Şimdi Ara

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU] (3695. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
260.706
Cevap
2.700
Favori
13.892.864
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
634 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 36933694369536963697
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler merhaba SPIGEN'in Slim Armor S Satin Silver iphone 5s için arıyorum ama bulamadım. Amazon'dan almayı düşünüyorum fakat fiyat biraz fazla geliyor. Şuan mobil uygulamanın verdiği 5 dolarlık indirim harici yapabileceğim birşey var mı ? Ya da bu kılıfı tr'de nerde bulabilirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Emir M.

Bu fiyata kesin alinmali mi ya?

Türkiye'ye gönderim olsa 4-5 tane alırdım gerisini sen düşün
  • Tablet versiyonu da var yine gitarı tablete baglayip oynuyorsunuz fakat suan icin sadece ios da android e gelecekmiş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Amerikan Priz yerine İngiliz Priz dönüştürücü almışım Koçtaş'dan. Of
  • Merhaba, an itibarı ile kayıt olup sipariş verdim fakat ''place your order in USD'' seçeneği bende çıkmadı. Kurla ilgili vs. bir sıkıntı çıkar mı?
  • http://www.amazon.com/gp/product/B00C5ZL0RU?psc=1&redirect=true&ref_=oh_aui_detailpage_o00_s00
    http://www.amazon.com/gp/product/B000NPUK8O?psc=1&redirect=true&ref_=oh_aui_detailpage_o00_s00
    http://www.amazon.com/gp/product/B00KLY1CG6?psc=1&redirect=true&ref_=oh_aui_detailpage_o00_s00

tork anahtarı, kafadan mafsallı cırcır, plastik klips açıcı.

amazonun söylediği tam gününde, 18 günde geldi. hepsi kargo dahil 51 $ tuttu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mehmetyilmaz77 -- 16 Ocak 2016; 7:40:37 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• merhaba, iade ettiğim ürünün akıbetini nerden öğrenebilirim, iade ettikten sonra geri ödemeyi nasıl yapıyor amazon?
  • quote:

Orijinalden alıntı: stanko

merhaba, iade ettiğim ürünün akıbetini nerden öğrenebilirim, iade ettikten sonra geri ödemeyi nasıl yapıyor amazon?

Ürün onlara ulaşınca bir iki gün içinde kontrol edip geri ödemeyi yapıyorlar

Takip kodunuz ile kontrol edin nerede olduğunu

Ptt+usps
    Mng+fedex
    Ups+ups
    Dhl+dhl
    Yurtiçi bilmiyorum

• Merhaba 49 $ olan Amazon Kindle Fire 7" Türkiyeye gönderimi olmuyor sanırım. Bir ara geliyordu değil mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: bbaki

Merhaba 49 $ olan Amazon Kindle Fire 7" Türkiyeye gönderimi olmuyor sanırım. Bir ara geliyordu değil mi?

gelmiyordu

kindle, fire ... gibi urunler gelmiyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Emir M.

380 inceleme videosunu bi izleyin youtubedan ben izledim fikrim degisti gtx 960 almaktan vazgectim.

380 gerçekten o fiyat seviyelerinde rakipsiz.
  • Garlinger kullanıcısına yanıt
    Aynen hocam :)

• Siyah Kalem kullanıcısına yanıt
    Hocam ben verdiğiniz linke girince Türkiye ye gönderim yapılıyor olarak görüyorum?

• quote:

Orijinalden alıntı: meert11

Tecrübeli arkadaşlar bana gym eldiveni ve kulakiçi önerebilirmi? toplam 130 140 tl civarı

Böyle bişey var işini görürse deal of the day de gördüm.

http://www.amazon.com/Harbinger-Training-WristWrap-Glove-Medium/dp/B00074H5LG/ref=lp_13593616011_1_1?s=sports-and-fitness&ie=UTF8&qid=1452930286&sr=1-1

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi onur_emu -- 16 Ocak 2016; 9:51:29 >

• Arkadaşım yardımcı olabilir misin?

Ben 1 - 1.5 hafta önce şapka siparişi verdim. Kargoya verildi ürün. Ancak kargo bana ulaşmadan iade talebinde bulundum. Biraz saçma bir iş oldu zaten. Resimleri aşağıya yükledim. Tam olarak ne yapmam lazım. Bunlar 15 doları keser mi hemen? Bana kargoyu beklememi söylediler...

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU]
    TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AerondightSV -- 16 Ocak 2016; 10:06:51 >

• İsmi çok güzel sansürlemişsiniz, tahmin bile edemedik.
  • Nicholai Hel kullanıcısına yanıt
    Hocam bu mu yani ? Bende sorunuma cevap verdiniz diye düşündüm...
  • Bunlar 15 doları keser mi hemen
    Ne demek?

• Amerikadan çıkmadan mı iade talebinde bulundunuz

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 36933694369536963697
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.