Şimdi Ara

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU] (9266. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
260.706
Cevap
2.701
Favori
13.892.276
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
634 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 92649265926692679268
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: HerodiNas

quote:

Orijinalden alıntı: The Witcher

https://www.amazon.de/gp/aw/d/B01KJMUHMY/ref=oh_aui_i_sh_pre_o0_img?ie=UTF8&psc=1

Bu laptopu aldim insallah sorun cikmaz gumrukte filan

Kaca geldi toplamda dostum vergi dahil

6425 liraya verginve oncelikli kargo dahil aldim hocam gumruge takilir mi sizce? Hediye paketi filan da yaptirdim,amazondan ilk alisverisim gumruge takilirsa geri yollama gibi bir sansim var mi acaba para iadesiyle?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Arkadaşlar su geçirmez bot lazım. Kar kıyamette giyilecek türden değil, daha çok trekking hiking (yürüyüş), sonbahar tarzı

• helsloot kullanıcısına yanıt
    Manuel makinalar boyle fiyati. Ucuz bile.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lycantrophic -- 13 Aralık 2016; 21:00:57 >
  • helsloot kullanıcısına yanıt
    Daha 2 gün olmuş.Nedir bu acele? Benim kargoyu 5-6 gün sonra hızlı kargo ile yolladılar.Herhangi bir şey de yazmadım amazona.Son teslim tarihine kadar getiriyorlar.
  • Amazon.de den columbia bot alanlar botlariniz su geciriyor mu ? Benim bot su geciriyor cunku.

• fiyatı cok iyi
  • travers kullanıcısına yanıt
    Aynen senden gorup bende L ına atlamıştım

• quote:

Orijinalden alıntı: michael01

Daha 2 gün olmuş.Nedir bu acele? Benim kargoyu 5-6 gün sonra hızlı kargo ile yolladılar.Herhangi bir şey de yazmadım amazona.Son teslim tarihine kadar getiriyorlar.

iyi de gün geçtikce dolar artıyor zararı bize stokta varsa yolla işte amazon.de kargo konusunda yavaş
  • The Witcher kullanıcısına yanıt
    Yavas kargo ile alsaniz daha iyiydi

Ups 1500 euro ustu diye belki sorun cikarabilir

Iparcelde siz islem yapmiyorsunuz herseyi onlar hallediyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: helsloot

quote:

Orijinalden alıntı: michael01

iyi de gün geçtikce dolar artıyor zararı bize stokta varsa yolla işte amazon.de kargo konusunda yavaş

Bundan sonra aklınızda bulunsun gift card satın alarak satın alın. Bu şekilde güncel kurdan alabilirsiniz.
  • Pazar gece 12 civarı verdiğim 2 ürünlük siparişten biri bugün elime ulaştı, bu ne hız
  • outdoor sıcak tutan mont lazım arkadaşlar yardımcı olabilecek varsa sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: JimmyJimmy

Termos TR'de 180 Lira falan.

23,52 Euro ya geldi.

https://www.amazon.de/gp/product/B000T21JFE/ref=oh_aui_detailpage_o00_s00?ie=UTF8&psc=1

Kulaklık TR'de 150 Lira.

16.99 Euro ya geldi.

https://www.amazon.de/gp/product/B016KL277Q/ref=oh_aui_detailpage_o00_s00?ie=UTF8&psc=1

--

Sepeti kargosuz yapmak için de ;

https://www.amazon.de/gp/product/B0007OEE2E/ref=oh_aui_detailpage_o00_s00?ie=UTF8&psc=1

Bu da TR den ucuza geldi hehe

--

Arkadaşlar kulaklık ne zaman kargolanır ? Fikri olan, ya da bu tarz durum yaşamış bir arkadaşımız var mı acaba ?

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU]

Kulaklik konusunda soruma cevabi olan arkadasimiz yok mu?

• quote:

Orijinalden alıntı: Gerginix

Mikroskop siparişimi verdikten sonra ürünün Türkiye'ye gönderimini durdurmuşlar:https://www.amazon.de/gp/product/B001ARAYFI/ref=oh_aui_detailpage_o00_s00?ie=UTF8&psc=1 Ayrıca bugün toplam 24€ bedelli iki çift çocuk ayakkabası siparişimi de ellerine yüzlerine bulaştırıp Amazon İspanya'ya geri getirmişler. Bana ulaştırılamamasının olası - muhtemel sebepleri hakkında da Almanca bir metin paylaşmışlar. Az evvel mail attım. Amazon gibi kocaman bir firmanın Almanya - TR bağlantısı konusunda yetki verilmiş şahıs - ekip hakkında ciddi şüphelerim var artık. "Parası ödenmiş ve vatandaşlık bilgilerinden adresine kadar her şeyi apaçık olan, 4 yıldır kaç sipariş verdiği belirsiz olan bir müşterinize bu ürünleri ulaştıramamış olmanızın ne kadar geçerli sebebi varsa o sebeplerin hepsini iade ediyorum" dedim. Bakın ben mikroskop siparişini verdikten sonra ürünün TR'ye gönderiminin kapanmış olması da normal olmayabilir. Mikroskobun bir sebepten ötürü bana gönderilmesiyle ilgili şüphelerim oluşmaya başladı. Ürün gönderim için hazırlanıyor denmesine rağmen:

Uygun ve kararlı bir üslupla çok açık ifadeler kullanarak duygularınız belirtin ve bunların kendilerini geliştirmelerine, Türk müşterilerinin 3. dünya ülkesi vatandaşı olmadığına ikna olmalarını sağlamanızı tavsiye ediyorum.

Sipariş son aşamaya kadar geliyor ve ürün Türkiye adresine gönderiliyor?

• quote:

Orijinalden alıntı: DaLGacI

Ne diyosunuz peki hocam oyun için? Değer mi?

Hocam fiyat uygun oldugu için aldim, ben oynarken arkadasimi izlemistim (ps4'te oynuyordu) keyifli geldi. Kendim hic oynamadim acikcasi

• alibjk1903183 kullanıcısına yanıt
    https://www.amazon.de/gp/aw/d/B002UXQK36/ref=yo_ii_img?ie=UTF8&psc=1

• quote:

Orijinalden alıntı: alimmm78

Yavas kargo ile alsaniz daha iyiydi

Ups 1500 euro ustu diye belki sorun cikarabilir

Iparcelde siz islem yapmiyorsunuz herseyi onlar hallediyor

Herhangi bir sorunda geri odeme yapariz dedi musteri hizmetleri,bekliyorum bakalim. Sizce tahmink kac gun surer?

• The Witcher kullanıcısına yanıt
    Bir hafta surer

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 10 euroluk indirim ile alınan son ürünler

• 
Sayfa: önceki 92649265926692679268
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.