Şimdi Ara

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU] (7896. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
260.706
Cevap
2.701
Favori
13.892.390
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
634 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 78947895789678977898
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: drhiro

Kkartiniz yapikredi mi? Cevremde ben dahil bircok kisinin y.kredi kkarti ele gecirilmis.

Garanti Bankası hocam.

Vapors: Öyle yapacağım sanırım hocam.
  • Arkadaşlar dün the division, bugün de Crucial ssd aldım. İkisine de ayrı ayrı kargo ücreti kesti. Mail attım ikisini aynı pakette gönderin kargo ücretinin tekini iade edin diye. Yaparlar mı? Mobil'de live chat var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam kargo dahil sonunda BF1 VE FIFA17 Yİ aldım. ayrı ayrı nekadarlık alışveriş yaparsam kargo gümrüğe takılmaz? teşekkürler.
  • Heyecandan içim kıpır kıpır oldu şu indirimlere bir bak ya :)

G900 Yakıyor beni şu an yakıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: EsRaRenGiZ41

bende kararsız kaldım 178'im ama S beden bir tane aldım bakalım nolacak, kücük gelirse kardesime veririm artık yapacak bisey yok

Link verir misiniz hocam? Ben de 180'im ama gözüm karardı :D

• quote:

Orijinalden alıntı: TinyAngel

https://www.amazon.com/gp/product/B01DUNLMUU/ref=ox_sc_act_title_1?ie=UTF8&psc=1&smid=ATVPDKIKX0DER

bu ürünü aldığımızda vergi çıkar mı

$99.99 + vergi ve kargo $23.97 ödersiniz
  • ben rgb diye aldım. aralarında tam tamına 50 tl fark var g810 ile g610'un.

g610 mx switch kullanırken g810 kendi switchlerini kullanıyor. Teknoseyir incelemesinde daha uzun ömürlü olduğu, daha iyi sonuç verdiği ve daha sessiz olduğu söylenmiş.
  • Hyper X Cloud II almayı düşünen varsa hiç düşünmesin alsın 1 yıla yakındır Ps4'te kullanıyorum sesleri çok iyi. Mikrofonuda bir o kadar iyi karşı tarafa çok net iletiliyor. Yapı malzemesi kaliteli başınızda saatlerde dursa da ağrı yapmıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: attakkann1

hocam bu indirimler nezamana kadar sürer yani bu strafe in falan indirimi direkt pat diye bitebilir mi yoksa yarına kadar sürer mi ?

Bu konu çok belirsiz, pat diye bitebilir tabiki zaten en kötü tarafı bu bugün 60 a alırsın yarın 50 ye düşebilir ama bugün 60 a alırsın yarın 90 100 e de çıkabilir artık bazı şeyleri kendiniz hesaplayacaksınız ve kararını vereceksiniz ama her şeyinde en iyisini yapamazsınız bunu unutmayın illaki aldıklarınızdan birisi daha da düşecek buna üzülmek yerine ettiğiniz kazançların keyfine varın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: JRR TOLKIEN

Ben bide yeni topluyorum sistemi anakarti falan hep buna gore m.2 girisli sececez artik

Hocam skylake anakartların çoğunda m.2 standart oldu zaten, Z170 serilerde m.2 olmayan yok neredeyse.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gkhan.

quote:

Orijinalden alıntı: TinyAngel

https://www.amazon.com/gp/product/B01DUNLMUU/ref=ox_sc_act_title_1?ie=UTF8&psc=1&smid=ATVPDKIKX0DER

bu ürünü aldığımızda vergi çıkar mı

$99.99 + vergi ve kargo $23.97 ödersiniz

vergisi ne kadar tutar ki bunun?

• TinyAngel kullanıcısına yanıt
    ödeme ekranında görebiliyorsunuz zaten çıkıp çıkmadığını.

75euro olarak hesaplayın işte. ayrıca amazonda da çıkıyor ödeme sayfasında.
  • Logitech MX Master Wireless Mouse for Windows and Mac
    by Logitech
    RRP: £79.99
    Deal Price: £41.99 & FREE Delivery in the UK. Details
    https://www.amazon.co.uk/gp/product/B00ULNAOMA/ref=ox_sc_sfl_title_1?ie=UTF8&psc=1&smid=A3P5ROKL5A1OLE

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cango69 -- 24 Kasım 2016; 14:16:52 >
  • soyabean S kullanıcısına yanıt
    Üstat ben 46 numara giymeme rağmen bana büyük geldi, yarım numara küçük al. Ayakkabıcı arkadaşıma verdim sat 41 € ver dedim :)
  • Kargo $5.06
    Vergi $18.91
  • Kongor kullanıcısına yanıt
    hocam rgb önemli değil benim için. cherry'ler daha iyi diye yorumlar vardı. iptal edip 610 brown aldım. hayırlısı olsun.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • MühendisMurat kullanıcısına yanıt
    Patlıyoruz hocaaaam :)::)
  • PeBur_ kullanıcısına yanıt
    Hocam Sennheiser PC 350 varken bence hyperx tercih edilmemeli
  • merkez bankası faiz arttırdı dolar düşüyor şu an
  • 
Sayfa: önceki 78947895789678977898
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.