Şimdi Ara

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU] (4393. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
14 Misafir - 14 Masaüstü
5 sn
260.706
Cevap
2.701
Favori
13.892.327
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
634 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 43914392439343944395
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Website uzerinden yurt disi eticaret kisitlamasini kaldirmaniz lazim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • CattishTurtle C kullanıcısına yanıt
    30 tl saatten ne bekleyebilirsiniz ki ? + Amazon bölümü gerekli bölüme gidin.
  • H2100 dip fiyat

• Gift card hemen gelmiyor mu ? 1 bucuk saat oldu bi degisim yok

• ladex kullanıcısına yanıt
    ürünün voltajına dikkat ettinizmi hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: _-CeZa-_

Ayakkabılardaki %20-%40 indirim için bu sefer sadece seçili ürünler sanırım :/ ?

ayakkabı indirim kodu ya da sayfası hangisi? ayakkabı almayı planlıyorum varsa indirim
  • Arkadaşlar profesyonel olmasada oldukça iyi bir cs go oyuncusuyum. En azından tepkiler öyle. Hyper x cloud 2 mükemmel bir kulaklık şans mı bilmem ama bence 10 numara ses kasma olsun mikrofon olsun

• @MühendisMurat Hocam bf zamanın da yada sizin takip ettiğiniz dönemlerde Skechers spor ayakkabı en düşük kaçı gördü acaba?Zamanında birkaç kişi alırken mesajları görüyordum ama ayakkabıdan yana şüphem vardı rahatlık konusunda.Geçen boynere gittim,orda gördüm,ayakkabıyı giydim müthiş rahat ve hafif.Linkteki ürünü almayı düşünüyorum model olarak.Boynerde fiyat 299 TL idi :D
    http://www.amazon.com/dp/B00R2G2HEC/ref=wl_it_dp_o_pC_S_ttl?_encoding=UTF8&colid=1UFKXNE7D09SK&coliid=I1YRY2VED9NBR7&psc=1

• Ben kargo dahil 125 civarı bir fiyata almıştım, millet kupon indirimleri(10 $ gift card hediyesi) ile falan daha ucuza aldı.

@constantine05
  • root- kullanıcısına yanıt
    http://www.amazon.com/gp/product/B00L64NFYC?keywords=corsair%20fan%20140mm&qid=1457377545&ref_=sr_1_5&sr=8-5

Buyur sp serisi ledli fanlar.Radyatör için satıldığından çift olarak satılıyor.

Yada burdada tek tek satılıyor.
    http://www.amazon.com/Corsair-Series-Static-Pressure-Cooling/dp/B00L64NSAI/ref=pd_sim_147_5?ie=UTF8&dpID=515Ex5T16GL&dpSrc=sims&preST=_AC_UL160_SR160%2C160_&refRID=1E3H780DJSV07AJYHNMT

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cango69 -- 7 Mart 2016; 21:15:43 >

• quote:

Orijinalden alıntı: ultraslan_34

Hyperx kulakliklarda Turkiye garantisi mevcut mu?

Hayır hocam Türkiye garantisi yok, Razer'ın da yok
  • No Way Out kullanıcısına yanıt
    Cooler master silensio 650 pure

• NNoitra kullanıcısına yanıt
    Çok sağolun hocam birkaç gün içinde sipariş vereceğim :)

• eg90 kullanıcısına yanıt
    İlk sayfadaki voltaj donuşturucuyu de almıştım

• ladex kullanıcısına yanıt
    Anladım hocam ben hataya düştüm siz düşmeyin diye uyarayım dedim küçük soba almıştım sobayı bi güzel yaktık kül ettik, allahtan halı yanmadı.

• root- kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun bende 140 lardan beyaz almıştım şimdi radyatörü hem soğutuyor hemde kasa içini ışıklandırıyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cango69 -- 7 Mart 2016; 21:38:20 >
  • 
Sayfa: önceki 43914392439343944395
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.