Şimdi Ara

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU] (7731. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
14 Misafir - 14 Masaüstü
5 sn
260.706
Cevap
2.701
Favori
13.892.290
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
634 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 77297730773177327733
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hocam msi yada asus pc almak istiyor bir çok kişi bu konuda da yardımcı olabilirsen vergi vs. hakkında özellikle çok iyi olur :)
  • https://www.amazon.de/Lexar-256GB-JumpDrive-Memory-Speicherstick/dp/B00S5V5PTC/ref=lp_11600800031_1_14?s=computers&ie=UTF8&qid=1479861445&sr=1-14

256gb usb bellek dip fiyat. 50 euro ütüne tamamlayıp kargo ücretsiz yapınca 125 tl oluyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bygamer

Hocam msi yada asus pc almak istiyor bir çok kişi bu konuda da yardımcı olabilirsen vergi vs. hakkında özellikle çok iyi olur :)

Laptop diyorsan ilk sayfada yazılı zaten kardeşim.

Bu arada PS4 indirimlerini kaçıranlar bugünküler daha iyi gibi sanki ? 2 Kol + 2 oyun

PlayStation 4 - Konsole (1TB, schwarz, slim) inkl. Call of Duty: Infinite Warfare + 2 DualShock 4 Contoller + Dishonored 2: Limited Edition (inkl. Definitive Edition)
    329€
    https://www.amazon.de/PlayStation-DualShock-Dishonored-Vermächtnis-Definitive/dp/B01N8XUC5O

PlayStation 4 - Konsole (1TB, schwarz,slim) inkl. Call of Duty: Infinite Warfare + 2 DualShock 4 Contoller
    300€
    https://www.amazon.de/PlayStation-Konsole-Infinite-DualShock-Contoller/dp/B01M0CW1EC

• quote:

Orijinalden alıntı: MühendisMurat

quote:

Orijinalden alıntı: Black_Wolf14

Fırsat bir yana Amerika'dan alınan Logitech ürünlerinde garanti burada geçmiyor, Logitech yardımcı olmuyor. Ürünü Amazon'a göndermek gerekiyor ya da Amazon'un yardımcı olmasını bekleyeceksiniz. Sizinki Almanya/Avrupa'dan alındığı için garantisinin burada da geçmesi gerek. Sitede öyle yazıyor ve telefonda da öyle dediler.

Burada geçmek diye bir şey yok unutun onu :) RMA sistemi gibi olur gene.

Buradaki servislerin / distribitörlerin tavırlarına ah bir tanık olsanız ah o havalar o saçma açıklamalar...ANLAYAMAZSINIZ. Hemde bu TR'den alınan bir ürün için bile aynı, yurtdışı dedin mi ürünü suratına fırlatırlar herhalde.

Ama güzel rma , benim bozulan logitech ürünüm için hatta TR'den alınma ve garanti ile faturam kaybolmuşken adamlar evime ups kargo yolladı evimden alıp hollandaya götürdüler yenisini verdiler.Kulaklığı ben kendim kırmama rağmen.

• BİLGİSAYAR PARÇALARINDA İNDİRİMLER

Bir de projektör bekleyen kardeşlerimiz vardı onları unutmadık.

Acer X1385WH TCO DLP projector (WXGA, contrast 20000: 1, 1280 x 800 pixels, 3,200 ANSI lumens, HDMI / MHL with HDCP) white
    350€
    https://www.amazon.de/Acer-X1385WH-DLP-Projektor-Kontrast-20000/dp/B00YOIV8R8/

Acer H6510BD 3D Full HD DLP Projectors (HDMI 1.4a Dzerinden 3B Destekli, Contrast 10,000: 1, Full HD 1920 x 1080 pixels) Beyaz
    500€
    https://www.amazon.de/Acer-H6510BD-DLP-Projektor-3D-fähig-Kontrast/dp/B00B2EFZCG/

bu sefer ben kaçar nakavtım artık.

• g502 için niye bu kadar kastınız ya, 3-4 gün boyunca 38€'dan satıldı zaten
  • requiemm kullanıcısına yanıt
    35dolar buna verene kadar 40$ a g430 var

• smlynr kullanıcısına yanıt
    40$ a g430 varken buna 35$ verilmez.
  • hocam bu yeni çıkan g serisi ve en dip fiyat
  • quote:

Orijinalden alıntı: thal1on

quote:

Orijinalden alıntı: Priori Incantatem

Cloud II nasıldır hocam bir akg veya audio techınca olmasa da 70 dolara alınabilir midir sizce de?

Stüdyo referans kulaklıkları ile oyun kulaklıkları farklı şeyler hocam. Ben referans kulaklık + Steinberg UR22 MkII ses kartı ile oyun oynayım dedim, pek tadı tuzu olmadı. Tüm sesler o kadar düz geliyor ki (adı üstünde referans). Müzik ve kayıt işleri dışında pek kullanım alanı yok bence referans kulaklıkların. Onu geçtim referans kulaklıklar da yarı açık ve kapalı olarak ikiye ayrılıyor, kullanım alanları yine değişiyor. Kapalı olanları kayıtlarda, açık olanları mix-mastering işinde kullanıyorlar (Tabi nihai editi referans monitörlerde hallediyorlardır, bizim gibi amatörler apartman dairesinde kulaklığa mahkum).

Oyun için G230 kullanıyordum, indirim olayları ile Cloud II ayarladım. Gelince karşılaştırmasını yaparım burada.

Şükür hangi kulaklığın nerde kullanılacağını bilen birisine rastladım... Oyunda ses kasmak isteyen vatandaşa açık - profesyonel ya da giriş seviyesi müzik kulaklıkları önerip iddaa ediyorlardı.

Bu arada Void ile g933 karşılaştıran arkadaş yazısı geride kaldı ismini de unuttum , void g930 'un rakibidir , g933'ün değil. G933'e rakip sunulacaksa Razer'in 7.1 tiamatı , Asus'un 7.1 Strix'i gösterilir. dip not olsun.

Virgin radio'da git gel yaparken elime çokça prof kulaklık geçti, Dediğin gibi bilgisayara bağlayınca oyunlarda eq. yok resmen cılız bir ses.. istediği kadar ses kartın olsun..

Sözlerimde kırıcı bir şey varsa affola.

• quote:

Orijinalden alıntı: Omara

bugünlük benden bu kadar, g610 710 810 910 vergi altı fazladan alan olursa haber verebilir iyi nöbetler herkese

G910 vergi altı olursa haber ederim ismini yazdım , Sen de beni haberdar edersen iyi olur
  • Kärcher Pencere Temizleyici WV 50 plus: https://www.amazon.de/Kärcher-1-633-101-0-Fenstersauger-WV-plus/dp/B0017S4YN8/ 3313 yorum nedir abi . Sepette 39 euroya iniyor, yanına ufak birşey ekleyip alınca kargo eklemez.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sinanemre112 -- 27 Kasım 2016; 6:30:20 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: KruxeL

Son 1-2 gündür Amazon.de takılıyorum 75 euro üzerine vergi vs koyuyor fakat 40-80 euro baktığım çoğu üründe sepete eklendiğinde 10 euro kırıyor kargo da çıkmıyor bundan haberim yoktu şimdi alternatifim çoğalmış oldu ssd psu kovalıyorum

Bunu bende maalesef yeni farkettim. Hemen Sony kulaklık ile Xbox One Controller siparişi geçtim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MühendisMurat

quote:

Orijinalden alıntı: Xj9

GTA V için niye çok heyecan yaptınız arkadaşlar, co.uk'den 80tl civarına geliyor abartı bir indirim değil

Ne olmasını bekliyorsun mesela ? adamların kendi parasına göre 16 lira 5-10 liraya düşmesi komik geliyor insana veya daha uygun bir yer biliyor musun ?

Bu arada her zamanki gibi hintli dayı anlamadı, UK adresinden başka yere olmaz deyip durdu.

steamde 100 liraya düşüyor çoğu zaman, garanti genç 20 lira bonus veriyor 100 lira üzerine, eğer kombo oluyorsa garanti one'da 20 lirasını iade ediyor yani 80 lira + 20 lira bonusa geliyor oyun. :)

• KURSAD. kullanıcısına yanıt
    Benide haber edermisininz hocam uyanık kalacaksanız bu saate kadar dayandım pilim bitti kulaklık fare tamam klavye kaldı geriye
  • Arkadaşlar playstation 4 için hardisk öneriniz varmıdır 500 lük hd doldu da.
  • requiemm kullanıcısına yanıt
    Tek artısı ps4 ve xboxlarla uyumlu olması onun dışında eksileri var :)
  • 
Sayfa: önceki 77297730773177327733
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.