Şimdi Ara

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU] (9999. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
15 Misafir - 15 Masaüstü
5 sn
260.706
Cevap
2.701
Favori
13.892.278
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
634 oy
Öne Çıkar
Giriş

Orijinalden alıntı: Bloody Mary

Amazon warehouseun sattığı ikinci el ürünlere gümrük vergisi ödüyor muyuz? Satın alırken depozito almadı.

takılırsa ödersin.

• Ayın 23'ünde sipariş verdiğim,27'sinde kargolanan DualShock 4'ü bugün teslim aldım. 59 euro'luk ürün, kdv indirimi + merhaba indirimi ile birlikte bana 39 euro'ya mal oldu. Bu ürünün Tr fiyatı 240-250 bandında. Ben ise 149 lira harcamış oldum. Gg,n11 gibi yerlerde bazı satıcılar 140-150 liraya bu ürünün yan sanayi versiyonunu (çakma,şarj süresi az,hemen deforme oluyor) satıyorlar.

Ürünü indirimsiz alsaydım dahi 170-180 lira falan ödeyecektim. Türkiye'deki koşullara göre her türlü kârdayım. Bundan bir-iki sene önce Ps3'ün kolu yani Dualshock 3 bile teknoloji marketlerinde 180-200 liraya satılıyordu. Hala öyle mi bilmiyorum.

Murat hocama da bu konuyu açtığı için teşekkür ediyorum. Benim için güzel bir alışveriş oldu. Kargo soruları yüzünden rahatsız ettiğimiz arkadaşlar da kusura bakmasınlar.

Not: Amazon, ürünleri fatura ile yollamıyor mu? Kolinin içinde fatura göremedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dream Machine -- 29 Aralık 2016; 15:45:48 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Loney

quote:

Orijinalden alıntı: EczDarkJackal

quote:

Orijinalden alıntı: Deleted User

[Deleted from big topics]

Ne ayak bu anlamadım sürekli çıkıyor...

silinen mesejlar onlar

Hocam nelerle uğraşıyorsun böyle

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • magicbass kullanıcısına yanıt
    Bir daha düşer mi fiyatı bilemiuorum malesef, takip etmek lazım

• quote:

Orijinalden alıntı: TinyAngel

quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Loney

quote:

Orijinalden alıntı: EczDarkJackal

quote:

Orijinalden alıntı: Deleted User

[Deleted from big topics]

Ne ayak bu anlamadım sürekli çıkıyor...

silinen mesejlar onlar

Hocam nelerle uğraşıyorsun böyle

ne konuda

• Bu markayı bilen kulaklığı alan bilgisi olan varmı? Almayı düşünüyorum...

https://www.amazon.de/TaoTronics-Bluetooth-Kopfhörer-Ohrhörer-magnetische/dp/B017XEILHE/
  • quote:

Orijinalden alıntı: helsloot

Beyler Amazonda Einhell akülü vidalama 39 Euro 2 adette lion bataryası ile beraber bedava valla DİKKAT DİKKAT SICAK ALARM !!! KAÇIRMAYIN 10 EURO MERHABA İNDİRİMİ İLE DAHA DA UZUCA GELİYOR

https://www.amazon.de/Einhell-Bohrschrauber-Lithium-Ladeger%C3%A4t-Koffer/dp/B00MNYKKM4/ref=sr_1_14?ie=UTF8&qid=1483010308&sr=8-14&keywords=ak%C3%BCl%C3%BC+vidalama

İlk başta Nikel pilli sanmıştım ama RESİMLERE YAKINDA BAKINCA Lİ-İON PİLLİYMİŞ BU FİYATA BUNDAN İYİSİ YOKTUR AYRICA TORKUDA İYİ 33NM !!!

DİKKAT DİKKAT BÜTÇESİ KISITLI OLANLAR !!! BU ÜRÜNÜ KAÇIRMAYIN KARGOYU BEDAVA YAPMAK İÇİN YANINA UÇ TAKIMI EKLEYİN , + BİR DE 10 EURO LUK MERHABA İNDİRİMİNDEN FAYDALANIN 34.76 USD'YE GELİYOR !! SADECE 2 ADET BATARYASI O FİYAT EDER BELKİ DAHA FAZLA ; TL olarak 125 lira

Inklusive 1 Stück Lithium-Ionen Akku, Ladegerät und praktischem Transport- und Aufbewahrungskoffer

Ve soru cevap kısmında ;

kommt der Akkuschrauber jetzt mit zwei Akkus oder nur einem? Das geht leider nicht eindeutig aus der Beshreibung herrvor
    Cevap: Habe mich auch durch die Modellbezeichnung in die irre führen lassen definitiv 1 akku
    Pippo tarafından 25 Mayıs 2015 Pazartesi tarihinde
    C: Habe mich auch durch die Modellbezeichnung in die irre führen lassen definitiv 1 akku
    Pippo | 2 yıl önce
    Bir Yorum Gönder
    C: Im Lieferumfang ist lediglich ein Akku enthalten.
    SATICI baumarkt direkt | 2 yıl önce
    Bir Yorum Gönder
    C: 1 akku
    Pippo | 2 yıl önce
    Bir Yorum Gönder

2 adet akü nerde okudunuz? Üründe tek akü var?

• genel kullanımda düşen ucuz bişe yokmu yau bot matkap vs gibi değil merak ettiğim , 10/8 i o olmaya başladı postların zaten
  • osansaro O kullanıcısına yanıt
    içine sonradan polar vb.takmak için ilave iç fermuarı var mı ve kapüşonu çıkabiliyor mu acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: MühendisMurat

Aman kardeşim yapma gözlerimi kapadım bakmamak için heyecanı kaçmasın.

Adobe fill & sign programı müthiş bir şey normalde yazıcıdan kağıt çıkart el ile yaz imza at foto çek falan.

Bu program ile hepsini kolay bir şekilde yapıyorsunuz detaylar ilk sayfada.

Editlediğiniz pdf in yeri > cihaz hafızası > android > data > com.adobe.fas > cache

Ben yolladım gümrüğe iletilmiştir diye mail geldi bile bir ümit yarın çıkar ama pazartesi gelecek bence.

Müthiş hocam valla böyle bir keyif yok Senin sayende bir çok şeyden haberimiz oldu, başlatan sensin. Herkesin huzurunda tekrar teşekkürler
    Mouse nasıl bu kadar para eder diyen babam bile beğendi

• canavardr C kullanıcısına yanıt
    Malesef ic fermuar yok cikmio kapsonda

• quote:

Orijinalden alıntı: pastdreamer

Jack Wolfskin Erkek 3-de-1 XL beden indirimli.
    https://www.amazon.de/Jack-Wolfskin-Hardshelljacke-Iceland-1105741-6000005/dp/B00KU1WUHA/ref=as_li_ss_tl?_encoding=UTF8&pd_rd_i=B00KU1WUHA&pd_rd_r=8E4DDGX9X2PP8HW75CK7&pd_rd_w=mKPEp&pd_rd_wg=e1ohP&psc=1&refRID=8E4DDGX9X2PP8HW75CK7&linkCode=ll1&linkId=293152738810ef787eee57bdfc1b480c

Bunun bir benzerini ispanya amazonundan aldım, çok iyi model.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: lifestyle4458

quote:

Orijinalden alıntı: kuki.67

Bu nasıl bir güzelliktir, erkeğin tektaşı G900 Teşekkürler

benimki ingiltereden kargolandı. ups den aradılar fiyatı 71,25 euro yerine 71,35 GBP yazmışlar. neler olcak görcez bakalım. yetki belgesi istediler ama vergi istemediler. vergi isteselerdi bu aşamada mı istiyorlardı yoksa yetki belgesinden sonra mı isteyecekler bilgisi olan varsa yardımcı olabilir mi?

Bu ürün elime bugün ulaştı 21'nde sipariş vermiştim. Ups ile geldi gümrüğe takıldı yetki belgesi yolladım geçti.Ekstra bir ücret ödemedim.

• 24 ünde 69 euroya sipariş verdiğim columbia mont bugün kargolandı,göndermezler diye korktum ama yolladılar 6 ocak teslim gözüküyor,haber veren arkadaşlara tekrar teşekkür ederim.

https://www.amazon.de/gp/product/B01BACKVUU/ref=od_aui_detailpages00?ie=UTF8&psc=1
  • Gamepad oyuncu koltuğu tavsiyesi olan var mı ?
  • Mr.Loney kullanıcısına yanıt
    var mı hocam alternatif? fiyatı da yükseldi zaten
    içine polar takılabilıyordu onun için avantajlıydı ama gitti alamadım..
  • quote:

Orijinalden alıntı: SleeplessZ

Gamepad oyuncu koltuğu tavsiyesi olan var mı ?

GamePad

Koltuk

İkisini de aldım tavsiye ederim.

• kuki.67 kullanıcısına yanıt
    Biz amerikadan 75 dolara almıştık black friday'de ilk bana geldi sanırım forumdan kargoyu hızlandırıp 10 dolar düşmüşlerdi güzel mouse hemen attım eski razer mamba tournement edition'u geldiğinde:)
  • Şu amazon'un boş yere ödediği vergilere üzülüyorum ben. Vergi altı ama bir şekilde ya yanlış para birimi ya da yanlış girilen ücret sebebiyle ürün 75 euro üstü beyan ediliyor. Amazon'a da durumu anlatıyorum. Ben vergi ödemeyeceğim, biliyorum ama şu durumla ilgilenin diyorum. Bazen doğru bazen yanlış giriliyor. Anlamak güç, umarım yakın zamanda düzeltirler. Son seferde de ürünün değerini kdv düşmemiş şekilde yazmışlar ve gümrüğe takıldı. Genelde de bu şekilde oluyor diye tahmin ediyorum.
  • 
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.