Şimdi Ara

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU] (7867. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
260.706
Cevap
2.701
Favori
13.892.414
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
634 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 78657866786778687869
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: nev20.06

quote:

Orijinalden alıntı: KURSAD.

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: KURSAD.

quote:

Bozulan g930a alternatif kulaklık

Oyuncu klavyesi

Msata SSD

Gamepad tavsiye bekliyorum.

Tekrar bir g930 ya da aynı performansta void. Kablolu sorun olmazsa g633 'ün indirimdeyken alabilirsin. Bütçe önemin yoksa g933 alabilirsin. baska bir kulaklık aramazsın. Oyun ve film amaçlı istediğini düşünerek yazdım bu önerileri. müzik amaçlıysa isteğin başka kulaklıklara yönelebilirsin.

Tekrar g930 almak istemiyorum. G633'ü de dün gece indirimde imiş kaçırdım . Tekrar girmesini bekleyeceğim. Gümrük şu bu riskine girmek istemiyorum 80 dolar altında olmasını istiyorum o yüzden. Öneri için teşekkürler. Evet oyun ve filmde kullanıyorum sadece.

G930 2. yılını doldurdu ancak buradan bir arkadaştan aldım ismi hüseyindi hatta. Ama ulaşamadım ona garanti işlemi için. Süre de geçtiği ve bozulmaya başladığı için, şarj yeri sorunu (microusb giriş yerinde temassızlık vs var, dün de tamamen ses vermemeye başladı) Ben de artık ne gerekiyorsa yapayım dedim :)

Klavye olarak da geçen sene yine black friday'de 45 dolara g710 blue almıştım. Ama çalışmadı. Ürünü refund ettiler fakat ben alamadım daha bişey fiyatlardan dolayı. Şimdi klavye için de bakınıyorum.

Laptop'da da 16 gb'lık msata ssd var. Sadece windows ön yüklemesi var onda da. Tamamen windows kurmak için ufak da olsa bir m sata ssd almak istiyorum.

Kingston 120 gb 49 dolar fena değil gibi ama bakalım :)

Almak istediğim ürünler:

https://www.amazon.com/dp/B00IZXXF92/ref=wl_it_dp_o_pC_nS_ttl?_encoding=UTF8&colid=1FSFB5R4LHKGC&coliid=I2TKQQZGIPZREM&psc=1

https://www.amazon.com/dp/B00CG8GTPO/ref=wl_it_dp_o_pC_nS_ttl?_encoding=UTF8&colid=1FSFB5R4LHKGC&coliid=I3RO2PGAV1KWUA&psc=1

https://www.amazon.com/dp/B013P0K8OE/ref=wl_it_dp_o_pC_nS_ttl?_encoding=UTF8&colid=1FSFB5R4LHKGC&coliid=I1FL2BK9PN5HMK&psc=1

g633 indirimde işte attığın linkte ? Amazon.de'de daha çok indirimdeydi galiba ama bu da iyi sayılır.

Ben atınca indirime girdi. Rakibi yoksa yapıştırıyorum 633'ü?

Bir ara hyperx cloud'a falan merak sardım da heyecana gerek yok. Logitech'den şaşmamak lazım sanırım.

Peki klavye için ne diyorsunuz?

Corsair strafe mi

G610 mu

Blackwidow stealth mi?

Uyuyanları rahatsız etmemek için stealth alasım geliyor.

Klavye olarak bir tek bildiğim k70 rapid'in g910 'a karşı çıkarttığı.. g910 haricindeki hiç bir klavye hakkında bilgi sahibi değilim. Ama klavye alacaksam k70 alırım onun malzeme kalitesi çok daha iyi. Alt segment klavyeler hakkında bilgi sahibi değilim fikir verirsem yalan olur. Ama oyun ve film amaçlı 633'ün rakibi yok kabloluda ve gümrük altı fiyatta. . Cloud ise sağlam ses kartın varsa ancak işleri yoluna koyarsın yoksa o da sıkıntı. Cloud 2'nin malzeme kalitesini beğenmiştim ben bir tek.

• violave kullanıcısına yanıt
    dikkat et

total £111.63

• çok pis muallaktayım amerikadan g610 alsam mı ? yoksa almanyadan mı beklesem. kargo ücretsiz ile çok daha iyi fiyata gelebilir hatta g810 bile alabilirm belki ama bu indirimi kaçırmakta var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: violave

Logitech g910 yanıyor yanıyor vergi altında üstelik alacak olan varsa kaçırmasın !

https://www.amazon.co.uk/Logitech-Spectrum-Mechanical-Gaming-Keyboard/dp/B01G5Y27VY/ref=sr_1_1?s=computers&ie=UTF8&qid=1479975223&sr=1-1&keywords=g910

Sterlinle euro aynı şey değil hocam Verginin üstünde

• Rustoocas kullanıcısına yanıt
    o mesajı yazdığım sırada değildi
  • Ben iş bankasi bankamatik karti kullanacagim acaba kur farki ne kadar olur kullanmami tavsiye edermisiniz enpara ve americam express ile kiyaslarmisiniz ? Eger isbankasi bankamatik karti ile amazondan siparis versem (hesapta tl olmak uzere) acaba amazonun kendi doviz kuruna takilirmi sizce ne yapmam gerekiyor yarin basliyacak olan bfden faydalanmak istiyorum elimde sadece is bankasi bankamatik var ininal onerirmisiniz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Windmark kullanıcısına yanıt
    öldürmeleri gerek teknosa fiyatı 839 tl
  • G502 bitti, edit tekrar stoklara girdi, ara ara kontrol edilmesi lazım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ibraxi -- 24 Kasım 2016; 11:47:19 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ibraxi

G502 yanına toz toplamayan mouse pad tavsiyesi istiyorum....

LOGITECH G440 GAMING MOUSE PAD

Kullanıyorum tavsiye ederim.
  • Eyvallah hocam. Sayende hemen aldim :)

• Az kaldı dolar 3.5 atacak:D

• mahapurusha kullanıcısına yanıt
    Hayır Gitar, IOS için gitar'ı cihaza bağladığınızda oyun otomatik full sürüme geçiyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: designr

çok pis muallaktayım amerikadan g610 alsam mı ? yoksa almanyadan mı beklesem. kargo ücretsiz ile çok daha iyi fiyata gelebilir hatta g810 bile alabilirm belki ama bu indirimi kaçırmakta var.

hocam .com'da g810 vergi altıydı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bugün Guitar Hero'da geldi, dün koltuğu paylaşmıştım bugün ikisini birden tekrar atayım. Bu arada dün biraz koltukta rahatsız hissettiğimi söylemiştim ama gün boyunca oturunca alışmaya başladım, iyiye gidiyor yani :)

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU]
  • şükür kavuşturana yurtici kargo sağolsun dün dağıtıma çıkardığı kargoyu 500 metre mesafede ki bakırköy adkiyesine getiremedi bu güne kaldı.

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU]
  • Sound blaster z, zx kartlarda indirim var. 76$ ve 57$. @MühendisMurat

• quote:

Orijinalden alıntı: ibraxi

Apacihler yüzünden G502 bitti, 2.el kısmında kar amacıyla satılanları görürsem itinayla ilan baltalanır !!!

Hala var hocam.

https://www.amazon.com/Logitech-Proteus-Tunable-Customizable-910-004074/dp/B00IRHE892/ref=sr_1_2?srs=2581452011&ie=UTF8&qid=1479975705&sr=8-2&keywords=logitech+g502

• 
Sayfa: önceki 78657866786778687869
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.