Şimdi Ara

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU] (9237. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
9 Misafir - 9 Masaüstü
5 sn
260.706
Cevap
2.701
Favori
13.892.286
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
634 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 92359236923792389239
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Carsamba aldigim puma urunlerin ilk kargosu geldi. Sali dediler salida teslim ettiler helal olsun :))

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba indirimi ile Mastercard indirimi aynı anda olmuyor sanırım bilgisi olan varmı

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bitlikarınca

quote:

Orijinalden alıntı: UssuzAdam

quote:

Orijinalden alıntı: Yedaself

Bu hesap kapanma olayı aynı soyad ama farklı isimli kredi kartı kullanınca da oluyor muydu?

+1 Bende merak ediyorum. Ek olarak ziraat bankamatik kartıyla alışveriş yapabilen oldumu ? Önceden olmuyordu fakat hâlâ aynı mı durum?

Daha önce ziraat kart ile alışveriş yaptım,sorun yoktu. Yurtdışı alisverise açtırma durumu vs olabiliyor

Bankamatik kartı mıydı?

• VR_27 kullanıcısına yanıt
    Tsk hocam

• Beyler cazip fiyatlı ürünler paylaşın , soru sormayı bırakın ! şu 10 euroluk indirimi kullanalım
  • Bankamatik de yaptım kredi ile de.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Amazon.de iyice saçmalamaya başladı. Siparişim 3 gün sonra kargolanacak ama tak diye 5 dakika da çekti parayı.

Dün PHANTEKS PH-F140SP almıştım kasa için. Yanlış hatırlamıyorsam burada ML140 Pro alanlar olmuştu memnunlar mı iptal edip değiştirmeye değer mi? Yatağı farklı pek yorumda bulamadım çok yeni ürün diye. Phanteks kalsın zaten kaliteli beğenilen ürün fazla zorlama diyor içimden bir ses
  • Evde sadece kardeşimin master cardı vardı, bizde ben, abim ve kardeşim bu kartı kullanarak kayıt yaptık sorun olur mu ? Soy isimler aynı sonuçta ? Bilgisi olan varsa bilgilendirirse mutlu olurum.
  • mastercard indiriminden daha önce faydalananlar faydalanabiliyormu deneyen var mı
  • Arkadaşlar bavul öneriniz varmı anasayfadakiler haricinde
  • quote:

Orijinalden alıntı: ekinoxhan

Lenovo Yoga Ultrabook i7 işlemci 8gb ram 13,3 ekran 512 ssd , TR gönderimi yok ancak TR fiyatına göre yaklaşık 1500-2000 TL arası fark var , yurt dışında arkadaşı yada akrabası olup yakın zamanda gelecek olan arkadaşlar için mükemmel bi cihaz.
    https://www.amazon.de/L...d_r=8SY37BGZ1HBT2P8EWEEW

Cidden yanıyor bu Ultrabook, keşke yollansa buraya, harika fırsat olurdu değerlendirmek isteyenler için.

• Hocam bu ayakkabı iyi mi ben de şu 10 € indirim için yürüyüş ayakkabısı alacağım.
    Bir de numarasını normal numaranı mı aldın? Bedenler nasıldır?
  • quote:

Orijinalden alıntı: MilanRapajic

Ben sizi anlamıyorum ya, 3-4 saat süren bir indirimdi o. Arkadaş güncel fiyatlardan bahsetmiş. Tüm mukayeseyi senenin bir günü birkaç saatliğine satıldığı fiyat üzerinden mi yapacağız? Şu anda almak istesen yurtiçi fiyat ile arasında fark 70-80 TL, değmez diyor. Haksız mı?

bende seni anlamıyorum .Bir arkadaş" Ps4 slim almayı düşünüyorum da en dusuk ne kadar oldu birde alanlar memnun mu " diye mesaj yazdı bende ona istinaden yazdım 725 tl aldığımı.Ne yazaydım şu anki güncel fiyatını mı yazaydım ?
  • Çok ucuza bilgisayar sandalyesi alanlar vardı Çinli bi satıcıdan, noldu o sandalyeler
  • Mastercard amazon.de de olmuyor mu
  • Silverus kullanıcısına yanıt
    Çadır kategorisinde en çok satan ürün, yorumları çok iyi, dip fiyat.
    Ölçüleri;
    Kurulu halde: 210 x 240 x 130 cm
    Kapalı halde: 54 x 16 x 16 cm
    Ağırlık: 3,9kg

Kurulumunu bilmiyorum ama sipariş verdim ben, bu fiyata bulmak çok zor bir daha
  • Fenool kullanıcısına yanıt
    Biri birleşiyor dedi hocam denemiş.
  • Silverus kullanıcısına yanıt
    mapıt kullanıcısına yanıt
    Arkadaslar,

Cadır Amerikan outdoor ürünleri üreten High Peak isimli markaya ait.

4 kişilik diyor ama kamp malzemesiydi cantasıydı koyarsanız 3 kislik olur demiş,
    118 Euro'dan 34 Euro'ya düsmüs fiyati. 360 yorumda 4.5 Yıldız almıs.

2000mm yağmur desteği var, yani kötü yağışlı havalarda bile kuru kalacağınız söyleniyor.

Çadırın iç kısımlarında gayet kullanışlı cepler falan varmış. Cantahalinde ağırlığı 3.9kg demiş gayet tasınabilir.

Yani satın alamayacağım için derinlemesine incelemedim ama genel itibariyle çadır ihtiyacı olanların kaçırmaması gereken bir fırsat gibi duruyor, keza bu paraya ülkemizde alacağınız çadır beş para etmez.

Saygılar
  • Fantasticoo kullanıcısına yanıt
    Ben daha önce almadım. Buna rağmen yazıya tıkladığımda hiç bişi gözükmüyor. Amazon.de sayfası açılıyor ama oldu olmadı mı belli değil. Uyarı yok
  • mrbaronx kullanıcısına yanıt
    Malesef hocam olmuyo, ilk sayfada ve konuda yazmıyodu sonradan ekledi arkadaş
  • 
Sayfa: önceki 92359236923792389239
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.