Şimdi Ara

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU] (8046. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir - 8 Masaüstü
5 sn
260.706
Cevap
2.701
Favori
13.892.584
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
634 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 80448045804680478048
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Kampec

Ramcilere 3000mhz 2*8gb 79$

https://www.amazon.com/gp/product/B0134EW7G8/

79 DEĞİL! 79.99 dünden beri alamama nedenimiz bu zaten, gereksiz heyecan yaptırmayın lütfen... Vergi sınırı şu anda 79.50 sanırım.
  • Edit : Yanlış alarm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi babike -- 25 Kasım 2016; 8:46:28 >

• Sabah uyanır uyanmaz uyku sersemliğiyle cloud 2 kulaklık aldım 63 euroya. iyi mi ettim kötü mi ettim bilemedim
  • Black Friday bildiğin Logitech Day olmuş
  • quote:

Orijinalden alıntı: GUERRA

aşağıdadaki monitörden sipariş geçtim. 750 tl.
    tr ile neredeyse yarı yarıya fark var. Tr gönderim yok diyor, bakalım ne olacak.

http://www.sanalmarketim.com/asus-vx279h-27-5ms-full-hd-2x-hdmimhl-dsub-ahips-siyah-led-monitor/p_58569/

Hocam 27" de 1920x1080 tam bir rezalet şansın varsa hemen iptal et. Aynı monitörü bir şirkette kullanmıştım yıllar önce.

• quote:

Orijinalden alıntı: Kratosgreatdestroyer

Bu olay Amerika'da ki kullanıcılar icin önerdiğin kisi 5$ dolar alır sen alamazsin

tamam işte resim attımya onerdigin kişide alıyor bende
  • babike B kullanıcısına yanıt
    Ne oldu
  • quote:

Orijinalden alıntı: ilberhoca

Sabah uyanır uyanmaz uyku sersemliğiyle cloud 2 kulaklık aldım 63 euroya. iyi mi ettim kötü mi ettim bilemedim

Çok iyi ettiniz daha iyi tek seçenek amazon.com'dan sennheiser almak. O da tercih meselesi arada fark da oluşuyor tabi biraz. Biri 84 Dollars biri 63 EUR
  • ColorTR kullanıcısına yanıt
    Ne önerirsiniz ben tv alacağımda monitör alıp onuda tv yapabilirim.
  • epoolture E kullanıcısına yanıt
    örnek : 65$'lık bişey aldığınız zaman 50'si düşüyor 15$ı ödüyorsunuz.
    30$lık bişey alırsanız bakiye olarak 20$ hesapta kalır
  • Broon kullanıcısına yanıt
    TV gümrükte ekstra masraf çıkarıyor diye biliyorum bandrol vs.
  • ckaracar C kullanıcısına yanıt
    logitech g600 gördüm 38.99 dip ama alınacak seviyede dip değil
  • quote:

Orijinalden alıntı: Materyal_Clock

Daha önce referans kodunu başkasına verip o kişi 5 dolar indirim sağlıyordu ve veren kişide 5 dolar kazanıyordu bunun aksini iddia edenler olmuştu buyrun resimde herşey açık ama kazanilan dolarları 5 dolar 5 dolar şeklinde harcaniyor alisveris alt limit 10 dolar olmalı indirim için

bak işte benim kazandıgıma dair resim önerdegim kişide zaten alışveriş yaparken kazanıyor daha idda ediyorsun alamaz diye

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bilgisayar Teknisyeni -- 25 Kasım 2016; 8:50:24 >

• 190+92 diyor bu ürün burda da 900 falandı zaten.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sanırım birisi sadece kablolu çalışıyor diğeri kablosuz olarak xboxta, kablolu olarak windowsta çalışıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: ColorTR

quote:

Orijinalden alıntı: GUERRA

aşağıdadaki monitörden sipariş geçtim. 750 tl.
    tr ile neredeyse yarı yarıya fark var. Tr gönderim yok diyor, bakalım ne olacak.

http://www.sanalmarketim.com/asus-vx279h-27-5ms-full-hd-2x-hdmimhl-dsub-ahips-siyah-led-monitor/p_58569/

Hocam 27" de 1920x1080 tam bir rezalet şansın varsa hemen iptal et. Aynı monitörü bir şirkette kullanmıştım yıllar önce.

hocam ben uçuş simülasyonu oynadığım için ultra grafik beklentim yok. ekran kartı da zaten 1920 1080 de bile zorlanıyor. 970gtx'i daha da kanırtmak istemiyorum :)

• Hello,

We have canceled your recent Amazon.com order(s) because we were unable to charge your credit card.

We are unable to determine why your credit card was declined. A charge can be declined for a variety of reasons, some of which may not be related to the validity of the credit card. For this reason, we often try processing the charge again at a later time.

You may want to contact your card issuer. Some issuers may place restrictions on electronic and Internet purchases.

The next time you place an order through the Shopping Cart, enter your new information in the payment section of our order form

Boyle bir hata aldim nedir bu

• 5 dolarlik kod yollayabikirmisiniz

• Hocam bu gün de mi 5$ kupon kodu için uğraşıyorsunuz BF bugün. İndirim kovala ve lütfen konuyu sabote etmeyin hocam.
  • 
Sayfa: önceki 80448045804680478048
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.