Şimdi Ara

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU] (12676. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
260.706
Cevap
2.695
Favori
13.895.013
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
634 oy
Öne Çıkar
Giriş
  • Ekstrede falan görünüyor mu bankanız le bi görüşün para transferi tamamlanmış mı?

Malesef ben de amazon.com da sıkıntı yaşıyorum.Benzer şeylerden.
    Eğer ekstrede falan görünüyorsa delil olarak gösterip dzeltme durumunuz yüksek.

Tabi yinede en sağlamı yine müşteri hizmetleri (banka ve amazon.de) en azında türkçe belgeden anlıyorlardır.
  • Beyler amazon.com hesap kilitlenmesinde ne yapılacağını bilen varmı?
    Araştırdım biraz hindistanlı küçük çocuklardan başka konuya pek fazla eğilen yok. Birde genelde başka hesap yolunu tutan çok sanırım.

Your Amazon account is locked and order(s) are on hold. 

We noticed some unusual activity on your account. To prevent potential misuse of your payment instrument, we have placed your order(s) on hold and locked your Amazon account.

We reviewed the document that you uploaded but we were not able to confirm your information. Please upload a new document.

To unlock your account, we need to confirm the billing information for your payment card or bank account.

Please upload a copy of your latest billing statement.

Only the last 4 digits of payment card or account number should be displayed on statement.

Supported file formats: pdf, jpeg, jpg, png, tif, tiff. Max size: 15MB

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU]

Ekstreyi 2 kez gönderdim. Yemedi ilkinde direkt gönderdim 2.sinde

Hello My account locked. 
    Because I order a product when wpn connection active.
    Wikipedia and other some Internet addresses banned by govern in my country.
    So I'm using sometimes vpn connection.
    I sent my credit card billing information document which at Turkish language.
    I want to pay attention card numbers, amazon payment amount and my name.
    I want to be my account active. I don’t want to open new account.
    ,

Bu mesaj ile gönderdim. Ama sonuç yine aynı oldu hesap kilitli kaldı.

Hesap neden kilitlitlendi? vpn i açık unutmuşum sipariş verince güm.
    Sistem otomatik bilirsiniz başka ülke olunca

Ayrıca yeni hesap açmada mantıklı ancak gönderdikleri mailde de açmayın diyor!

Onada bi ilişkilendirme çıkarırlar gibi geliyor. [Bİ pisikozdur gidiyor.]

• quote:

Orijinalden alıntı: maxemilian

Ekstrede falan görünüyor mu bankanız le bi görüşün para transferi tamamlanmış mı?

Malesef ben de amazon.com da sıkıntı yaşıyorum.Benzer şeylerden.
    Eğer ekstrede falan görünüyorsa delil olarak gösterip dzeltme durumunuz yüksek.

Tabi yinede en sağlamı yine müşteri hizmetleri (banka ve amazon.de) en azında türkçe belgeden anlıyorlardır.

Vazgeçtim hocam prime türkiyede geçerli değilmiş kargo ücreti işime yaramıyacak yani pahalı oluyor öylede vazgeçtim bende teşekkürler yinede
  • https://www.amazon.com/gp/aw/d/B074L1NK79/ref=mp_s_a_1_1?ie=UTF8&qid=1514240982&sr=8-1&pi=AC_SX236_SY340_QL65&keywords=y720&dpPl=1&dpID=51V-qB%2BDsGL&ref=plSrch

Bu laptobu alsak gelirmi satıcı amazon değil ama amazon deposundan kargolanacak fullfilled by amazon yazıyor bi sorun çıksa cihazda amazon mu ilgileniyor acaba

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hayansame

Vllla hocam bu konuda ne desek ne yapsak az. Bu kadar aç gözluluk ....

Kibirlerinden yere düşen burunlarini bile almiyorlar. Konudaki linkler kalkmis.

Umarim siteye saglam bir ceza gelir. Dunyanin parasini yer kapanma esigine gelir!

beyler o zaman siz devam ettirin konuyu,referanssız linkler paylaşıp insanlara ürünler bulun,önerin canlandırın konuyu.hem dert yanılan referanslı linkler olmaz konuda bu sayede.günde ortalama 100-200 link paylaşsanız yeter eski haline dönmesi için, referanslı link paylaşımından rahatsız olanlar için zor olmasa gerek bu kadar araştırma yapıp link paylaşmak.

• beyaze80 kullanıcısına yanıt
    Amerika içi bile neredeyse 6 dolar kargo alıyor, bu tür ürünlerin ululararası kargosu yüksek oluyor genelde.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • hayansame H kullanıcısına yanıt
    Türkiye'ye gönderilen ürünlerin bu konuyla ne alakası var? Eğer olaya öyle bakacaksak 2010 öncesi kitap, bölgesel sınırlaması olmayan bir iki dvd vs. haricinde hiçbirşey gönderilmiyordu.

Sitesinde uluslararası yada bölgesel olarak neden gönderildiğini/gönderilmediğini anlaran kısımlar var.

• S.A.ARKADAŞLAR
    ALMAYI DÜŞÜNEN VARSA 99 DOLAR DEĞERİNDEKİ 1 YILLIK US AMAZON PRİME ÜYELİĞİMİ SATIYORUM
    (AKLIMA YATAN PS4 VE YA XBOX ONE OYUNLARIYLA TAKAS OLABİLİR)
    WHATSAPP: 0555 006 02 66
  • küfrettin K kullanıcısına yanıt
    İstediği ürünü alamayınca, içip içip eski sevgiliyi arayanlar gibi bu başlığa gelip yazanlar var. Hep böyleydi zaten. Vergi sınırının dışına çıkınca %20 vergi ve kargo hep alınıyordu.

Bahsettiğiniz Dyson v8 e baktım. 400dolar liste fiyatı var. 30$ kargo, 120 dolar vergi depozitosu hesaplamış. Buradaki ince nokta şu, bazen amazon.com vergi depozitosunu fazla hesaplayıp gümrükten geçtikten sonra harcamadığı kısmı iade ediyor. Adı üstünde depozito bu. Eğer herşey yolunda giderse verginiz 80 dolar olur. Bu da toplamda 510 dolar ediyor.

Zaten Almanya fiyatı da 500 euro.

Bu başlık açıldığından beri yüzlerce kez bahsedildi bu konudan.

Ayrıca başka bir konudan bahsedeyim. Ps4 ilk çıktığı sıralar Amerikadan Türkiyeye gönderim vardı. Bu forumdan alan çok oldu, özel başlığı dahi vardı. Bazı alanların vergi kesintilerinin tamamı iade edildi. Yılbaşı yoğunluğundan dolayı gümrük görevlilerinin çok irdelemediği konuşuldu vs. Sonra vergisi normal kesilenler amazon'a itiraz etti, benim de vergimi geri verin vs.

En sonunda amazon gönderimi durdurdu vs. Sonra da niye böyle oldu diyoruz. Olmasın mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi matmma -- 26 Aralık 2017; 11:15:44 >

• quote:

Orijinalden alıntı: L@civert

Türkiye'ye gönderilen ürünlerin bu konuyla ne alakası var? Eğer olaya öyle bakacaksak 2010 öncesi kitap, bölgesel sınırlaması olmayan bir iki dvd vs. haricinde hiçbirşey gönderilmiyordu.

Sitesinde uluslararası yada bölgesel olarak neden gönderildiğini/gönderilmediğini anlaran kısımlar var.

Bu konuyla gayet alakası var hocam yapmayın, etmeyin!
  • quote:

Orijinalden alıntı: xxxasparagasxxx

quote:

Orijinalden alıntı: hayansame

Vllla hocam bu konuda ne desek ne yapsak az. Bu kadar aç gözluluk ....

Kibirlerinden yere düşen burunlarini bile almiyorlar. Konudaki linkler kalkmis.

Umarim siteye saglam bir ceza gelir. Dunyanin parasini yer kapanma esigine gelir!

beyler o zaman siz devam ettirin konuyu,referanssız linkler paylaşıp insanlara ürünler bulun,önerin canlandırın konuyu.hem dert yanılan referanslı linkler olmaz konuda bu sayede.günde ortalama 100-200 link paylaşsanız yeter eski haline dönmesi için, referanslı link paylaşımından rahatsız olanlar için zor olmasa gerek bu kadar araştırma yapıp link paylaşmak.

Hocam gönderilen ürün mü kaldı arkadaşların sayesinde ?
    Hangi ürün gönderiliyor da paylaşım yapalım. Linkleri silerken bile bir açıklama gereği duymuyorlar.

• hayansame H kullanıcısına yanıt
    Peki. Dediğiniz gibi olsun. Nedensiz kabul edelim dediğiniz :)

• Arkadaslar sunu daha ucuza nasil alabilirim?

AmazonBasics Lightning to USB A Cable - Apple MFi Certified - White - 6 Feet /1.8 Metershttps://www.amazon.com/dp/B010S9N6OO/ref=cm_sw_r_cp_api_ScIqAb9VQ1A14

• Amazon hesabımda kullanılmak üzere 167.19$ Gift Kart bakiyesi + 30$ Sepet İndirimi bulunmaktadır. Toplamda 197.19$ Amazon Bakiyesi mevcuttur. 167$ gift kart bakiyesi bütün ürünlerde, ,30$ sepet indirimi ship and sold by amazon (satıcısı amazon) ürünlerinde geçerlidir. Amazon ürünü aldığınızda toplamda 197.17$ indirim kullanılabilir.
    197,19 DOLAR = 755 TL ----> Bugünlerde kullanım yapılırsa 630 TL'den kullandıracağım ilk yazana. 125 tl=31$ dolar indirim yapar sizin için, kur 3.18'e gelmiş oluyor.
    İletişim için özelden yazıp bilgi alabilirsiniz.
  • beyaze80 kullanıcısına yanıt
    Bence satıcıda sıkıntı var.
    Bu ay içerisinde 2 skeckers ayakkabı satın aldım ayrı ayrı zamanlarda Amazon'dan.
    Biri 40 diğeri de 42 dolar tutmuştu kargo ile birlikte. Sizin üründe kargo 40 dolar civarı çıkıyor. Böyle bir kargo ücreti yok :)) Dediğim gibi muhtemelen satıcıdan kaynaklıdır. Aynı ürünün farklı satıcılarda veya Amazon tarafından satılıyor mu bir bakın.
  • Tesekkurler cevabiniz icin.)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • SpLasH09 kullanıcısına yanıt
    Sağ alt taraftan satıcılara tıklarsanız amazon.com 1063 dolar olarak belirlemiş fiyatı oradan alabilirsiniz.Sepete ekleyip ilerlerseniz 1285 dolar olarak görünüyor fiyat vergi dahil.
  • amazon.de için gift card alımına promosyon var mı?
  • arkadaşlar aşağıda vermiş olduğum ürünü almak istiyorum. ürün fiyatına sadece kargolama ve paketleme ücreti ekleniyor, herhangi bir vergilendirme ücreti dahil edilmiyor.

Gümrükte sıkıntı yaşar mıyım?

https://www.amazon.de/gp/offer-listing/B01MTW6BV6/ref=dp_olp_new_mbc?ie=UTF8&condition=new
  • 
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.