Şimdi Ara

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU] (8109. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
24 Misafir - 24 Masaüstü
5 sn
260.706
Cevap
2.701
Favori
13.892.284
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
634 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 81078108810981108111
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ps 4 Pro ile diğerlerinin arasında ki fark nedir arkadaşlar ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yaniyor aman aman

• PS4 slim cok iyiymis. Olmasa ben de alirdim

• quote:

Orijinalden alıntı: supressor

en uygun 1149 a var ki oda eurasia garantili değil
    http://www.akakce.com/oyun-konsolu/en-ucuz-sony-ps4-slim-500gb-fiyati,8359174.html

Sony Eurasia Garantili 1109 lira şuan 50 tl de maxipuan kampanyası var ilerde hediye çeki banka puan kombosuyla dediğim gibi 900-100 seviyesine alınır ;

http://www.hepsiburada.com/playstation-4-slim-500-gb-eurasia-garantili-p-HBV0000018CDV

• quote:

Orijinalden alıntı: MrCaner

ps4ü alıp satsakmı

Bu şekilde düşünenlere şimdiden yazayım, HAYIR !

Ucuz bir ürün değil beklediğinize paranızı bağladığınıza değmez çünkü öyle bir nokta var ki çok cüzzi kâr etsen aldığına değmez normal kâr koysan TR fiyatı ile tam ortada olur ee adam o kadar vermişken çek ti hediyeydi kampanyaydı biraz daha verir TR Garantili alır sizinkiler elde patlar, şimdiden uyarayım.
  • Şu 3TB lık HDD yi kaçırdım ya daha da bir şey demiyorum kendime Corsair de dal kıpırdamıyor bu nedir
  • amazon.de'de cepteteb banka kartı ile alışveriş yapamıyor muyuz? hesapta yeterli miktarda para olmasına rağmen ödeme reddedildi diyor?
  • Arkadaşlar bu ürünü Asus N56VZ laptopuma takmak istiyorum. Pek anlamadığım için soruyorum. Benim laptopumla bu ürün uyumlu mudur?

https://www.amazon.de/gp/product/B01IAGSD5O/ref=oh_aui_detailpage_o00_s00?ie=UTF8&psc=1

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi A.Farnsworth -- 25 Kasım 2016; 13:55:46 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: weehwet

Ps4 toplam kac liraya geliyor beyler.hersey dahil

710 TL falan
  • Kurt Knispel kullanıcısına yanıt
    Hocam benim için önemli olan ses kasma ve konfor bazen 5 kisi bir araya gelip 3-4 saat cs go da full mac atiyoruz benim snoopy kulaklarimi cok agritiyor, sizce ses kasma ve konfor olarak ne almaliyiz?

• quote:

Orijinalden alıntı: hakklo

numarayı 42 yaptığımda 50 euro, 43 yaptığımda 64 euro çıkıyor

hocam 42 almak istiyorumda bekleme listesine katıl filan diyor onu anlamadım
  • quote:

Orijinalden alıntı: sonyereksiyon

Öne arkaya yaslanma işleminden bahsediyorsanız o sabitlenmiyor ne yazık ki sadece yaylanıyor

Aynen ondan bahsediyordum hocam teşekkür ederim. Alacağım sanırım daha uygununu bulmak zor zaten.
  • Sennheiser hd598 ile hd598cs arasinda ne fark var

• arkadaşlar 90 euroya daha iyi bir kulaklık varmı? hiç araştırmadan siparişi geçtim heralde güzel bir model Sennheiser HD 598 Cs ne diyorsunuz?

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU]
  • quote:

Orijinalden alıntı: fantastiko_92

Ps4 alan arkadaşlar tuzağa düşmüş ne diyeyim, ya da alıp satıp kâr etmek isteyenler diyeyim. Oynayacaklar için fiyat uygun sıfır alet için. Ps4 pro çıkması ile ikinci el ps4ler oyunu halleriyle 600-700 tl satılıyor şu anda piyasada yani 950 liraya aldığınız aleti biraz kullanıp satarım diye düşünüyorsanız o çocuk okumaz. Garanti işi için de şu arkadaş bi mail i paylaşssın bi de Sony TR ile görüşsün de biz de 3 yıllık yanlışımızı düzeltelim . Amazon.com dan ilk nesil Ps4 sahibi olan biri olarak rahatlıkla ve tecrübe ile söylüyorum türkiyede garantisi geçmez, Amerikada 1 yİl avrupada 2 yıldır. Burda bi sorun ile karşılaştığınızda sonyyi aradığınızda ürün yurtdışı ürünü ise sorunuza cevap bile vermezler, öyle iğrenç bi müşteri hizmetleri var Sony'nin tr'de. Ama baktınız arıza var,ilk bi ay içinde amazon kargo parasını karşılayarak geri alır ve yenisini, siz daha eskisini göndermeden iki günde yollar

almıyorum o zaman ya çünkü oynayacak vaktim falan yok steamde 300 oyun var pc için bide gidip ps4e oyun alacak param yok :/

• quote:

Orijinalden alıntı: weehwet

quote:

Orijinalden alıntı: Meyal

ps4 slim aldım ben de teşekkür ederim murat kardeşim. arkadaşlar teslim tarihi için sonra bilgilendireceğiz yazıyor sizde de aynı mı?

Toplam vergi kargo dahil kacvtl ye mal oldu hocam

Evet sonra bildireceğiz diyor. Toplam 194,5 euroya mal olacak.

194,5 * 3,68 = 715 lira gibi bir rakam yapar.
  • çetinov kullanıcısına yanıt
    Hocam euro veya dolar olarak verirseniz daha düşük hesaplıyo amazon kendi tr kurundan hesapladığı için fiyat daha yüksek çıkıyo eğer indirim bitmediyse iptal edin tekrar alın :)

• yahu o kadar bekledik yokmu ekran kartı ve monitörde indirim.
  • Adamlar PS4 indirime soktu , batık wii u ya dokunmadılar bile . Bas artık şu indirimi
  • S R T kullanıcısına yanıt
    Alınır kardeş 75€ geçen herşeyden alıyorlar
  • 
Sayfa: önceki 81078108810981108111
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.