Şimdi Ara

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
14 Misafir (2 Mobil) - 12 Masaüstü2 Mobil
260.291
Cevap
2.943
Favori
13.388.373
Tıklama
Giriş
    1686 Mesaj
    |
    |

https://forum.donanimhaber.com/m_117655464/tm.htm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The R0CK -- 24 Kasım 2016; 11:21:35 >
    |
    |

• Binbaşı
    1836 Mesaj
    Logitech RGB G910 Orion Spark Mechanical Gaming Keyboard - 89,99$ Almayanı dövüyorlarmış

https://www.amazon.com/Logitech-Orion-Mechanical-Gaming-Keyboard/dp/B00N3OELPU/ref=sr_1_7?s=pc&ie=UTF8&qid=1479974931&sr=1-7&keywords=logitech
    |
    |
    enpara kartımı kaydetsem olur mu? karttan para çekmez değil mi?

|
    |

Orijinalden alıntı: Vapors

Valla sorma hocam bir sonraki mesajımda yazmıştım çok kısa süre düştü sepete atmıştım arkadaşla ikimiz de aldık fiyat artmaısna rağmen aynı fiyattan. Ödeme ekranına gelmiştik çünkü. Mükemmel oldu

Bende aldım hocam sağolsun arkadaş linki attı o linkden girince fiyat 75 dolara düşüyordu aldım hemen 2 dk sonra eski fiyatına döndü :D
    |
    |

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Binbaşı
    1263 Mesaj

Ben .de indiriminde G633 aldım. Cloud 2 dip görmezse ben de onu kullanıcam gibi fakat tipi pek hoşuma gitmedi benim zevk meselesi tabi.

|
    |
    nev20.06 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    5185 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: nev20.06

quote:

Orijinalden alıntı: KURSAD.

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: KURSAD.

quote:

Bozulan g930a alternatif kulaklık

Oyuncu klavyesi

Msata SSD

Gamepad tavsiye bekliyorum.

Tekrar bir g930 ya da aynı performansta void. Kablolu sorun olmazsa g633 'ün indirimdeyken alabilirsin. Bütçe önemin yoksa g933 alabilirsin. baska bir kulaklık aramazsın. Oyun ve film amaçlı istediğini düşünerek yazdım bu önerileri. müzik amaçlıysa isteğin başka kulaklıklara yönelebilirsin.

Tekrar g930 almak istemiyorum. G633'ü de dün gece indirimde imiş kaçırdım . Tekrar girmesini bekleyeceğim. Gümrük şu bu riskine girmek istemiyorum 80 dolar altında olmasını istiyorum o yüzden. Öneri için teşekkürler. Evet oyun ve filmde kullanıyorum sadece.

G930 2. yılını doldurdu ancak buradan bir arkadaştan aldım ismi hüseyindi hatta. Ama ulaşamadım ona garanti işlemi için. Süre de geçtiği ve bozulmaya başladığı için, şarj yeri sorunu (microusb giriş yerinde temassızlık vs var, dün de tamamen ses vermemeye başladı) Ben de artık ne gerekiyorsa yapayım dedim :)

Klavye olarak da geçen sene yine black friday'de 45 dolara g710 blue almıştım. Ama çalışmadı. Ürünü refund ettiler fakat ben alamadım daha bişey fiyatlardan dolayı. Şimdi klavye için de bakınıyorum.

Laptop'da da 16 gb'lık msata ssd var. Sadece windows ön yüklemesi var onda da. Tamamen windows kurmak için ufak da olsa bir m sata ssd almak istiyorum.

Kingston 120 gb 49 dolar fena değil gibi ama bakalım :)

Almak istediğim ürünler:

https://www.amazon.com/dp/B00IZXXF92/ref=wl_it_dp_o_pC_nS_ttl?_encoding=UTF8&colid=1FSFB5R4LHKGC&coliid=I2TKQQZGIPZREM&psc=1

https://www.amazon.com/dp/B00CG8GTPO/ref=wl_it_dp_o_pC_nS_ttl?_encoding=UTF8&colid=1FSFB5R4LHKGC&coliid=I3RO2PGAV1KWUA&psc=1

https://www.amazon.com/dp/B013P0K8OE/ref=wl_it_dp_o_pC_nS_ttl?_encoding=UTF8&colid=1FSFB5R4LHKGC&coliid=I1FL2BK9PN5HMK&psc=1

g633 indirimde işte attığın linkte ? Amazon.de'de daha çok indirimdeydi galiba ama bu da iyi sayılır.

Ben atınca indirime girdi. Rakibi yoksa yapıştırıyorum 633'ü?

Bir ara hyperx cloud'a falan merak sardım da heyecana gerek yok. Logitech'den şaşmamak lazım sanırım.

Peki klavye için ne diyorsunuz?

Corsair strafe mi

G610 mu

Blackwidow stealth mi?

Uyuyanları rahatsız etmemek için stealth alasım geliyor.

Klavye olarak bir tek bildiğim k70 rapid'in g910 'a karşı çıkarttığı.. g910 haricindeki hiç bir klavye hakkında bilgi sahibi değilim. Ama klavye alacaksam k70 alırım onun malzeme kalitesi çok daha iyi. Alt segment klavyeler hakkında bilgi sahibi değilim fikir verirsem yalan olur. Ama oyun ve film amaçlı 633'ün rakibi yok kabloluda ve gümrük altı fiyatta. . Cloud ise sağlam ses kartın varsa ancak işleri yoluna koyarsın yoksa o da sıkıntı. Cloud 2'nin malzeme kalitesini beğenmiştim ben bir tek.
    |
    |
    Intel i7 9700K 3.6GHz // Gigabyte Z390 AORUS MASTER 4266MHz // Corsair 16GB (2x8)Vengeance Pro White RGB 3000MHz // MSI Gaming Z 2060 RTX // 3TB Seagate Backup Plus HDD // 3TB WD My Book HDD // Sandisk 120GB SSD Ext. // XigmaTek Tauro 600W //x MSI 24'' Curved 144HZ 1 MS // MSI 24'' Curved 144HZ 1 MS Logitech G910 Keyboard // Logitech G933 Headset White // Logitech G9x MW3 Edition Mouse // Logitech C920 Webcam // Corsair MM300 Mouse Pad // Windows 7 Ultimate // Pioneer Ev sinema sistemi 5+1 VSX-D511 // Apple Iphone 7 Plus Gri/Beyaz

• Yüzbaşı
    409 Mesaj

dikkat et

total £111.63
    |
    |
    violave kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    |
    Bahsedilenler: designr

• Yarbay
    5748 Mesaj
    çok pis muallaktayım amerikadan g610 alsam mı ? yoksa almanyadan mı beklesem. kargo ücretsiz ile çok daha iyi fiyata gelebilir hatta g810 bile alabilirm belki ama bu indirimi kaçırmakta var.
  • Yarbay
    2063 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: violave

Logitech g910 yanıyor yanıyor vergi altında üstelik alacak olan varsa kaçırmasın !

https://www.amazon.co.uk/Logitech-Spectrum-Mechanical-Gaming-Keyboard/dp/B01G5Y27VY/ref=sr_1_1?s=computers&ie=UTF8&qid=1479975223&sr=1-1&keywords=g910

Sterlinle euro aynı şey değil hocam Verginin üstünde
    |
    |

• Yarbay
    5748 Mesaj

o mesajı yazdığım sırada değildi
    |
    |
    Rustoocas kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Çavuş
    85 Mesaj
    |
    |
    Ben iş bankasi bankamatik karti kullanacagim acaba kur farki ne kadar olur kullanmami tavsiye edermisiniz enpara ve americam express ile kiyaslarmisiniz ? Eger isbankasi bankamatik karti ile amazondan siparis versem (hesapta tl olmak uzere) acaba amazonun kendi doviz kuruna takilirmi sizce ne yapmam gerekiyor yarin basliyacak olan bfden faydalanmak istiyorum elimde sadece is bankasi bankamatik var ininal onerirmisiniz?

öldürmeleri gerek teknosa fiyatı 839 tl
    |
    |
    Windmark kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Bf1 - Bf V Kodamanlar Topluluğu
    Psn LuffyBey Psn SerhatKilic_
    Xbox Live SerhatKilic
  • Yarbay
    4834 Mesaj
    G502 bitti, edit tekrar stoklara girdi, ara ara kontrol edilmesi lazım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ibraxi -- 24 Kasım 2016; 11:47:19 >
    quote:

Orijinalden alıntı: ibraxi

G502 yanına toz toplamayan mouse pad tavsiyesi istiyorum....

LOGITECH G440 GAMING MOUSE PAD

Kullanıyorum tavsiye ederim.
    |
    |
Canlı Tv izle
SEO
kolayoto.com
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
20,563
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.