Şimdi Ara

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU] (10041. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
260.706
Cevap
2.700
Favori
13.892.876
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
634 oy
Öne Çıkar
Giriş
    Hocam o orta tuşun kilidini kapatın. Kendi kendine dönmesin. Ben zaten onu yapmışsındır diye yazmamıştım. Dpi tuşlarının üstündeki düğme orta tuş kilidi. O açıkken yap gibi akar. O kapalı iken teker teker döner

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar ben arkadaşa amazon üyeliği açtırdım fakat hiç sipariş vermeden evine Z533 hoparlör gelmiş UPS kargo ile. Bu nasıl olur izah edebilcek olan var mı?

Hesabı kontrol ettik hiç sipariş görünmüyor, kutu üstünde siteye yazılan adresin aynısı var.

Biriniz sürpriz yaptıysa söylesin la.

Edit: Sipariş sistemde görünmüyor diye hediye ettiler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _recoo -- 30 Aralık 2016; 20:5:48 >

• _recoo kullanıcısına yanıt
    Wat!?
  • quote:

Orijinalden alıntı: malatyaspor

BU DA BENDEN COLUMBİA BOT BENÇE SÜPER
    https://www.amazon.de/g...&smid=A3JWKAKR8XB7XF

Rengi ve tipi cidden 10 numaraymış.

• quote:

Orijinalden alıntı: abc1905

Presonus Eris 4.5 Stüdyo Hoparlörü (x2) 575TL, Türkiye'de 1000TL.

https://www.amazon.it/Presonus-ERIS45-Monitor-Tweeter-Cupola/dp/B00GP56OYA/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1483114240&sr=8-1&keywords=presonus+4.5

amazon.de'de daha düşüktü almadım , çok iyi değil Eris 5 olaydı o zaman alınırdı

• G900 Gelmis sonunda ancak hala bi yanim gereksiz bi harcama yaptin diyo diyer yanimda iyi fiyata aldin bosver diyo

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: _recoo

Arkadaşlar ben arkadaşa amazon üyeliği açtırdım fakat hiç sipariş vermeden evine Z533 hoparlör gelmiş UPS kargo ile. Bu nasıl olur izah edebilcek olan var mı?

Hesabı kontrol ettik hiç sipariş görünmüyor, kutu üstünde siteye yazılan adresin aynısı var.

Amazon olarak size yeni yil hediyesi yollamak istemisler :D gule gule kullanin

• quote:

Orijinalden alıntı: Erdo4

Wat!?

Aynı tepkiyi ben de verdim, hesabına girip baktım iptal edilen sipariş falan da görünmüyor.

5dk sonra ara dedim bakalım arıcaklar anlarız birazdan.
  • quote:

Orijinalden alıntı: alatay

quote:

Orijinalden alıntı: _recoo

Arkadaşlar ben arkadaşa amazon üyeliği açtırdım fakat hiç sipariş vermeden evine Z533 hoparlör gelmiş UPS kargo ile. Bu nasıl olur izah edebilcek olan var mı?

Amazon olarak size yeni yil hediyesi yollamak istemisler :D gule gule kullanin

İnsan bi hediye paketine koyar.

Edit: Hocam inanır mısınız sistemde sipariş görünmüyor diye hediyemiz olsun dediler!
    Arayan adamla karşılıklı gülüştük diyor arkadaş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _recoo -- 30 Aralık 2016; 20:8:14 >

• quote:

Orijinalden alıntı: TheM

Geographical Norway ürünlerinin bedenleri nasıl arkadaşlar? Mesela Columbia ürünlerinde Small oldu bana, ama normalde M veya L giyiyorum. Bu markada bedenler nasıl?
    https://www.amazon.de/gp/product/B01LZZIUX7/ref=ox_sc_act_title_1?ie=UTF8&psc=1&smid=A3JWKAKR8XB7XF

Normal beden neyse onu alın.
  • Arkadaşlar 10 Euro MasterCard indirimini kullanarak alışveriş yaptım siparişi iptal edersem indirimi tekrar kullanabilir miyim ?

• quote:

Orijinalden alıntı: b@d0

muhteşem bir konu olmuş herkesin emeğine sağlık. ama yine de insan birilerinden korkma gelir demesini bekliyor :)

sizce ürün ulaşır mı? Denon Amfi. Yaklaşık olarak 11.5 kg

Bu sekilde nereden sorguluyorsunuz acaba ?

• Merhaba tekrardan..

4-5 gündür sayfada olanlar benim mesajları görmüştür.Ama şimdi yine bir özet geçeyim de iyice anlaşılsın diyorum ..

Ne yapmam lazım ?

Yazıyorum.

* 39.51 euro sipariş verdim.Hemen sonrasında enpara hesabından AMAZON DE RETAIL AMAZO LUXEMBOURG TR, 22.29 USD. 3.51 işlem kuru ile para çekild..Yaklaşık 77 lira kadar.
    Siparişlerin durumu beklemedeydi.5 tanesi gönderime hazırlanıyor 2 tanesi hiç bir değişiklik yoktu.

*28 Aralık günü Amazon EU Munchen TR, 28.69 USD, işlem kuru 3.5393 TL ile 101 lira tutar çekildi.Ve hemen sonrasında 5 ürün kargolandı..Kalan 2 ürün halen aynı duruyordu.

Ben burada endişe ettim ulen acaba 2 ürün kargolanmadan önce tekrar çekerler mi diye ? Çünkü amazon ile görüşmem de paranın gönderimden hemen önce çekildiği söylendi.Bu durumda 2 ürünün miktarı da çekilmemiş olmalıydı mantıken.

Amazondan 4-5 defa alışveriş yaptım ama hep tek çekim olmuştu az kur farkları ile.Bu defa ki gibi ilk defa oldu.

*Ve bugün.
    Sabahleyin tekrar çekim oldu 40 liralık !! Aha dedim 2 ürün parasını şimdi çekmişler. O zaman öncekiler neydi ? Çok fazlaydı tutarları ?
    Ve sabahleyin de kargo gönderimi yapıldı..

Enpara ile konuştum Amazon kaynaklı dendi Amazon ile konustum fazla çekim yok dendi.

.....asagidaki berlitmis oldugum siparisleriniz icin

Summe = EUR 39,51 toplam bedel alinmistir.

Ödeme olarak belirtilen saatlerde 21.07 + 10.72 + 7.72 = 39. 51 alinmistir.
    Freitag, 30. Dezember 2016 07:32 Kreditkarte 2797989246126 EUR 10,72
    Donnerstag, 29. Dezember 2016 13:22 Kreditkarte 2796615420126 EUR 21,07
    Donnerstag, 29. Dezember 2016 11:47 Kreditkarte 3317916886903 EUR 7,72

bu aciklamayi detayli olarak yaptim , cünkü faźla alindigini yazmissiniz hesabinizdan alinan miktar dogrudur.

Ne yapmam lazım ? 39.51 euro alışveriş bana 218 -220 liraya mal oldu ya ! Buradan alsaydım daha karlı çıkacaktım !

Bir yerde sorun var ama nerede ? Amazon gönderim yapmadan çekim yapmayız yazdı fakat ilk çekim değil 2.çekim sonrasında ürünler gönderime başlandı ? İlk çekim mi hatalı ?

Ulan keşke her zamanki gibi TL olarak kayıt edip öyle yapsaydım alışverişi !

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: gopgop

G900 Gelmis sonunda ancak hala bi yanim gereksiz bi harcama yaptin diyo diyer yanimda iyi fiyata aldin bosver diyo

Z533 nasıl hocam

Memnun musun

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• https://www.amazon.de/dp/B016XXJ8WI/ref=wl_it_dp_o_pC_nS_ttl?_encoding=UTF8&colid=1M9HKIJPHBX53&coliid=IHSJ2G09QUHUZ

Bu üründen alan var mı? ya da buna benzer (dikey) bir ürün tavsiye edebilir misiniz? (limit 75 euro)
  • quote:

G900 Gelmis sonunda ancak hala bi yanim gereksiz bi harcama yaptin diyo diyer yanimda iyi fiyata aldin bosver diyo

Diğer yanına katılıyorum,ama hangi yanın olduğunu söylemeyecem

• quote:

masaüstü arka plan link var mı :) ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• gopgop kullanıcısına yanıt
    Aynı durumu bende yaşadım. G400 vardı bende 4 yıllık sağlam şekilde çalışıyor ve çok memnunum.

Ama bu fiyata da bunu almamak olmazdı. G400 yedek oldu mecbur. Hiç yadırgamadım ama G900'ü. Elime aldığım gibi sanki uzun yıllardır kullanıyormuş gibiydim. Bu hissi yaşadığımda genelde o mouse benim favorim oluyor (G400 de aynı hissi yaşamıştım).

G400 gibi mouse çıkmadı gitti ama şu piyasaya.. Babaların babası. (G400 tadında sadece Zowie EC1 var ama yazılım desteği yok işte onunda)

• draco1987 D kullanıcısına yanıt
    Euro aldık diyelim hocam euro olarak nasıl ödemeyi yapıcaz kendisi çevirmesin yine otomatik. İş bankası kullanıyorum ama euroyu çekmezse tekrar bozdurup zarar ederim diye soruyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kontraktil

Beyler bu kulaklığı daha önceden takip eden dip fiyatını bilen var mı acaba?

HyperX Cloud II Gaming Kulaklık şuan 75-10=65€=240TL'ye geliyor. Sennheiser HD 598 bekliyordum düşsün diye ama artık düşeceği yok gibi. Bu kulaklığı PS3-PS4 için düşünüyorum.

https://www.amazon.de/gp/product/B00SAYCVTQ/

Buradan bakabilirsiniz gecen hafta 66 euroya düştü.
    http://de.camelcamelcamel.com/HyperX-Cloud-Gaming-Kopfhörer-metal/product/B00SAYCVTQ

• 
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.