Şimdi Ara

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU] (9210. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
260.706
Cevap
2.701
Favori
13.892.230
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
634 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 92089209921092119212
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Olur, düzelir. Benzer problemi benzer bir şekilde çözdüm.
  • linkteki ürünü amazonda bulabilirmiyim.

http://www.columbia.com.tr/urun/powderkeg-interchange-jacket-erkek-kayak-montu-24115

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • amazon assiant'da 5 usd kuponuz var görülüyor,burdan arama yapıp ürünü sepete ekliyorum,ödeme kısmında 5.-usd çıkmıyor,ürün amazon ürünü nerde yanlışlık yapıyorum..
  • Ram tavsiyesi olan varmı 16 yada 8

• quote:

Orijinalden alıntı: MühendisMurat

quote:

Orijinalden alıntı: Sê7êN SKY

AVM de mağazalara girip aylak aylak dolaşan tipler gibi kaç gündür sieteyi ve konuyu dolaşıyorum..
    KK hesap kesiminden dolayı mug dışında aldığım birşey yok sepet hazırlıyorum ancak

Bir kaç gündür AVM de mağazalara girip aylak aylak dolaşan tipleri görüyorum diye okudum dedim eyvah DH'liler ifşa oldu.

Columbia/TNFace/Jack Wolfskin vs marka satan mağazalarda sürekli ''beden'' deneyen ama almayanlar ifşa oluyor kesin

• complete_ kullanıcısına yanıt
    Aynısı bende de oldu, çözüm bulamadım
  • selam,

g930 u satmayı düşünüyorum, turtle beach mi alayım yoksa hyperx cloud2 mi?

tavsiyesi olan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: enesapk

Arkadaşlar ısıtıcı aldım gelince prizlerde farklı mı kullanılıyor biliyor musunuz sorun olur mu
    TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU]TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU]TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU]

Çok çok yüksek ihtimal EU priz. Sıkıntı yok hocam. Evimde Delonghi ütü ve ısıtıcı var bundan farklı ama çok kaliteli marka gerçekten.

• Skechers Work, 43,5 için kargo hariç 21$. Mağazada denemiştim rahat bir ayakkabı
    https://www.amazon.com/dp/B01B5O8Q5U/ref=twister_dp_update?_encoding=UTF8&psc=1
  • quote:

Orijinalden alıntı: babike

Ulan 1 aydır resmen rx 480 ekran kartıyla kafayı bozdum. Adam gibi hic indirim olmadı keşke Msi rx 480 199lardayken sipariş gecseydim

250$ total o kartın minimumudur görür görmez direkt zıplayacaktınız, hata olmuş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: StartPy

Amazon.de Türk çalısanları pek bilgilendirmemiş sanırım. 3 kişi ile görüştüm. Kendimi daha bilgili hissettim.. Hepsi olumsuz cevaplar verdiler. Fakat dediğim oldu. Ödeme hatası verince kargo hızını değiştirdim. 81 euro kargo ücretinden kurtuldum :)TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU]

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU]

Sayın #StartPy Şu olayı biraz açıklar mısınız.Sandalyede niye fiyat yazmıyor yerine bilitzangebote yazması ne demek ve toplam fiyat nasıl düştü de vergi altına geldi .

• quote:

Orijinalden alıntı: sinanemre112

quote:

Orijinalden alıntı: cause_of_death

https://www.amazon.de/g...a_aw_od_pi?ie=UTF8&psc=1

Kaptim bundan bi tane:) gercekten cok faydali paylasimlar var, tesekkurler emegi gecen herkese

Hayırlı olsun canavar gibi cidden.

Tesekkurler Dune ozel ekstra indirim olsa da urun ilginizi cektiyse farkli renklerinin fiyatlarini arada kontrol edin derim. Ornek olarak ben alirken bu model 53 euroyken baska renkleri farkli farkli fiyatlarda genelde 80 euro uzerindeydi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cause_of_death -- 12 Aralık 2016; 23:24:16 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Silver Shadow

https://www.amazon.com/BDH2000L-20-Volt-Lithium-Battery-Cordless/dp/B008R3F0J8

Aldığım fiyata vereceğim. Yabancıya gitmesin. İhtiyacı olan mesaj atsın arkadaşlar.

Sadece 110V ile kullanılıyor bunu unutmasın alacak arkadaş.
  • Amazon.de ' den alınan ürünlerde gümrük sıkıntısı var gerçekten. Benim bugünkü 2 kutu da ağzı açık bir şekilde geldi. Desteğe ilettim bu sıkıntının farkındayız görüşmelerimiz sürüyor dendi. Üstüne de tekrar 10€ promosyon tanımlamışlar hesabıma.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: MühendisMurat

quote:

AVM de mağazalara girip aylak aylak dolaşan tipler gibi kaç gündür sieteyi ve konuyu dolaşıyorum..
    KK hesap kesiminden dolayı mug dışında aldığım birşey yok sepet hazırlıyorum ancak

Bir kaç gündür AVM de mağazalara girip aylak aylak dolaşan tipleri görüyorum diye okudum dedim eyvah DH'liler ifşa oldu.

Columbia/TNFace/Jack Wolfskin vs marka satan mağazalarda sürekli ''beden'' deneyen ama almayanlar ifşa oluyor kesin

Bunu yaptıran kendileri ama, oh iyi oluyor ! İnsan gibi bir fiyat sunulsa kimse uğraşmaz yurtdışından bir şey almayla ama öyle fiyatlar var ki insanın aklını başından alır yani çıkın bir dolaşın avm'lere bakın gülmemek için zor tutarsınız kendinizi yani bu kamera şakası falan mı dersiniz o derece... Bu kadar "salak" yerine koyulmaz insanlar aşırı fazla yani, en az 3 kat geçirmek farz gibi bir şey olmuş anlamak zor.

Hani biz alışmışız ya Amazon bize ucuz geliyor ya, beyler size şunu hatırlatayım, AMAZON'DA BİR SATICI BUNLARDAN PARA KAZANIYOR YANİ BUNLAR KÂRLI FİYATLAR, herkes biliyor zaten ama tekrar durun bir dk ciddi ciddi düşünün bakın ağzınıza hayırlı kelimeler gelmeyeceği kesin, buraya yazmayalım da ban falan olmasın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MühendisMurat -- 12 Aralık 2016; 23:29:3 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Lucifer

selam,

g930 u satmayı düşünüyorum, turtle beach mi alayım yoksa hyperx cloud2 mi?

tavsiyesi olan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim.

Turtle sadece PS ve mobil cihazlar onu unutma.
  • antique kullanıcısına yanıt
    Boyle arladaslar cok amazon.de'de, ustelemeyin ve tekrar irtibat kurup farkli bir temsilciyle deneyin sansinizi. bence kargo 18 19 aralikta teslim edilir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Önder AYDIN kullanıcısına yanıt
    De ve comdan son bir ayda 10 kutum geldi hepsi kapaliydi. Hicbiri gumrukte beklemedi aninda gectiler. Iparcel ile.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 92089209921092119212
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.