Şimdi Ara

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU] (9051. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
11 Misafir - 11 Masaüstü
5 sn
260.706
Cevap
2.701
Favori
13.892.232
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
634 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 90499050905190529053
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Dikkat edin 5 gün sonra stoğa giriyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Satıcı amazon olursa kargo ücretsiz. Bahsettiğiniz ürünü amazon da satıyor. Sağ alt tarafa bakarsanız 76.04 euro fiyatıyla amazonun sattığını sepete ekleyebilir, toplamda 63.59 euro'ya ücretsiz kargo ile ürünü alabilirsiniz. Stokta kalan son ürün gözüküyor, bilginiz olsun.
  • Lasvegaswings kullanıcısına yanıt
    Ben hep ingilizce konusuyorum. Turkce konusmadim simdiye kadar ingilizceleri iyi.

• quote:

Orijinalden alıntı: reko

kasım sonu sipariş verdiğim botlarda dün elime ulaştı..204tl 54 euroya almıştım..
    https://www.amazon.de/gp/product/B00Q7ENMLC/ref=ya_st_dp_summary?th=1&psc=1
    TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU]

kendi mesajıma alıntı yapayımda numara olayını düzeltelim amazon de ki numara tablosu yanlış ben 43 aldım 28 cm ...tabloda 27,2 yazıyor..tr deki ayakkabı
    numaranız ne ise onu alın.. TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU]
    not: tr de colombia magazasında 750 tl karakoydeki trekking magazalarında 500 tl banada 204 tl ye geldi sagolsun amazon.de

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi reko -- 9 Aralık 2016; 20:0:3 >

• Güzel konu...
  • https://www.amazon.de/Merrell-Norsehund-J39499-Herren-Halbstiefel/dp/B008HPPI5W/ref=sr_1_7?m=A3JWKAKR8XB7XF&s=shoes&ie=UTF8&qid=1481302713&sr=1-7

merrele göre fiyat baya uygun gibi
    https://www.amazon.de/Viking-Impulse-Trekking-Wanderhalbschuhe-Schwarz/dp/B01G5CO5OI/ref=sr_1_11?m=A3JWKAKR8XB7XF&s=shoes&ie=UTF8&qid=1481302713&sr=1-11&th=1&psc=1

bu da gore tex li ama markayı bilmiyorum ekşi deki bir yoruma göre üst kalitedeymiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sorusoran12 -- 9 Aralık 2016; 20:5:22 >

• Ben bu yurt içi kargo kadar lanet firma görmedim.Kargom bugün gelmesi gerekirken hala teslim edilmedi.Yarın arayıp soracagım olmazsa kargo şirketi degiştirecegim

• quote:

Orijinalden alıntı: lycantrophic

Ben hep ingilizce konusuyorum. Turkce konusmadim simdiye kadar ingilizceleri iyi.

batım şimdi chat yok burada sadece e-mail ve telefon var. amazon.com gibi değil
  • ULTRASLAN_06 kullanıcısına yanıt
    Yasak bunlar. Fark ederlerse sikinti.

• quote:

Orijinalden alıntı: Turkforce

quote:

Orijinalden alıntı: FearFromHe

quote:

Orijinalden alıntı: SirCourage

quote:

Orijinalden alıntı: FearFromHe

Herkese merhaba bugun ssdim geldi kargolanmasını hiç beğenmedim,insan bi kopuk koyar zarfın içine koyup yollamıslar,bu cıhaz yollarda zarar görmezmi bu şekilde amazon.de den memnun kalmadım şahsen
    TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU]

SSD'ler Kutulu oyunlar HDD'ler genelde o şekilde teslim ediliyor.. 2 ssd 1 hdd 4 oyun o şekilde geldi hiçbirinde sıkıntı yok kutulu gelmesini istiyorsanız yanına kulaklık vs alın birlikte yollatın

Hocam insan içine patpat naylonlardna koyar en azından,amazon.comdan aldığım zippo çakmak bile oyle gelıyor

SSD'nin nasıl bir zarar görebileceğini düşünüyorsunuz?
    Amazonun ekibi yılda milyonlarca gönderim yapıyor biz daha iyi biliyoruz değil mi?

Bu tarz ürünler amazon.com tarafından sarı havalı zarflarda gönderilir ve bence çok daha sağlam oluyor zarar görme ihtimali epey düşüyor.

Ayrıca, evet daha iyi biliyoruz. O adam ürünü satıyor, ben ise alıyorum, ürün benim ürünüm yani. Gönderileceği şekli beğenmediysem daha iyi bir şekilde geleceğini düşünüyorsam elbette eleştiririm. Bak çok ilginç Amazon da benimle aynı düşünüyor.

www.amazon.com/packaging

Mantığa bak ya SSD nasıl zarar görebilirmiş. SSD çelikten üretiliyor bilmiyor muydunuz gençler? SSD zarar görmez lan üstüne çık zıpla, SSDler için Nokia 3310lardan daha sağlam diye geyik dönüyor hiç okumadınız mı?

• Tanura kullanıcısına yanıt
    Amazon gümrük vergisini almıyor.Kargo UPS ise gümrükte vergiyi şak diye geçiriyor.Yetki belgesi istiyor 75 euro üstü ise size yeniden mail geliyor gümrük masrafı adı altında en geç 3 işgünü içinde ödeyip makbuzu mail atıyorsunuz.Yaklaşık 7-ila 10 gün arasında teslim alıyorsunuz.Bu şansada bağlı olabilir.
    Emaile cabuk cevap veriyorlar.

• Merhaba, bitmeden yakala ürünlerinden iki farklı ürün alacağım. Ama aralarında birbuçuk saat var. Aynı anda ikisinde indirimde değil yani. Ben bunları alsam sonra siparişlerimi birleştirir mi .de? Çünkü ikisi de 49 dolar altında birleşse kargo ücreti ortadan kalkar da.
  • nirvanha kullanıcısına yanıt
    Ups gumruk ucreti alirken ekstradan ardiye ucreti cart curt cikariyor mu? Amazonun gumruk vergisini odemedigi urunlerden bahsediyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lycantrophic -- 9 Aralık 2016; 20:09:34 >
  • boyleykenboyle B kullanıcısına yanıt
    Ödeme ekranından sonra birlestirmez diye düşünüyorum

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: thal1on

quote:

Orijinalden alıntı: edgawm

quote:

Orijinalden alıntı: thal1on

@Omara , @edgawm

Ürünü sipariş ettim, layout olayını gelince araştıracağım. Eğer geri dönüş alamazsam kullandığım Blackwidow Stealth'ı satıp yoluma bunla devam ederim. Eğer değiştirebilirsem ürünü isteyen bir arkadaşım vardı ona gönderirim artık.

Durumu güncellemeye çalışırım.

Bu ürün hakkında bilgin var mı hocam. Sence gelince geri göndereyim mi?

Ben Blackwidow Stealth kullandıktan sonra deneyince biraz garip geldi Romer G anahtarlar. Ama 200 lirayı hak ediyor. Layout araştırmasını biraz yaptım da, sanırım bu tuş takımı gönderme işini başlarından savmaya başlamış Logitech. Cevap alamayan arkadaşların sayısı az değil.

İçinize sinmiyor ise geri gönderin hocam. Ben de iptal edip etmeme konusunda kararsızım (layout meselesinden sonra).

Bu arada Ankara'da klavyeyi denemek isteyen arkadaşlar varsa Meram İnternet'e gidip baksınlar Sakarya Caddesi'nde.

Bi gelişinde bakalım hocam. Mekanik klavye istiyorum cs go, lol vs. online oyunlar oynuyorum ağırlıkla cs go. O yüzden bi mekanik klavye arayışındayım fazla pahalıya kaçmadan siz o Türkçe tuş işine yanıt bulursanız beni bilgilendirmeyi unutmayın

• quote:

Orijinalden alıntı: KURSAD.

quote:

Orijinalden alıntı: berkay956

quote:

Orijinalden alıntı: sametcitak

quote:

Orijinalden alıntı: berkay956

Z533 alanlar cızırtı problemi yaşıyor mu arkadaşlar?

Bende de var biraz ve denetim merkezi denilen alet de hafif bir eziklik var. Kullanayım biraz bu şekilde dedim kendi kendime, sonra yine de bir not düşürüyüm bu sıkıntıyla ilgili diye arattırdım. Aylin hanım pek kibar bir şekilde karşıladı ve yeniden gönderebiliriz veya 8€ indirim sağlayabiliriz dedi. Bende kargo ile uğraşmak istemediğimi amacımında indirim sağlanmasından ziyade bu durum beni daha fazla rahatsız ederse kolaylıkla değişiminin sağlanması yönünde bir not bıraktım. Aynı zamanda ürünün 2 yıl garantisi olduğununda altını çizdi, memnuniyet açısından çok ilerdeler sağolsunlar. Sizde cızırtı tam olarak ne şekilde oluyor? bende arada bir oldu ama şuan sıkıntı yok gibi, umarım olmaz.

hocam selam, ürünün fişi takılıyken ses anahtarı kapalı iken subwooferdan cıss şekilnde ses geliyor. Ses anahtarını açınca subwoofer cıss laması kesiliyor, bu sefer ses iki hoparlörden gelmeye başlıyor. Kulağınızı yaklaştırıp deneyebilir misiniz?

Prizin topraklaması mevcut mu ?

Emin değilim. Neden ki?

• quote:

Orijinalden alıntı: lycantrophic

Emaile cabuk cevap veriyorlar.

E mail zaten amazon.co.uk' e gidiyormuş o yüzden ingilizceyi iyi konuşuyorlar :)
  • Firienholt kullanıcısına yanıt
    Hocam benim ki biraz önce ''Exported i-Parcel and in transit to country of destination'' oldu. Sizinkide olmuştur bir kontrol edin isterseniz daha doğrusu Poyle, GB'de kalan herkes kontrol etsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi No Way Out -- 9 Aralık 2016; 20:14:40 >
    Ben de johnnyler janeler almanyada ne yapiyor diyordum ondanmis demek.

• 
Sayfa: önceki 90499050905190529053
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.