Şimdi Ara

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU] (2095. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
260.706
Cevap
2.701
Favori
13.892.768
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
634 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 20932094209520962097
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: --STALKER--

ne k70 rgbde nede monitörlerde kayda değer bir indirim olmadı.aksine dolardı tekrardan2.90larda,pek faydalanamak bu bfdenneyse

ben faydalandım 2 TB Seagete HDD 69 dolar 1 tanede Hyper Cloud II kulaklık aldım 69,99 dolara şimdi pusuya yattım k70 düşmezse logitech g710 klavyeyi alırım 50 dolara
  • quote:

Orijinalden alıntı: _Discovery_

quote:

Orijinalden alıntı: shario

quote:

quote:

Gtx 970 yapıştırdım. 970 liraya falan denk geliyor.

Bu ram problemi olayı sorun değil mi hocam. 299 a aldığım gtx ftw i dün iptal ettim.

Ram problemi olayı nedir üstad?

google a 970 ram issue yada 970 ram sorunu diye yazın bir çok açıklama ve video var. Hatta bu yüzden satın aldıktan aylar sonra iadeler kabule edilmiş.

http://wccftech.com/nvidia-geforce-gtx-970-memory-issue-fully-explained/

Anladım hocam ama aynı ürün türkiyede de satılmıyor mu? Kartı iptal ettik. 1 ay sonra aynısını türkiyeden alınca yine bu sorun yok mu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• arkadaşlar kod alabilirmiyim
  • Quattro kullanıcısına yanıt
    Benim indirim beklediğim ürünlerde indirim olmamış hatta zamlanmış. İndirime girdi diye de ihtiyacım olmayan şeyleri alacak halim yok. Her neyse siz aldıklarınızı güle güle kullanın. Dediğiniz gibi herkes memnun olamaz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: zodd

quote:

Orijinalden alıntı: ElPoderoso

quote:

Orijinalden alıntı: e_capkan

bi gtx ayakkabı bulamadık.
    çoğunu göndermiyorlar
    gönderilenlerde zaten 80 dolar üstü

Sabah aldığım ayakkabı:

http://www.amazon.com/gp/product/B00KWK1LFQ?psc=1&redirect=true&ref_=oh_aui_detailpage_o00_s00

turkiyeye gelmiyor bu nasıl aldın?

Geliyor.

• Amazon.de xbox one 1tb tomb raider bundle paket 319 euroya dusmus fakat bitmis

• complete_ kullanıcısına yanıt
    ne zaman sifirlaniyordu?

• Acer 21.5 inch monitor 70$.

Neden kimse yorumlamiyor cok uygun fiyati.

Dandik mi la yoksa

• quote:

Orijinalden alıntı: SiluetAntares

quote:

Orijinalden alıntı: Beyinsiz Adam

türkiye fiyatı 800 tl. buda türkiye'ye gönderilmiyor hemde vergi altında of of

http://www.amazon.com/Bose-SoundTrue-Headphones-Around-Ear-Style/dp/B00IUICOK8/ref=lp_13227331011_1_1?s=electronics&ie=UTF8&qid=1448618253&sr=1-1

2 gün önce söylenip duruyordunuz, ''yeter artık kulaklık, klavye yok mu başka ucuz ürünler, ne asosyal heriflersiniz'' diye... şimdi sen de kulaklık falan kovalıyon

donanımhaber sıcak fırsatlar'a girilmez arkadaş. elini veren kolunu kaptırıyor burada.

körle yatan şaşı kalkarmış. ilkin indirimli at kafası falan paylaştım. bu beyblade nasıl diye soru sordum baktım ipleyen yok. bende sürüye ayak uydurayım dedim

bu arada at kafası %66 indirimde yanıyor

http://www.amazon.com/gp/product/B009PJV6KK?keywords=horse%20head&qid=1448619881&ref_=sr_1_1&refinements=p_n_shipping_option-bin%3A3242350011&sr=8-1

• herkes kulaklık aliyor :)

hic alasım yoktu, kulaklık bakmaya başladım.

öneriniz varsa sevinirim?
  • Bu ayın acısı önümüzdeki aydaki ekstrede çıkar çoğu kişi ihtiyacı olmadığı halde harcamalar yaptı

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Gtx 970 yapıştırdım. 970 liraya falan denk geliyor.

Bu ram problemi olayı sorun değil mi hocam. 299 a aldığım gtx ftw i dün iptal ettim.

Ram problemi olayı nedir üstad?

google a 970 ram issue yada 970 ram sorunu diye yazın bir çok açıklama ve video var. Hatta bu yüzden satın aldıktan aylar sonra iadeler kabule edilmiş.

http://wccftech.com/nvidia-geforce-gtx-970-memory-issue-fully-explained/

Anladım hocam ama aynı ürün türkiyede de satılmıyor mu? Kartı iptal ettik. 1 ay sonra aynısını türkiyeden alınca yine bu sorun yok mu?

Tüm 970lerde varmış, yapısından dolayı. Nvidia baya problem yaşamış geçen şubatta satışlar falan düşmüş..

980lerde yokmuş. Ben çok anlamam kısaca baktım ama bir çok kişi anlık takılmalardan bahsetmiş. dediğim gibi googleda aratınca çıkıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _Discovery_ -- 27 Kasım 2015; 12:29:27 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Anexilea

quote:

Orijinalden alıntı: mortalknight

Kulaklık ses kalitesi olarak çok güzel.Ancak kulak arkasından takılıyor olması beni çok rahatasız etti.Bu yüzden iade ettim.
    Alıcaksanız bunuda aklınızda bulundurun

Peki en fazla 60$ a kadar önerebileceğiniz bass ağırlıklı olmayan rock ve türevleri için önerebileceğiniz bir kulaklık var mı?

Aslında Shure SE215 istiyorum ama limitimi aşıyor.Aslında kulak arkası olması daha iyi benim için diye düşünmüştüm.

Ath-ckr7
    Kendim kullanıyorum ve çok memnunum. Rock-metal türü dinliyorum. Tam bir mid kulaklığı, bass'ları da bir o kadar yerinde. Bütçen var ise forumda bir arkadaş 250₺ gibi bir fiyata satıyor. Biraz araştırır isen forumu konusunu bulabilirsin.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: zodd

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: e_capkan

bi gtx ayakkabı bulamadık.
    çoğunu göndermiyorlar
    gönderilenlerde zaten 80 dolar üstü

Sabah aldığım ayakkabı:

http://www.amazon.com/gp/product/B00KWK1LFQ?psc=1&redirect=true&ref_=oh_aui_detailpage_o00_s00

turkiyeye gelmiyor bu nasıl aldın?

Geliyor.

belli numaralari geliyormus sadece

• TR ye gönderilmiyor.
  • shario S kullanıcısına yanıt
    _Discovery_ kullanıcısına yanıt
    Alinti: Recep Baltaş
    ''Kartın 4 GB GDDR5 belleği var lakin 3.5 GB sonrasında yer alan 512 MB kısıma erişimi yavaş. Bu yüzden bir oyun 3.5 GB üstünde VRAM kullanmaya başladığında FPS düşüşü olabiliyor. Öte yandan piyasada 1080p çözünürlükte (1440p'de bile) 3.5 GB üstünde VRAM kullanan oyun sayısı bir elin parmaklarına ulaşmadığından bu büyük bir sorun teşkil etmiyor.''

Sonuç: Bu olay size problem oluşturmaz. Bütceniz varsa 980 alin lakin şuan performans\fiyat açısından gtx970 one number

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Khalees1 -- 27 Kasım 2015; 12:28:26 >
  • G710 blue 50 dollar koşun

• quote:

Orijinalden alıntı: Anexilea

quote:

Orijinalden alıntı: mortalknight

Kulaklık ses kalitesi olarak çok güzel.Ancak kulak arkasından takılıyor olması beni çok rahatasız etti.Bu yüzden iade ettim.
    Alıcaksanız bunuda aklınızda bulundurun

Peki en fazla 60$ a kadar önerebileceğiniz bass ağırlıklı olmayan rock ve türevleri için önerebileceğiniz bir kulaklık var mı?

Aslında Shure SE215 istiyorum ama limitimi aşıyor.Aslında kulak arkası olması daha iyi benim için diye düşünmüştüm.

Ostry KC06 modelini araştırın.

• Arkadaşlar bir saat alacağım. Fiyatı 85 dolar. Kargo 7 dolar toplam 92 dolar oluyor. Yalnız gümrükte takılma olasılığına karşın 17 dolar da deposit ücreti istiyor. Birde takılırsa ekstra %20 vergi vereceğim. Yani bana 10-15 dolarlık hediye kuponu lazım. Bunu sağlayabilecek herhangi birisi var mı ?
  • G910 89$ iken sipariş geçtim son aşamaya gelirken hata verdi ve 129$'lık satış linkine yönlendirdi, neden saçmaladı böyle?
  • 
Sayfa: önceki 20932094209520962097
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.