Şimdi Ara

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU] (7114. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
13 Misafir - 13 Masaüstü
5 sn
260.706
Cevap
2.701
Favori
13.892.280
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
634 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 71127113711471157116
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Christian Louboutin

https://www.amazon.de/gp/product/B0176AR5FY/ref=ox_sc_act_title_1?ie=UTF8&psc=1&smid=A3JWKAKR8XB7XF

ps4 için nasıl ? monitör de alabilirim

edit:daha iyileri varmış

ilk sayfada 1080p monitör var hocam onlara bi bak istersen ben 27inc olanını sipariş verdim 2 gün önce
  • quote:

Orijinalden alıntı: geberit

Neye gelmediki 2005 ten beri y.dışından alışveriş yaparım önce parfüm yasaklandı sonra cep telefonu, alışveriş limiti 150$ lerden 85$ lara indi önce parça başı yasak geldi sonra vaz geçildi paypal yasaklandı ,yani demem şu Türkiyeye yaklaşmaya çalışan firmaları hükümet sağamadıkça çıldırıyor buda yasakları getiriyor ,başka hükümet olsa belkide bu kadar olmazdı ama mevcut hükümet resmen scanner gibi nerden ne alırız hesabı her saniyeleri o yüzden böyle konular paylaşmak sadece o yöne nefretlerini arttırıyor.

anladım hocam dediğiniz gibi..
    adamlar bir yerde biraz ticari hareketlenme gördülermi nemalanmak istiyorlar..

mesela kur bu kadar absürt olmasaydı şu ürünü 3 katı fiyatına almayacaktık

https://www.amazon.com/MSI-GT80-TITAN-SLI-253-i7-5700HQ/dp/B00YQNTLGG/ref=sr_1_1?s=pc&ie=UTF8&qid=1478952962&sr=1-1&refinements=p_89%3AMSI%2Cp_n_shipping_option-bin%3A3242350011

• Tyres kullanıcısına yanıt
    600w 80+ var .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • MühendisMurat kullanıcısına yanıt
    Sayenizde murat hocam :)

• premiumbeyin kullanıcısına yanıt
    Amazon eger ki com.tr olarak acarsa .de , .com ... uzantilari bize kapatilir er veya gec.

Com.tr olarak acilmasi zaten burada ki fiyatlarla ayni olmasi demektir.

Bence .com.tr uzantisini hazirliyorlar full turkce olarak. Suan full turkce olmadigi icin .de uzerinden yarim yamalak turkceyle giris yapiyoruz. DH'nin yaptigi haberde de bunlardan bahsetmisler zaten.

• Cok fazla olmaz oyununa gore degisir diye dusunuyorum, cs go oynadigimdan olmaz bence :)

• Galiba amazon.de bu ücretsiz kargo olayından sonra kargoları toplayıp hepsi birikince gönderme gibi bir olaya gidiyor çünkü amazon.com'da çoktan yola çıkmış bana gelmek üzere olacak üründen amazon.de'de daha haber yok...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Wictors

Amazon eger ki com.tr olarak acarsa .de , .com ... uzantilari bize kapatilir er veya gec.

Bence .com.tr uzantisini hazirliyorlar full turkce olarak. Suan full turkce olmadigi icin .de uzerinden yarim yamalak turkceyle giris yapiyoruz. DH'nin yaptigi haberde de bunlardan bahsetmisler zaten.

Hocam com.tr olmayacak dedi amazon yetkilisi mail vardı hatta konuda. com.tr amazon.de ye yönlendiriyor ayrıca burada ofis açmadan vergi vermeden nasıl buraya aynı fiyattan ürün satacaklar? Amazonun Türkiye planı yok suan için amazon.de üzerinden açılıyor. Ama bu demek değil ki yasak gelmez birileri şikayet eder amazondan alım kapanır.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba arkadaşlar,

https://www.amazon.com/gp/product/B01M143G3T/ref=ox_sc_act_title_1?ie=UTF8&psc=1&smid=AOA528H2SKDR8

linkteki ürünün fiyatı uygun geldi. Yine amazonda daha pahalıya satılan linkler var. Bu üründe gözden kaçırdığım bir sıkıntı mı var ? Yardımcı olabilir misiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: borealatis

Merhaba arkadaşlar,

https://www.amazon.com/gp/product/B01M143G3T/ref=ox_sc_act_title_1?ie=UTF8&psc=1&smid=AOA528H2SKDR8

linkteki ürünün fiyatı uygun geldi. Yine amazonda daha pahalıya satılan linkler var. Bu üründe gözden kaçırdığım bir sıkıntı mı var ? Yardımcı olabilir misiniz?

Türkiyeye gönderilmemesi + 7 farklı incelemeyle 5 üzerinden 3 puan alması

• quote:

Orijinalden alıntı: DHBatuhan

quote:

Orijinalden alıntı: borealatis

Merhaba arkadaşlar,

Türkiyeye gönderilmemesi + 7 farklı incelemeyle 5 üzerinden 3 puan alması

Amerikadaki bir adrese yollicam.
    İnceleme puanı ürünün inceleme puanı mı, satıcının mı ? Ürünün ise eğer, ürün de sıfır ise sorun yok.

• MühendisMurat kullanıcısına yanıt
    Amazon.com'a da sınırlı ücretsiz kargo için mail atarım diyorum ne dersiniz
  • Arkadaşlar televizyonum için SoundBar ya da sinema sistemi almayı düşünüyorum. İndirimde gören ya da önerisi olan var mı?
  • İlk sayfada göremedim hazır kargo ücreti yokken amazon.de sitesinden televizyon alabilirmiyiz?

• Musab kullanıcısına yanıt
    Tecrübe sahibi değilim pek ama internetten araştırıyorum. Bu 15 kat büyütme oranı ve 70mm objektif açıklığına sahip büyük boy F/P bir dürbündür. Geniş objektifle düşük ışıkta gece ayı kolayca gözlemleyebilirsiniz. Bunun gibi yüksek büyütme oranlı ve ağır dürbünlerde titreşimi engellemek için tripod kullanmak şarttır. Yanında gelen tripod adaptörü plastikmiş her kullanıcının kırılmış gördüğün kadarıyla. Dürbünle beraber metal adaptör almak çok iyi olur zira yere yada balkondan aşağı düşerse sağ kurtulmaz
  • quote:

Orijinalden alıntı: AvriL<3

quote:

Orijinalden alıntı: Wictors

Hocam com.tr olmayacak dedi amazon yetkilisi mail vardı hatta konuda. com.tr amazon.de ye yönlendiriyor ayrıca burada ofis açmadan vergi vermeden nasıl buraya aynı fiyattan ürün satacaklar? Amazonun Türkiye planı yok suan için amazon.de üzerinden açılıyor. Ama bu demek değil ki yasak gelmez birileri şikayet eder amazondan alım kapanır.

Aynı fiyat derken tr deki fiyatlardan bahsetmiş

• MANAV_GERÇEKTÜRK kullanıcısına yanıt
    Hayır hocam. Amazon üzerinden Euro olarak ödemeyi yapın siz. Hesabınızdan güncel kura göre para kesilecektir zaten. Bildiğim kadarıyla enpara.com zaten kur üzerinde neredeyse hiç oynama yapmıyor diğer bir çok bankadan farklı olarak.
  • com.tr olması hiç işimize gelmez.

-En başta garanti yurt içi olunca problem. Vatan bilgisayardan 2014 yılında alınma monitöre değişim yapacaklarına alışveriş çeki veriyorlar. İyide bana monitör lazım çeki ne yapayım.Bir o kadar daha para verip monitör alacaksın. Onun yerine aradaki farkla bile amazondan alırım. Bir daha da yurt içinden bir şey almayacağım elimden geldiğince.
    -75 euro vergi muafiyetini kullanamayız.
    -Fiyatların üzerine ötv + kdv gibi vergiler biner.
    -Müşteri hizmetleri anlayışı adam dövme mantığında olur yine.
    +Kargo ücreti düşük olur
    +Ürün yelpazesi genişler
    +Kargolama süresi kısa olur.
  • Dip Fiyattan 2$ Fazla

Logitech G602 Gaming Wireless Mouse

Price: $39.77
    AmazonGlobal Shipping: +$7.51
    Estimated Import Fees Deposit: +$0.00
    Total: $47.28

https://www.amazon.com/dp/B00E4MQODC/ref=wl_it_dp_o_pd_nS_ttl?_encoding=UTF8&colid=28DUMBB9SXAK0&coliid=I27WTY60LLFI0B

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ckn. -- 12 Kasım 2016; 16:34:45 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: geberit

Neye gelmediki 2005 ten beri y.dışından alışveriş yaparım önce parfüm yasaklandı sonra cep telefonu, alışveriş limiti 150$ lerden 85$ lara indi önce parça başı yasak geldi sonra vaz geçildi paypal yasaklandı ,yani demem şu Türkiyeye yaklaşmaya çalışan firmaları hükümet sağamadıkça çıldırıyor buda yasakları getiriyor ,başka hükümet olsa belkide bu kadar olmazdı ama mevcut hükümet resmen scanner gibi nerden ne alırız hesabı her saniyeleri o yüzden böyle konular paylaşmak sadece o yöne nefretlerini arttırıyor.

Yasaklar listesine girmesi benide korkutuyor.. Dün teknoseyirde bu konuya değindi ve yasaklanması muhtemel..
    Tek merak ettiğim ne zaman yasaklanacagi

Blackdridayden önce yasaklanma ihtimali % kaç acaba .. Yada blackfriday günü yasaklanirsa dahada kötü olur

Şuan benim gibi 1000lerce dhli ürünleri sepete atıp blackfridaydeki indirimleri bekliyor ve bu bekleyenler blackfridayde fiyat inmeyecek olursa yine büyük bir kitle sepetindeki ürünü satin alacak
    Çünkü şuan yine bir çok ürün indirimsiz yine trden ucuza geliyor..

Tüketici her türlü haklı ama şunu unutmayin ülkemizdeki sitelerdede büyük firsatlar oluyor en son n11 olayı gibi bir çok almam gereken parçayı amazondaki dipteki fiyatan daha uyguna getirdim
    O yüzden buradaki amazon bagimlilarina sesleniyorum biraz arastirma yapin almadan once

• 
Sayfa: önceki 71127113711471157116
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.