Şimdi Ara

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU] (9267. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
10 Misafir - 10 Masaüstü
5 sn
260.706
Cevap
2.701
Favori
13.892.347
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
634 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 92659266926792689269
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: HerodiNas

quote:

Orijinalden alıntı: Kingkaan34

quote:

https://www.amazon.com/gp/product/B00JHGJGK8/ref=ox_sc_act_title_1?ie=UTF8&psc=1&smid=ATVPDKIKX0DER

dayanamadım bir de bu deri çeketi aldım kargo parası cok ama yapcak bısey yok :D

hocam o kargo fiyatlarında bence bir yanlılşık var

yok deri olduğu için ağır bir ürün o yüzden böyle sanırım sordum maille öyle cevap geldi :)

Hocam aldığınız ceket deri değil. Açıklamada yazıyor. Ayrıca soru kısmında şu şekilde yazmışlar

Question: real leather ?
    Answer: No but it looks nice.

İptal edin isterseniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: TzisTa

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Kingkaan34

quote:

https://www.amazon.com/gp/product/B00JHGJGK8/ref=ox_sc_act_title_1?ie=UTF8&psc=1&smid=ATVPDKIKX0DER

dayanamadım bir de bu deri çeketi aldım kargo parası cok ama yapcak bısey yok :D

hocam o kargo fiyatlarında bence bir yanlılşık var

yok deri olduğu için ağır bir ürün o yüzden böyle sanırım sordum maille öyle cevap geldi :)

Hocam aldığınız ceket deri değil. Açıklamada yazıyor. Ayrıca soru kısmında şu şekilde yazmışlar

Question: real leather ?
    Answer: No but it looks nice.

İptal edin isterseniz.

görüntüsü hoşuma gitti kardeşim 42 dolar gıft card kalmıstı .com da onu harcadık sıkıntı yok ya olan oldu :)

• quote:

Orijinalden alıntı: The Witcher

quote:

Orijinalden alıntı: alimmm78

Yavas kargo ile alsaniz daha iyiydi

Ups 1500 euro ustu diye belki sorun cikarabilir

Iparcelde siz islem yapmiyorsunuz herseyi onlar hallediyor

Herhangi bir sorunda geri odeme yapariz dedi musteri hizmetleri,bekliyorum bakalim. Sizce tahmink kac gun surer?

arkadaşlar ilk sayfada yazmıyor amazon.de den

mikrodalga, kahve makinesi sipariş ettiğimizde

fişe takıp kullanabilirmiyiz yoksa invertör mü lazım?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • amazon.de de siparişin ödeme seçeneğini değiştirmen için kaç gün süre veriyorlar bilen yok mu ? kararsız kaldığım bir ürünü geçersiz kartla alıcam 2-3 gün geçerli kart girmem için süre verir mi acaba
  • İlk sayfayı okudum ama göremedim varsa kusura bakmayın

amazon primenin ücreti tek seferlikmi yoksa yılda bir felan mı yenileniyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Amazon.de üzerinden enpara kartımla 10 aralıkta verdiğim siparişten 2 saat sonra parayı çekti ancak bugün öğrendim ki dün kargoya verdikleri için bir daha çekmişler hatta kartımda para bitmiş tam çekememişler... amazon.de müşteri temsilcisini aradım hiç birşey bilmeyen birini oraya koymuşlar hissine kapıldım, ikide bir bunu doğrulamak için sizi bekleteceğim diyor. en sonunda siparişimin kargoya verildiği için çekildiğini söyledi bir kısmını çekmişiz daha da çekeceğiz diyor utanmadan. Diyorum zaten 2 gün önce sipariş tutarının tamamı kartımdan çekildi zaten daha ne çekiyorsunuz? Ben burada göremiyorum askıda kalmış olabilir falan diyor... Aynı şeyleri yaşayan oldu mu aramaya inanıp bakındım ama bir bulamadım.

Ben de sanıyorum ki biri kart bilgilerimi ele geçirmiş kartımla amazondan alışveriş yapıyor. Enparayı aradım kartımı bloke ettirdim şifreleri değiştirdim falan... Enpara temsilcisi bir de harcama itiraz formu gönderdi mail adresime, .pdf dosyası, bunu nasıl dolduracağım yazıcıdan çıkartıp doldurup resmini çekerek mi? yazıcı da yok ne yapacağımı şaşırdım resmen. pdf yi worde çevirip doldursam göndersem diyeceğim ama imza bölümü var o nasıl olacak. bilen biri yazabilir mi lütfen?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yusuf1653 -- 13 Aralık 2016; 21:17:16 >

• Hızlı olan satın alır. Son 23dk.

Lexar 32 GB JumpDrive S75 USB 3.0 Flash Drive Memory Stick Taşınabilir Bellek 8.5 euro. Pakete eklemelik.
    https://www.amazon.de/...d=f933c879bffa8fe651a8b910e0e6ed7f

• O zaman birşey diyemem. Ancak siparişi iptal edebiliyorsunuz, biliyorsunuz değil mi? @HerodiNas
  • Siyah Kalem kullanıcısına yanıt
    bu ayarlarda ekran biraz sarımtrak oluyor. renk sıcaklıgını normal degilde soguk yaptıgında daha oturaklı oldu. kontrast 65 bende. parlaklık dedigin gibi 40 iyi. digerleri aynı. fakat radeon ek ayarlarında ki seciminden emin degilim. neye g öre +5 koydun hocam? bende yaptım dedigin gibi ancak yekrar 100e çektigimde fark edilir bir durum göremedim.
  • JimmyJimmy kullanıcısına yanıt
    kargo firsati nedir hocam ?
  • İnglesina araba bakanlar warehouse da iyi fiyatlar var.
    Bu model avro sepette 160 eur
    https://www.amazon.de/gp/aw/d/B00AGIF4U2/ref=mp_s_a_1_3?ie=UTF8&qid=1481652910&sr=8-3&pi=SY200_QL40&keywords=warehouse+inglesina&dpPl=1&dpID=41sbby0mcsL&ref=plSrch

Ayrıca trilogy lerde 280-290 eur civarında yeni gibi olan ürünler var

• Yusuf1653 kullanıcısına yanıt
    Adobe Fill Sign uygulaması ile doldurup göndermiştim 3-4 güne iade olmustu. O para amazona gitmedi o yüzden göremiyorlar enpara da provizyon olayı olmadığı için olabiliyor böyle şeyler. En garanti yöntem ürün alırken gift card almak veya reload balance yapmak.

• Ups 51 ve 57 avroluk 2 siparişim için yetki belgesi istedi bugün.şaşirtmadilar sağolsunlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: JimmyJimmy

Link paylasir misiniz urunlerin

termos
    https://www.amazon.com/gp/product/B0017IHRNM/ref=oh_aui_detailpage_o00_s00?ie=UTF8&psc=1
    contıgo

https://www.amazon.com/gp/product/B00HZI5XBG/ref=oh_aui_detailpage_o00_s00?ie=UTF8&psc=1
    urunler su an ındırımde DEGIL...takıp lıstesıne alıp donem donem kontrol edın...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: KURSAD.

quote:

Orijinalden alıntı: k@llone

quote:

Orijinalden alıntı: D12

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: bigbaboll

quote:

Kız arkadaşım bana Yılbaşı hediyesi olarak şu ürünü satın almış.
    https://www.amazon.de/T...;keywords=caffe+maschine

toplam 42 Euroya almış Merhaba ve Cafissimo kuponlarıyla. Bunu istediğimi biliyordu

Yalnız inş sorun çıkmaz çünkü benim adresimi yazmış ama Kendi telefon numarası ve TC kimlik numarasını girmiş.

Sorun çıkacağını sanmam, hayırlı olsun. Ama hediyeniz zamanı gelince belli olsaydı sanki daha heyecanlı olurdu? Siz şimdiden biliyorsunuz ne gelecek yılbaşında.

:D Orası öyle ama yapacak bir şey yok mail'i falan benim pc'de olunca internet üzerinden her satın alınımı geliyor bana :D Kendisi de söyledi hediyeyi bildiğim için kendisi farklı bir hediye daha hazırlıyormuş bana Bunu öğrenemicekmişim sürpriz olacakmış

Iyi tamam anladık harika bir kız arkadaşın var yeter hava attığın

Nasıl bir kız arkadaşmış o, Merhaba ve Cafissimo indirim kodlarını biliyormuş

Benden dolayı biliyor

wWenTj : Yohh artık

• quote:

Orijinalden alıntı: SakinAdam16

Bilen arkadaşlar cevaplarsa sevinirim aşağıdaki 2 karttan hangisi Amazon'da çalışıyor? Ona göre mastercard kampanyasına kayıt edeceğim.
    Ziraat gençkart (kredi kartından ayrı hesap kart olarak bulunuyor)
    Cepteteb.

Kafamda deli sorular..

• quote:

Orijinalden alıntı: qwsehmus

quote:

Orijinalden alıntı: The Witcher

quote:

Orijinalden alıntı: alimmm78

Yavas kargo ile alsaniz daha iyiydi

Ups 1500 euro ustu diye belki sorun cikarabilir

Iparcelde siz islem yapmiyorsunuz herseyi onlar hallediyor

Herhangi bir sorunda geri odeme yapariz dedi musteri hizmetleri,bekliyorum bakalim. Sizce tahmink kac gun surer?

arkadaşlar ilk sayfada yazmıyor amazon.de den

mikrodalga, kahve makinesi sipariş ettiğimizde

fişe takıp kullanabilirmiyiz yoksa invertör mü lazım?

Avrupa olduğu için fişe takıp kullanabilirsiniz.
    Ama yine de ürünü alırken bi yerlerde 220v yada 110-240v gibi değerleri bulmaya çalışınız.
    Türkiye 220v üzerinden çalışır.

• quote:

quote:

Bilen arkadaşlar cevaplarsa sevinirim aşağıdaki 2 karttan hangisi Amazon'da çalışıyor? Ona göre mastercard kampanyasına kayıt edeceğim.
    Ziraat gençkart (kredi kartından ayrı hesap kart olarak bulunuyor)
    Cepteteb.

Kafamda deli sorular..

Ziraat Gençkart'ın hesap kartı kesinlikle çalışmıyor bunu biliyorum.
    Diğerleri hakkında bi fikrim yok ama muhtemelen kredi kartları %90 ihtimalle çalışır.
  • Beyler şu overwatch alanlardan yokmu fazla alan aynı fiyat veya biraz üzeri versek alabileceğimiz kimse
    herkesmi 1 tane aldı
  • Geçen gün iyi bir kampanya oldu Braun traş makinelerinde alamadım. Temizleme kiti dahil paket halinde olan bunlar Türkiye de bulunmuyor malesef.

https://www.amazon.de/dp/B01IN8LBS0/

Türkiye'ye gönderim yapılmıyor bunu ve ya başka bir ürünü nasıl alabilirim acaba yardımcı olur musunuz.

• 
Sayfa: önceki 92659266926792689269
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.