Şimdi Ara

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU] (7158. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
9 Misafir - 9 Masaüstü
5 sn
260.706
Cevap
2.701
Favori
13.892.286
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
634 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 71567157715871597160
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: sukru1903

sürekli şifreme yanlış diyor ve giremiyorum neden olabilir acaba 3 kez şifremi unuttum ile şifremi değiştirdim ama gene giremiyorum neden olabileceği konusunda fikri olan var mı

Banlanmışsın
    Amazon mağdurları kervanına katıldın
  • şu aramex nasıl bi sisteme sahip anlayan biri anlatabilir mi?
  • Arkadaşlar voltaj-elektrik akım tablosu konusunda yanılıyorum. Aliexpress den bir şarj cihazı aldım yanlışlıkla eu plug alacağıma us plus almışım. Us plug değerleri şöyle altta ki gibi . Acaba 1-2 TL lik çevirici iş görür mü ?

Input: AC 100V-240V
    Charging Output & Power(AIPower): DC 5V/4.8A(Max)
    Power: 24W

Charging Output &Power (Quick Charge):DC 5V/2A 9V/2A 12V/1.5A & 10W/18W (Max)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi :S -- 13 Kasım 2016; 21:10:11 >
  • Beyler e book reader alıp kullanan yok mu ? uygun fiyata ne alabiliriz ? BF de indirime girer mi ? Kanayan yaram kitap okuyamamak e book reader ile çözeceğime inanıyorum sizde yardım da bulunarsanız :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: adıgüzelx12

Sanırım amazon.de için 40/8 kampanyası var sanırım ama anlayamadım tam olarak. Almanca her şey.
    https://www.amazon.de/b/?_encoding=UTF8&camp=1638&creative=6742&linkCode=ur2&node=11471455031&site-redirect=de

Şöyle bir göz attım. 40 a 8 euro hediye diyor. Ben uygun değilmiş.

Varsa uygun olan çevirmeye çalışırım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Arkadaşlar Columbia mont ve ayakkabı var almayı çok istiyorum. Şuan ki fiyatları ülkemize göre kat kat ucuz ama 25 kasımda BF günü daha da ucuzlamasını beklemelimiyim sizce? Şuan alışveriş yapanlar neden BF gününü beklemiyor?
  • quote:

Orijinalden alıntı: himan

Pm atılmıyor su anda gün icinde pm den yardımcı olabilirim..

5415792280 whatsap

• :S kullanıcısına yanıt
    Input 240V olduğuna göre sadece çeviricinin yeterli olması lazım.
  • Amazon.de için 40 Euroluk hediye çeki alana 8 Euro hediye.

https://www.amazon.de/b?node=11471455031

Linke tıkladığınızda açılan sayfada aşağıdaki ibareyi görüyorsanız kampanya için uygun değilsiniz demektir.

• quote:

Orijinalden alıntı: chrizs07

Beyler e book reader alıp kullanan yok mu ? uygun fiyata ne alabiliriz ? BF de indirime girer mi ? Kanayan yaram kitap okuyamamak e book reader ile çözeceğime inanıyorum sizde yardım da bulunarsanız :)

Bende babam için bakıyordum birkaç gündür ama hala karar veremedim. Kullanan biri yazarsa güzel olur.

• quote:

Orijinalden alıntı: expo-9009

quote:

Orijinalden alıntı: adıgüzelx12

Sanırım amazon.de için 40/8 kampanyası var sanırım ama anlayamadım tam olarak. Almanca her şey.
    https://www.amazon.de/b/?_encoding=UTF8&camp=1638&creative=6742&linkCode=ur2&node=11471455031&site-redirect=de

Şöyle bir göz attım. 40 a 8 euro hediye diyor. Ben uygun değilmiş.

Varsa uygun olan çevirmeye çalışırım.

hocam amazon.de de uygun oldugumuzu nasıl anlıyoruz

edit arkadaş cevabı yazmıs uygun değilmişim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gırgırali -- 13 Kasım 2016; 21:20:39 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Nephilis

Amazon.de için 40 Euroluk hediye çeki alana 8 Euro hediye.

https://www.amazon.de/b?node=11471455031

Linke tıkladığınızda açılan sayfada aşağıdaki ibareyi görüyorsanız kampanya için uygun değilsiniz demektir.

3 hesapta uygun değilmişim
    tam amazon.de den alacagım urun vardı

• Araxes kullanıcısına yanıt
    Hocam aynı ürün Boyner'de 400 civarıydı. Uzun süredir mağaza gezdiğimde yok. Bitlis'te şantiyedeyim. Bana uygun gibi geldi. Eğer varsa 110 TL ye bitane daha alırım :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: HATUKAY

şu anasayfadakı thermaltek kesayı alacamda 5 dolar olayı devam ediyosa kod alabilirmiyim. 50 dolara 10 dolar aldım +5 dolarda fazladan göz çıkarmaz. teşekkürler yollayana

50 dolara 10 dolar nasıl oluyor hocam, anlatan olmadı da pek. Bende alacağım.

• Araxes kullanıcısına yanıt
    Nereden aldınız hocam ?
  • farfar63 F kullanıcısına yanıt
    Tabi ki isteyecekler..
  • quote:

Orijinalden alıntı: lordsnk

Hocam aynı ürün Boyner'de 400 civarıydı. Uzun süredir mağaza gezdiğimde yok. Bitlis'te şantiyedeyim. Bana uygun gibi geldi. Eğer varsa 110 TL ye bitane daha alırım :)

Bende arabistanda şantiyedeyim hocam :)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lucius Julius

quote:

Orijinalden alıntı: chrizs07

Beyler e book reader alıp kullanan yok mu ? uygun fiyata ne alabiliriz ? BF de indirime girer mi ? Kanayan yaram kitap okuyamamak e book reader ile çözeceğime inanıyorum sizde yardım da bulunarsanız :)

Bende babam için bakıyordum birkaç gündür ama hala karar veremedim. Kullanan biri yazarsa güzel olur.

@Nephilis bende bı buton cıktı tıkladım kupon eklendı dedi ama gelen giden yok 40 euroluk gifti aldıkdan sonramı eklenecek ?

alıntı yanlıs olmuş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi the_raculaa -- 13 Kasım 2016; 21:27:28 >
  • CWBasayev C kullanıcısına yanıt
    Hocam almak istediklerinizi link olarak atabilir misiniz
  • 
Sayfa: önceki 71567157715871597160
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.