Şimdi Ara

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU] (8778. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir - 8 Masaüstü
5 sn
260.706
Cevap
2.701
Favori
13.892.286
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
634 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 87768777877887798780
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Amazon.de'nin verdiği teslimat süresi içinde, ürününüz gelmediyse, boşuna müşteri hizmetleri veya maille uğraşmayın. Özür dileyip yeni bir tarih veriyorlar. O tarihe kadar bekleyin o zaman da gelmezse tekrar bize ulaşın diyorlar. O zaman arasak muhtemelen yine aynı cevabı verirler.
  • rambetiko R kullanıcısına yanıt
    Yalana gel

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • HATUKAY kullanıcısına yanıt
    . Amazondaki musteri hizmeti burdaki bankadan.kaynakli dedi zirvaladi sanki ise yenis baslamis hic bisey bilmiodu surekli bekletti baskalarina sordu. ordaki banka.ne alaka. Benim banka kelek atmis olablr.Tamam dedigini yapacam bankami arayacam soracam. Tekrar tekrar farkli sekilde yazalimki.millet.magdur.olmasin :))) bide.mobildeyim.parmaklar buyuk hatali yazabliyorum ondan dolayi hatasiz.olana denk gelen daha iyi anlar :)) kolay gelsin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • https://www.amazon.de/gp/product/B01G8K70GW/ref=ox_sc_act_title_1?ie=UTF8&psc=1&smid=A3JWKAKR8XB7XF

sepette 108 ödemeye gelince 133 euro uzerınden işlem yapıyor. sizdede böylemi
  • quote:

Orijinalden alıntı: ilkerkara

Arkadaşlar yetki belgesi istedi ups bu palet şnorkel gözlük için faturasıda bu sizce gümrükten masraf mı çıkartırlar bu fatura için? eğer çıkartırlarsa kabul etmeyip iade etme şansım var mı gümrükten doğru almadan

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU]

Abovvvv biz de aldiydik napcez simdi...

Hemen ups mi ne onu arayin durumu anlatin vergi çıkıyor mu soylesinler; he vergi var derse banane kardesim almıyorum der cikarsiniz isin icinden
    Bekler bekler geri gider 1 2 hafta suresi vardi sanirim.

Amazonla da iletisime gecin vergiyi siz mi oduyorsunuz diye sorun.

Is ciddi

• atalay_xxx kullanıcısına yanıt
    Yukarıda yazdım o şekilde oluyor + ona göre vergi çok çıkıyor o yüzden boşverin normal indirim olsaydı bu fiyata alacaktık ama Bitmeden yakala olunca yaramıyor bize.
  • Sennheiser HD598se - EUR 129,00+vergi = 154,8 EUR - 567TL

Eğer amazon.com da dip fiyat görseydi 427TL (95dolar+vergi+kargo )
  • Jack wolfskin polar arayanlar birkaç renkte 34,95 dolar:
    https://www.amazon.com/gp/product/B0147HZYCU?psc=1

• Beyşer güzel bir çanta var bir kaç günlük seyahatler için: İndirimi güzel ama adı bir o kadar ilginç.

Saxoline Airline Casual Daypack 2180.06 Black 23.5 Liter
    https://www.amazon.de/Saxoline-Airline-Casual-Daypack-2180-06/dp/B00N0R9LYG/ref=as_li_ss_tl?s=luggage

• Frostlord F kullanıcısına yanıt
    222 euro yaklasik olarak 235 dolar yapıyor zaten.

• Final Getsuga Tenshou kullanıcısına yanıt
    Bir siparişim için benzer sorun oldu, 2- 3 kere hep "... tarihinde elinizde olacaktır" cevabını almıştım, en son yazdığımda "sistem izin vermiyor, siparişiniz için 2 Aralık son teslim tarihi ancak o gün müdahale edebiliriz" cevabını aldım. Bu arada sipariş takip ekranında da bu tarih teslimat tarihi olarak görünüyordu. Bugün müdahale edebilirler diye tekrar mesaj attım telefonla hafif aksanı bozuk bir bayan aradı, "İlk Türk müşterimsiniz" dedi, "diğer arkadaşlar acemi olduğu için yanlış bilgilendirme yapmışlar, siparişiniz için son teslimat tarihi 8 Aralık görünüyor, dilerseniz yeni sipariş verin ve o geldiğinde de teslim almayın, paranızı iade ulaşır ulaşmaz iade edeceğiz." dedi. Aldığım ürünün birisinde fiyat farkı vardı ama görevli fiyatı ilk aldığım fiyata getirdi.
    Yani demem o ki; sistemde bizim görüntülediğimiz teslimat tarihi haricinde bir tarih daha olabiliyor siparişler için bizim göremediğimiz, temsilciler de acemi olabileceği için bu konudaki bilgilendirmeler yanlış olabilir. Bu arada bu bahsettiğim sipariş ürünler kargoya verildi aşamasından önce çarşamba teslimat görünüyordu, sonradan cuma oldu. Yani kargo firmasına göre değişmekle beraber teslimat tarihi müşteri ekranında ertelenebiliyor. Bir başka UPS gönderim neredeyse 3 haftadır gümrükte kaldı ama sipariş takibinde ilk başta bana verilen tarih teslimat tarihi olarak duruyor bir uyarı işaretiyle birlikte.

• quote:

Orijinalden alıntı: trakianboy

Jack wolfskin polar arayanlar birkaç renkte 34,95 dolar:
    https://www.amazon.com/gp/product/B0147HZYCU?psc=1

Çok iyi gerçekten sepet yapacaklar göz atsın kargo için.
  • HATUKAY kullanıcısına yanıt
    Kur olayıyla alakalı bir şey yazmıştın yanılmıyorsam. O konuda ben de sorun yaşadım. Amazon.de'den gift kart alınca Amazon.com benim varsayılan ödeme yöntemimi Euro olarak ayarlamış ve Euro dolar paritesinden bayağı geçirmiş. 260 USD tutan siparişim 240 Euro civarı tutması gerekirken 255 Euro falan tutmuş. Aldığım ürünlerin de fiyatları hemen yükseldi. Bunu düzeltsinler diye chat'e bağlandım. Chat "Maalesef sistem izin vermiyor değiştiremiyoruz hangi kurla aldığınızı. Alım işlemini yaparken seçiyorsunuz" falan dedi. 1 saat kavga ettim adamlarla yok yapamayız dediler. Ödeme yöntemi değiştirme sayfasına girdim "Ödeme yöntemi değişirse ödeme tercihiniz tercih etmiş olduğunuz bölgesel kur yerine USD'ye dönebilir." gibi bir uyarı gördüm, yeni kart ekleyip ondan yaptım ödemeyi ve bum. 260 USD oldu. :)

• almanyadan 3 gunde geldi ups ile krups dolce gusto circolo kahve makinesi şaka gibi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rogue Agent -- 2 Aralık 2016; 15:44:32 >
  • MühendisMurat kullanıcısına yanıt
    Garanti bankasini aradim amazonla goruseceksiniz dedi cekimi onlar yapiyo dedi.hakli. kart garanti karti olsada cekimi amazon yapiyo kac eu gosterdiler biz bilmiyoru goremiyoruz bil3.dedi sadece cekilen tl tutari goruyoruz dedi.neyse ben amazon.de yukleneyim biraz daha

• quote:

Orijinalden alıntı: doktorum60

Bu nasıl bir tüketim çılgınlığıdır arkadaş.
    https://www.amazon.de/dp/B010UFKDHY/ref=gbph_img_s-4_9755_97bccb83?smid=A3JWKAKR8XB7XF&pf_rd_p=c2ed358b-9008-4308-aa51-eefe1c1c9755&pf_rd_s=slot-4&pf_rd_t=701&pf_rd_i=gb_main&pf_rd_m=A3JWKAKR8XB7XF&pf_rd_r=ARP3ZGVWKDJNJXK13RJE
    2tb ssd samsung 850evo 506€ dan 10 saniyede bitti...

ama 2 TB'ta kütür kütür kardeşim.

• himan kullanıcısına yanıt
    Bir dönem media markt satıyordu bu markanın prizlerini. Yaklaşık 10 sene önce almıştım 2 farklı modelini. Kaliteli ve güvenli olduğu her yerinden belli oluyor gerçekten. Güzel tercih güle güle kullanın

• Vay arkadaş Amazon Almanya'dan bir sipariş geçtim 25 günde gelecek görünüyor ya şaka gibi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zallas -- 2 Aralık 2016; 15:43:30 >
  • 
Sayfa: önceki 87768777877887798780
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.