Şimdi Ara

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU] (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
260.706
Cevap
2.701
Favori
13.892.646
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
634 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Siparişi verdik, umarım bir sorun çıkmadan gelir.

Chatten free shipping istemek için şimdi mi yazmam gerekiyor?

''Spend $50 get $10'' kampanyasından zaten 10$ düştü, free shipping için uğraşmaya değer mi sizce?

Para karttan ne zaman çekiliyor?

Teşekkürler.
  • bu olayı sormasanız artık iyi olur :)
  • MühendisMurat kullanıcısına yanıt
    Anladım teşekkürler.
  • sim kart takılamayan normal sadece wifidan bağlanılabilcek tablet alabilir miyiz alan var mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: asiruhh1903

sim kart takılamayan normal sadece wifidan bağlanılabilcek tablet alabilir miyiz alan var mı ?

Evet daha bir önceki sayfada yazdı arkadaşın biri almış hatta :) o teknolojik alete girer ne olacak hocam monitör bile geliyorsa o neden gelmesin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • MühendisMurat kullanıcısına yanıt
    çok sagolun güzel konu olmuş ben 3.siparişimi verdim güç kaynağı cx750m aldım türkiyede 320 tl amazonda http://www.amazon.com/gp/product/B00ALK3KEM/ref=oh_aui_detailpage_o00_s00?ie=UTF8&psc=1 80 dolar ihtiyacı olan arkadaşlar faydalanabilir :)
  • asiruhh1903 kullanıcısına yanıt
    Aslında bende alabilirdim ama geçti artık para bitti :)

Bu arada benim hızlı kargolar istanbula geldi 1 saat önce. yarın eve gelir Ups gerçekten en iyisi ya adamlar çok güzel iş yapıyor.

• merhaba arkadaşlar bende amazon.de den blu-ray sipariş edicem yanlız aklıma takılan bir soru var nakliye ile ilgili yardımcı olursanız sevinirim?

Almak istediğim 2 blu-ray filmi şu şekilde ;

ama birde nakliye kısmında şöyle bir açıklama var onunda resmi şu şekilde ?

yani toplamda yazan fiyat kargo ve paketleme dahil; 19,60 iken 2 bu bluray için; 4.50 € + 4.50€ = 28.60 € mu ödemem gerekiyor bide bunlar için gümrükte takılma sorunu olabilir mi yoksa direk gönderimmi gerçekleşiyor yorumlarınız için şimdiden teşekkürler.
    TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU]TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cyber26 -- 4 Aralık 2014; 1:07:31 >

• quote:

Orijinalden alıntı: mohijito

En başından sonuna kadar detaylıca hazırlanmıştır.

Sormak istediğiniz sorularınız var ise , kanaldan da sorabilirsiniz.

Elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışacağım.

Teşekkürler ,

• quote:

Orijinalden alıntı: MühendisMurat

quote:

Orijinalden alıntı: Beyaz Kartal

Hızlı kargo ile farklı günlerde farklı ürün sipariş edilince gümrükte takılmıyor denmiş. Yavaş kargo için de aynı şey geçerli mi? Dün asıl almak istediğim ürün HDD iken gittim SSD aldım da Şimdi HDD siparişi verecektim ama ikisi aynı anda ülkeye girer, bakarlar toplam 200 Dolar gümrükte kalır mı diye düşündüm?

aslında onunda cevabı vardı dikkatli okusaydınız görürdünüz.

i-Parcel 5 tane limit koymuş ama sıkıntı olursa farklı firmayla göndeririz diyor ben şahsen gümrükte senin 50 90 dolarlık teknolojik aletin için adamın orada bakıpta buna gümrük yazalım tutalım yollamayalım diyeceğine inanmıyorum bugüne kadar da görmedim gümrükte takılan birşey. bir sıkıntı olmadan geleceğini düşünüyorum.

Birkaç yıl önce Canon Speedlight 580EX II Flas almıştım gümrüğe takıldı , Topkapı'daki merkeze gittim görevli paketi açtı vergisini vezneye ödedim bir sorun çıkmadı. Şimdi nasıldır bilmiyorum eğer girişi yasak değilse vergisini ödeyip alınabiliyor öyle olduğu halde buradaki fiyatından daha düşüğe gelmişti aldığım ürün..

• ya arkadaşlar pazartesi günü alışveriş yaptım adresimi yazdım adres yazma şeklini de bizim türk sitelerindeki gibi zannederek ev adresi iş adresi şeklinde kategori olduğunu düşünüp name yazan yere iş adresi yazdım. ürünü kargoya vermişler dhl firması sabah mail attı sayın iş adresi diye yazınca benim jeton düştü tabi mailde dedim adım yerine böyle böyle yazıyor düzeltin diye ama pek zannetmiyorum. ne olur şimdi bu kargonun akibeti düzeltilemez mi bu acaba
  • sfr+10 kullanıcısına yanıt
    Birşey olmaz

• quote:

Birşey olmaz

benim adım yazmıyor diye bana bermemezlik yapmazlar demi hocam. bide hızlı kargoydu

• sfr+10 kullanıcısına yanıt
    Yok sıkıntı olursa telle ararlar.

• Takip..
  • quote:

tamam hocam

• Amazon sitesinde alışveriş için kart bilgileri kısmına sanal kart tanımlayabilir miyiz... Teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sfr+10

quote:

tamam hocam

Ups mail yollamış kağıdı doldur diye yandık ya uğraşacağız şimdi :)

Yolladığı mailde çok güzel bilgiler var konuya daha da sade hale getirerek ekleyeceğim bütün soru işaretleri kalkacak kafadan.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: sfr+10

quote:

tamam hocam

Ups mail yollamış kağıdı doldur diye yandık ya uğraşacağız şimdi :)

Yolladığı mailde çok güzel bilgiler var konuya daha da sade hale getirerek ekleyeceğim bütün soru işaretleri kalkacak kafadan.

hocam u konudan faydalanarak ilk alışverişimi yaptım sayende. üşenmeden sıkılmadan böyle konular açıyorsun helal olsun valla

• Az önce ups den aradılar gümrüğe takılmış mallar.

Çok önemli bilgiler öğrendim akşam bilgisayara oturur oturmaz yazacağım beklemede kalın.
  • 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.