Şimdi Ara

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU] (8044. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
260.706
Cevap
2.701
Favori
13.892.273
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
634 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 80428043804480458046
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Günaydın tam olarak bahsettigim urun buhttps://www.amazon.de/gp/aw/d/B01691M0QA/ref=pd_aw_sim_63_3?ie=UTF8&psc=1&refRID=5HZ8WWDXETD64D86GRD2 2 adet duracell pil ile gelir eski model leri olsa belirtirler sanirim yeni modeller de 3.5 mm Jack girisi basta olmak üzere bir kaç revizyon var

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Blizzard1905 kullanıcısına yanıt
    logi mx 2 ile küçük çantayı beraber aldım yanına bir şey arıyordum geceden beri teşekkürler
  • babike B kullanıcısına yanıt
    Şunu görseydim ben de tüketirdim vallahi
  • Koltuklar da indirim goren bana haber verebilir mi bf yi tamamladık koltuk kaldi

• Sennheiser CX 300 II Precision Enhanced Bass Earbuds, Blackhttps://www.amazon.com/dp/B001EZYMF4/ref=cm_sw_r_cp_api_nV8nybYEEQ2K7

Ben de bundan aldim

• Arkadaşlar yardımcı olabilirseniz çok sevinirim. Linktei projeksiyon cihazını amazon dışı biri satıyor ama amazon bünyesinde duran bir ürünmüş sanırım ve bütün herşeyi ile amazon ilgileniyormuş. Gönderimi falan yapan amazon yani. Sepete eklediğimde vergi indirimi ve kargo bedava oluyor. Buraya kadar tamam ama herhangi bir gümrük vergisi koymuyor. Burası süphelendirdi, buraya geldiğinde sorun yaşar mıyım? Lütfen yardımcı olun.

https://www.amazon.de/BenQ-Heimkino-DLP-Projektor-1920x1080-Kontrast/dp/B00MGBFDM6/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1480051280&sr=8-1&keywords=benq%2B1070&th=1

• quote:

Orijinalden alıntı: bonanzi

Bu botu Optimum Outlette denedim ayağım 43 ve tam oldu.Orada fiyatı 720 liraydı.Amerikadan takip ediyordum kur+kargo 310 liraya fırlamıştı bu iyi oldu 225 TL gibi bir fiyata gelmiş oldu güle güle kullanın.

tr ile aynı ayak numaraları değil mi
  • Beyler bende Timberland bot alıcam fakat kalıp olarak nasıl olur hiç bilmiyorum ama İnternet de baktığıma göre kalıpları buyuk oluyormuş.Normalde 42 numara giyiyorum.Oneriniz nedir?
  • GOXIN G kullanıcısına yanıt
    Vergiyi burada sen ödeyeceksin.
  • Alakası yok ben aldım toplamda 20 dolar

• Ben Optimumda denedim 43 giyiyorum 43 denedim tam olmuştu ama ayak yapısına göre değişir mi bilemem.
  • ekran kartlarında indirim olur mu sizce
  • quote:

Orijinalden alıntı: SirCourage

Wishlistteydi benimde ama tukettiler

hocam o ürünün waitlist' indeyim eger hak gelirse sizce alayım mı 189 usd e

edit : ama zaten indirimsiz de 229 usd imiş..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi parcifal -- 25 Kasım 2016; 8:35:1 >
  • Monitörlerde indirim göremiyorum amazon.de de yardım bekliyorum şimdiden teşekkürler :)
  • İndiregandiler Havada Uçuşuyor !!
  • parcifal P kullanıcısına yanıt
    Al hocam kesinlikle. Bende daha monitörü yeni almasaydım bunu kaçırmazdım alırdım

Edit: indirimsiz dediğin 229$ dip fiyattı zaten 189$ dibin dibi olmuş oluyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi babike -- 25 Kasım 2016; 8:36:45 >
  • Merhabalar bir sorum olucaktı.
    50$ gift cardın üstünü tamamlayarak ürün alabilir miyim?Yoksa gift card değeri kadar mı ürün alabiliyorum?
  • trakianboy kullanıcısına yanıt
    Bunlar gönderilmiyor .de üzerinden almanız lazım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 80428043804480458046
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.