Şimdi Ara

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU] (12711. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
260.706
Cevap
2.701
Favori
13.892.759
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
634 oy
Öne Çıkar
Giriş
  • Sl millet hangj urune baksam t.c gonderilmiyor yazio baska saticilara bakiyrm yine ayni :((

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • gorkem0707 kullanıcısına yanıt
    amazon de ye bakıyorsan gönderilmiyor a bakma sepete at devam et son aşamaya kadar gidersen gönderiliyordur
  • Selam ustalar.yardımcı olabilirmisiniz ?

Alacağım ürün amazon tarafından satılır ve gönderilir diyor ama şöyle bir sıkıntı var

Ben ürünü sepete atıp Türkiyedeki adresi seçiyorum ithalat ve depozito ücreti 21 euro

toplam 140 küsür euro diyor.

Ürünü almanyadaki adrese gönderilecek şekilde seçiyorum bu sefer ithalat ve depozito ücretini siliyor ama

Bu seferde ürün vergisiz toplam 140 euro oluyor.Bu normal midir ?
  • Baya baya yanıyor

The North Face Erkek M Hedgehog Fastpack GTX

https://www.amazon.de/gp/product/B00ULPNXXK/ref=ox_sc_act_title_1?smid=A3JWKAKR8XB7XF&th=1&psc=1
  • mito1172 kullanıcısına yanıt
    ben siparişi verdim zaten ama stok olmasına rağmen süre vermiyor sorun o :)
  • En hızlı kargo seçeneğinde hangi firma yolluyor

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: echonia

Baya baya yanıyor

https://www.amazon.de/gp/product/B00ULPNXXK/ref=ox_sc_act_title_1?smid=A3JWKAKR8XB7XF&th=1&psc=1

İş arkadaşıma satın aldık umarım iyidir. Fiyat olarak uygun gerçekten
  • Arkadaşkar amazon usa aldığım bir ürün için fazladan gümrük depozitosu aldı bu fazla rakamı kesin olarak sonradan ödüyorlar değil mi?

Aldığım ürün;

Shipping & Fee Details
    Price $229.00
    AmazonGlobal Shipping + $34.84
    Estimated Import Fees Deposit + $115.99
    Total $379.83
  • quote:

Orijinalden alıntı: mesut777

quote:

Orijinalden alıntı: echonia

Baya baya yanıyor

İş arkadaşıma satın aldık umarım iyidir. Fiyat olarak uygun gerçekten

2 sene öncesine kadar bu ayakkabıya sahip olmadan önce aşırı şekilde ayak terleme problemim vardı

100-150 lira arası güzel görünüşlü ayakkabılar tercih ederdim önceden ama ayak terlemesi beni bazı durumlarda mahcup duruma düşürürdü

yaklaşık 2 sene önce ilk defa aldım bu ayakkabıyı ve o zamana kadar giydiklerim resmen hamam takunyasıymış

bu ayakkabıyla ilk 10 dakika içinde ayak orgazmı yaşadım desem yeridir

bot olanını 85 Euro altına bulabilirsem alacaktım ama kış geçti. Gerçi halen takipteyim, yaz aylarında 85 Euro altına inerse hemen alacağım

• echonia kullanıcısına yanıt
    Hocam gündelik kullanım için ne dersiniz rahat bir ayakkabı mı? Özellikle tabanını merak ediyorum

• ozgur kullanıcısına yanıt
    Tabanı patentli özel bir teknoloji ile yapılmış ama unuttum (Vibram değil başka bir şey, vibram en alttaki kauçuk kısım)

2 tane aynı modelden var bende, gün aşırı şekilde giyiyorum koku yapmaması için

sheckers'ın özel ayakkabılarını denemedim ama hayatımda giydiğim en rahat günlük ayakkabı bunlar. daha önce merrell denemiştim ama terleme olayını kesememişti.

topuğu biraz kavisli yapılmış ve bir dolgu ile doldurulmuş yürümeye destek vermesi için

bu ayakkabıyı 3-4 saat giyip başka ayakkabı giyince yürüyüşünüzün değiştiğini fark ediyorsunuz.
  • Batmanlı Betmen kullanıcısına yanıt
    anladım isterseniz m.h ne yazıp sorun mutlaka bir açıklama yaparlar
  • mito1172 kullanıcısına yanıt
    bugün ücret tahsil edildi bugün yarın kargoya verilir dendi
  • quote:

Orijinalden alıntı: sekobaba

En hızlı kargo seçeneğinde hangi firma yolluyor

Sipariş verdiğin ürünün bulunduğu depoya göre değişiyor ancak en hızlı kargoyu seçtiysen genelde UPS ile gönderiyorlar. En yavaşı (AmazonGlobal Standart) MNG kargo bile 3 gün içinde teslim ediyor. Bu yüzden hızlı kargoyu seçip yüksek kargo ücreti ödemene hiç gerek yok.

tamam ozaman sipariş sayfandan takip edersin aşamaları
    Sizin aldığınız fiyat neydi hocam?

• 840 euro civarıydı

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Armag3d0N

quote:

Orijinalden alıntı: sekobaba

En hızlı kargo seçeneğinde hangi firma yolluyor

Sipariş verdiğin ürünün bulunduğu depoya göre değişiyor ancak en hızlı kargoyu seçtiysen genelde UPS ile gönderiyorlar. En yavaşı (AmazonGlobal Standart) MNG kargo bile 3 gün içinde teslim ediyor. Bu yüzden hızlı kargoyu seçip yüksek kargo ücreti ödemene hiç gerek yok.

amazona yazmıştım ürün şuan ön siparişte daha erken yollayın diye 20 mart da gelecek yazıyordu mail attım 4 martta çevirdi hızlı kargoya aldı bi ücret istemedi.

• amazon.de 'den dün sipariş ettiğim hoparlor 24 saatten fazla geçmesine rağmen hala "gönderim için hazırlanıyor" aşamasında. ne kadar bekler bu sekilde sizce?
  • sekobaba kullanıcısına yanıt
    Ups kargo ile, Kargo Gürmüğe gelince sizi arıyorlar ve Belge doldurmanız gerekiyor. Belge vs mail ile gelmekte. Hızlı kargo seçeneğini kullanmanıza gerek yok. Almanyadan en geç 7 gün içinde geliyor. Verdiğiniz para boşa gitmesin. Amerika içinde fazla bekletmiyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi awsalli -- 19 Şubat 2018; 20:52:42 >
  • 
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.