadı.
    Daha sonra ürünü alıp gift cardı uyguladım, 1dk sonra hesabım kitlendi.
  • briareus B kullanıcısına yanıt
    ne aldığımı biliyorumda sistemin parçaları darboğaz yapar mı yapmaz mı onu bilmiyorum
  • murounius kullanıcısına yanıt
    Tam bir F/P ürünü. En dip fiyatında, .com da 57yi görmüş ama kargo malum.
  • Kaç gündür internet yoktu amazona girdim ana sayfada gördüm atıldı mı bilmiyorum.
    Meşhur columbia mont sepette 46 ya düşüyor. Ama xl beden sadece.
    https://www.amazon.de/gp/aw/d/B01J3JSRH6/ref=ox_sc_saved_image_12?ie=UTF8&psc=1&smid=A3JWKAKR8XB7XF&th=1

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • .com dan g900 alıpda kargoya verilen var mı ? okadar laf ettiğiniz .de deki ps4 lar bile kargolandı benim g900 ayın 3 de kargolanacak
  • sinanemre112 kullanıcısına yanıt
    tamam alıntı yaparım
  • kalfatt kullanıcısına yanıt
    hemşerim :):) takip kodunu nasıl alacağım peki nerde falan diye? yarın öğlen il dışına çıkacağım geçerken alayım gideyim bari
  • quote:

Orijinalden alıntı: NNoitra

Tam bir F/P ürünü. En dip fiyatında, .com da 57yi görmüş ama kargo malum.

Eyvallah çekiyorum o zaman. Teşekkürler.
  • 
Sayfa: önceki 85478548854985508551
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.