Şimdi Ara

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU] (9236. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
12 Misafir - 12 Masaüstü
5 sn
260.706
Cevap
2.701
Favori
13.892.292
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
634 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 92349235923692379238
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Keşke balance doldururken +10 euro eklese. Şimdi alacak bir şey yok.
  • Resul069 kullanıcısına yanıt
    1 hafta oldu ben aldım
  • https://www.amazon.de/Corsair-CP-9020098-EU-Serie-VS650-Netzteil/dp/B00LMBT0IO/ref=sr_1_4?s=computers&ie=UTF8&qid=1481618611&sr=1-4

bu linkteki corsair 650w güç kaynağı 150 tl gibi bir rakama geliyor,zamanla yeni bir sistem toplamayı düşünüyorum ilerisi için iyi yeterli bir seçim olurmu acaba,modüler olmaması benim için pek önemli değil,bu fiyat aralığında başka bir marka modelmi seçmek gerekir yoksa.

• quote:

Orijinalden alıntı: the_dr

ben de s prime oldugundan mecbur m aldım.

1,83 boy , 80 kg. umarım çok büyük olmaz.

sizde boyu mu uzun geldi , omuz-bel mi ?

Uzunluğu idare ederde,kolları uzun geldi bide bol geldi
  • quote:

Orijinalden alıntı: UssuzAdam

quote:

Orijinalden alıntı: Yedaself

Bu hesap kapanma olayı aynı soyad ama farklı isimli kredi kartı kullanınca da oluyor muydu?

+1 Bende merak ediyorum. Ek olarak ziraat bankamatik kartıyla alışveriş yapabilen oldumu ? Önceden olmuyordu fakat hâlâ aynı mı durum?

Ben babamın kartını çoğu kez kullandım bir sorun olmadı.
  • Resul069 kullanıcısına yanıt
    Etmiyor diye biliyorum. Ben önceden almıştım hocam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi VR_27 -- 13 Aralık 2016; 14:11:7 >
  • MühendisMurat kullanıcısına yanıt
    hocam ben mastercard ımı eklemeye çalışıyorum olmuyor bir hata oluştu deyip daha sonra tekrar dene diyor.daha önce kullanmamıştım.

birde eklemeye çalıştığım kart ziraat ın ondan mı acaba ? gerçi eklesem bile alışverişimi herzaman kullandığım kartımdan yapmak istiyorum olur mu o şekilde ?

edit:ilk sayfaua eklemişsiniz şimdi okudum kusura bakmayın anlaşılan işime yaramayacak bu kampanya çünkü mastercard ımı kullanmak istemiyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi attakkann1 -- 13 Aralık 2016; 14:11:28 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: UssuzAdam

quote:

Orijinalden alıntı: Yedaself

Bu hesap kapanma olayı aynı soyad ama farklı isimli kredi kartı kullanınca da oluyor muydu?

+1 Bende merak ediyorum. Ek olarak ziraat bankamatik kartıyla alışveriş yapabilen oldumu ? Önceden olmuyordu fakat hâlâ aynı mı durum?

Daha önce ziraat kart ile alışveriş yaptım,sorun yoktu. Yurtdışı alisverise açtırma durumu vs olabiliyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • cio_cio kullanıcısına yanıt
    Amazon.comdan mı aldınız hocam

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • TinyAngel kullanıcısına yanıt
    pazar günü 37 euro a satıldı bu koltuk alanlar haftaya yorum yapar
  • quote:

Orijinalden alıntı: KURSAD.

Kız arkadaşım bana Yılbaşı hediyesi olarak şu ürünü satın almış.
    https://www.amazon.de/T...;keywords=caffe+maschine

toplam 42 Euroya almış Merhaba ve Cafissimo kuponlarıyla. Bunu istediğimi biliyordu

Yalnız inş sorun çıkmaz çünkü benim adresimi yazmış ama Kendi telefon numarası ve TC kimlik numarasını girmiş.

Sorun çıkacağını sanmam, hayırlı olsun. Ama hediyeniz zamanı gelince belli olsaydı sanki daha heyecanlı olurdu? Siz şimdiden biliyorsunuz ne gelecek yılbaşında.

• xyz35 kullanıcısına yanıt
    Ben sizi anlamıyorum ya, 3-4 saat süren bir indirimdi o. Arkadaş güncel fiyatlardan bahsetmiş. Tüm mukayeseyi senenin bir günü birkaç saatliğine satıldığı fiyat üzerinden mi yapacağız? Şu anda almak istesen yurtiçi fiyat ile arasında fark 70-80 TL, değmez diyor. Haksız mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Faltuner

pazar günü 37 euro a satıldı bu koltuk alanlar haftaya yorum yapar

Fiyat çok iyiymiş. Bende şuan 57ye alabiliyorum kararsız kaldım şimdi.

• North face montlarda beden olculari nasil oluyor arkadaslar, Columbia gibi normalde L giyiyorken XL mi almali ne dersiniz?
  • kozlulum67 K kullanıcısına yanıt
    Hocam ne güzel bir öğretmensiniz. Böyle şeyleri araştırıyorsunuz. Tebrik ederim

• Benim mastercard ım yok. Bende 10 euro indirim istiyorum
  • bişey sorucam bu uncharted 4 bildigimiz oyun dimi dlc falan değil
    ikincisi bu oyunları tr psn ine kurabiliyomuyuz amerika psn ı falan mı acmamız gerekıyo?
    teşekkürler
  • 40 euroya 8 euro alıp mastercard 10 euro indirimiyle birleştiren oldumu?
  • İlk sayfada cevabı olan sorulara cevap vermeyeceğim.
  • sabah sabah dayanamayıp sonuncuyu aldım

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU]
  • 
Sayfa: önceki 92349235923692379238
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.