Şimdi Ara

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU] (7111. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
9 Misafir - 9 Masaüstü
5 sn
260.706
Cevap
2.701
Favori
13.892.245
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
634 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 71097110711171127113
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: volkan-

Abiler konunun ustaları bir yardımcı olsa ps4 pro aldım. Amazondan 2.5 disk almak istiyorum. Önerebileceginiz varmı? tşkler

nerde aldin hocam?
  • Amazon De xbox gamepad fiyatını biraz düşürmüş artık tek başına kargo ücretsiz gelmiyor uyanıklık yapmakta üstlerine yok doğru düzgün gelen aa rechargeble pilde yok sitede 1€ luk bişey alıp geçecem galiba

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MühendisMurat

quote:

Abiler konunun ustaları bir yardımcı olsa ps4 pro aldım. Amazondan 2.5 disk almak istiyorum. Önerebileceginiz varmı? tşkler

https://www.amazon.com/Black-Performance-Mobile-Hard-Drive/dp/B01DOL05OC

Performans için iyisini önerdim.

Bagışla murat bey ben yazmada hata yaptım proda 1 tb diskle geliyor ben 2 tb istiyorum bahsettiginiz gibi yüksek performanslı, bu gönderdiginizin en yüksek 1 tb görüyorum. Siz tecrübelerinizle 2 tb yüksek perfermanslı önerebilirmisiniz? tşkler.

• quote:

Orijinalden alıntı: gimmeluck

quote:

nerde aldin hocam?

İst levent hepsisony 1700 tl
  • Arkadaşlar ps4 te kullanmak için 23 civarı IPS monitör tavsiyeniz var mı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bf başladımı beyler ?

• Arkadaşlar Amazon.de de ücret 78,50 euro tutuyor. Ama vergi çıkmadı.Vergisiz limit ne kadardı 75 euro değilmiydi. 75 euro altına düşüreyimmi. Sadece 1 satıcı amazon değil ama Fulfilled by Amazon.

100 euro falansa bir kaç şey daha eklemek isterim. Vergi limitini söyleyebilecek olan var mı. Amazon.de için.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SoulTo -- 12 Kasım 2016; 13:35:12 >
  • Amazon.de nin kur ve musteri hizmetleriyle ilgili cok ciddi sikintilari var. 44€ luk ilk siparisimle ilgili baglandigim zaman beyinsiz kadin 44€ ya kargo ucretsiz olmuyor deyip siparisime 93€ kargo ucreti eklemisti tabi sonradan zor da olsa durumu duzeltti fakat bu sefer 44€ tekrardan provizyona dustu bir de ustune yetmezmis gibi ilk 44€ 155 TL olarak yansirken ikinci 44€ 170 TL olarak yansidi.

Daha sonra siparisi mi iptal edip icinden tek bir urunu 10.50€ ya ve ucretsiz kargo seklinde gonderdiler hatta urun kargoya verilip yola cikti aradan 2 gun bile gecti ve bugun sabah baktigimda hesabimdan 40 TL para cekilmis.

Yola cikmis bir urun icin 2 gun sonra ne diye tekrardan para cekiyorsun? Yetmedi mi zaten 2x 44€

Kisacasi habire acemiyiz, yeniyiz diyorlar ama acemilikle falan alakasi yok 5 para etmeyen, rezil bir sistemleri var. Depoda ki urunun stok durumundan bile bir haberler.

• quote:

Orijinalden alıntı: darkpower2000

quote:

Orijinalden alıntı: MPS-55

quote:

Orijinalden alıntı: darkpower2000

quote:

Orijinalden alıntı: egomanyag

quote:

Orijinalden alıntı: MPS-55

Bu fiyat gercek mi?
    msi gtx1070
    https://www.amazon.de/MSI-PCI-Express-Grafikkarte-GTX-1070-8G/dp/B01GRCYPE6/ref=aag_m_pw_dp?ie=UTF8&m=A2XG1Q0TOPLZ5N#customerReviews

Gerçek ama satıcı amazon degil aşağı dikkat edin. Alirsaniz ürün gelmez haberiniz olsun :)

Benim anlamadığım şey satıcının Amazon olmaması neden kötü? Ben birçok kez farklı satıcılar ile alışveriş yaptım hiçbir sorun olmadı ama aldığım ürünlerin fiyatı 75 Euro'dan azdı.

Bu urunu alsam.Satici urunu gondermesse ne gibi sorun olur.Param hesaba geri yatmazmi?

Amazon ile iletişime geçersen belki parayı hesabına geri yatırırlar. Satıcı FULFILLED BY AMAZON ise kesinlikle sorun olmaz. Bir de satıcının feedbacklerine bakmanı tavsiye ederim.

FULFILLED BY AMAZON yazan ürünlerin herhangi bir sorunda 30 gün iade edilebiliyor mu?

• quote:

Orijinalden alıntı: ckn.

Genelde amazon'un belirlemiş olduğu kur, bizim bankaların vermiş olduğu kurdan çok daha fazla oluyor. Bu yüzden herhangi bir problem yaşamazsınız diye düşünüyorum.

Hatta bu yüksek kur oranı amazon.de nin Türkiye'ye gelmesiyle birlikte yerli basın organlarınca "amazon fahiş kuru" başlıklarıyla yazılmaya başlandı. Amacı hepimiz biliyoruz tabi...

Söz konusu haber:

http://www.haberler.com/amazon-dan-turkiye-ye-cep-yakan-tarife-8949372-haberi/

Bu haberi yapan kişi gazeteciliğin en önemli unsuru olan "araştırma" işini yapmak yerine direkt yapıştırmış "Cep Yakan Tarife" başlığını. Halbuki zaten kimse oradaki kur üzerinden alışveriş yapmıyor. Yerli bankarın "Daha Az Cep Yakan Tarifesine" sığınıyoruz.

hocam euro ile odemek icin enpara kartim var

icerisine 355 tl m var diyelim amazon kurundan degil euro ile oduyecem

doviz alimindan euro mu alicaz ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Siyah Kalem

Amazon.de nin kur ve musteri hizmetleriyle ilgili cok ciddi sikintilari var. 44€ luk ilk siparisimle ilgili baglandigim zaman beyinsiz kadin 44€ ya kargo ucretsiz olmuyor deyip siparisime 93€ kargo ucreti eklemisti tabi sonradan zor da olsa durumu duzeltti fakat bu sefer 44€ tekrardan provizyona dustu bir de ustune yetmezmis gibi ilk 44€ 155 TL olarak yansirken ikinci 44€ 170 TL olarak yansidi.

Daha sonra siparisi mi iptal edip icinden tek bir urunu 10.50€ ya ve ucretsiz kargo seklinde gonderdiler hatta urun kargoya verilip yola cikti aradan 2 gun bile gecti ve bugun sabah baktigimda hesabimdan 40 TL para cekilmis.

Yola cikmis bir urun icin 2 gun sonra ne diye tekrardan para cekiyorsun? Yetmedi mi zaten 2x 44€

Kisacasi habire acemiyiz, yeniyiz diyorlar ama acemilikle falan alakasi yok 5 para etmeyen, rezil bir sistemleri var. Depoda ki urunun stok durumundan bile bir haberler.

Onlar kendini düzeltene kadar .com'dan şaşmamak lazım.

• quote:

quote:

quote:

https://www.amazon.com/Black-Performance-Mobile-Hard-Drive/dp/B01DOL05OC

Performans için iyisini önerdim.

Bagışla murat bey ben yazmada hata yaptım proda 1 tb diskle geliyor ben 2 tb istiyorum bahsettiginiz gibi yüksek performanslı, bu gönderdiginizin en yüksek 1 tb görüyorum. Siz tecrübelerinizle 2 tb yüksek perfermanslı önerebilirmisiniz? tşkler.

Zor bulunan bir şey

https://www.amazon.com/Seagate-Drives-2-5-Inch-Internal-STBD2000102/dp/B00MBLX332

stok yok

http://www.seagate.com/tr/tr/enterprise-storage/hard-disk-drives/enterprise-capacity-2-5-hdd/

https://www.amazon.com/Seagate-ST2000NX0243-Internal-Enterprise-Drive/dp/B00SBEDWW0

bununda fiyatı ps4 le yarışıyor

http://www.vatanbilgisayar.com/seagate-2-5-2tb-barracuda-sata-3-0-128mb-cache-5400rpm-notebook-disk.html

• quote:

Orijinalden alıntı: SoulTo

Arkadaşlar Amazon.de de ücret 78,50 euro tutuyor. Ama vergi çıkmadı.Vergisiz limit ne kadardı 75 euro değilmiydi. 75 euro altına düşüreyimmi. Sadece 1 satıcı amazon değil ama Fulfilled by Amazon.

100 euro falansa bir kaç şey daha eklemek isterim. Vergi limitini söyleyebilecek olan var mı. Amazon.de için.

75€ değişmez, satıcı amazon olmadığı için çıkmıyordur uğraşmayın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: HüseyinCANDIR

Yeniyim affınıza sığinarak bir soru sormak istiyorum ben gtx 1070 ekran karti buldum.Türkiye fiyatı 2150 TL amazonda detailse bastığın zaman toplam fiyat 1600 Tl oluyor baska ucret var mı vermem gereken toplam fiyat bu mu?

hayır hocam ödemen gereken başka fiyat yok.. ama tl üzerinden satın almayın.. dolar şeklinde alısanız daha uyguna gelir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MANAV_GERÇEKTÜRK

quote:

Orijinalden alıntı: ckn.

Genelde amazon'un belirlemiş olduğu kur, bizim bankaların vermiş olduğu kurdan çok daha fazla oluyor. Bu yüzden herhangi bir problem yaşamazsınız diye düşünüyorum.

Hatta bu yüksek kur oranı amazon.de nin Türkiye'ye gelmesiyle birlikte yerli basın organlarınca "amazon fahiş kuru" başlıklarıyla yazılmaya başlandı. Amacı hepimiz biliyoruz tabi...

Söz konusu haber:

http://www.haberler.com/amazon-dan-turkiye-ye-cep-yakan-tarife-8949372-haberi/

Bu haberi yapan kişi gazeteciliğin en önemli unsuru olan "araştırma" işini yapmak yerine direkt yapıştırmış "Cep Yakan Tarife" başlığını. Halbuki zaten kimse oradaki kur üzerinden alışveriş yapmıyor. Yerli bankarın "Daha Az Cep Yakan Tarifesine" sığınıyoruz.

hocam euro ile odemek icin enpara kartim var

icerisine 355 tl m var diyelim amazon kurundan degil euro ile oduyecem

doviz alimindan euro mu alicaz ?

Hayır hesabındaki tl ile ödeyebilirsin.

• quote:

Orijinalden alıntı: Lemansky

Ulan donumuza kadar yurt dışından geliyor valla ne diyeyim mühendis murata çok teşekkürler.

murat bey yüzünde bu yıl bütçe çok açık verecek..
  • babike B kullanıcısına yanıt
    Aynı ürünü 1 ay önce kargo dahil 37 dolara aldım .Başarılı bir terci,h kısa süre önce fandan ses gelmeye başladı amazona sesi kaydedip gönderdim.Anında hızlı kargo ile yenisini yolladılar.Kısacası işlemcinin ısısını çok düşüklerde tutuyor.Güle güle kullanın evo iyi bir tercih.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: SoulTo

Arkadaşlar Amazon.de de ücret 78,50 euro tutuyor. Ama vergi çıkmadı.Vergisiz limit ne kadardı 75 euro değilmiydi. 75 euro altına düşüreyimmi. Sadece 1 satıcı amazon değil ama Fulfilled by Amazon.

75€ değişmez, satıcı amazon olmadığı için çıkmıyordur uğraşmayın.

Cevap için teşekkürler. 74,60 euroda sabitledim. Umarım vergi çıkmaz.
  • MühendisMurat kullanıcısına yanıt
    Zamanında o arkadaşlara inşallah amazon sizin gibi düşünmüyor sizin mantıkda değildir dedim.Amazon yanıltmadı helal olsun.
  • gecen sene esime aldigim skechers serisi.
    fiyatlar guzel ama TRden gercek bir fark yapmasi icin %20 veya %30 bekliyorum gelecek hafta.

https://www.amazon.com/gp/product/B00DPHGZIQ/ref=oh_aui_detailpage_o01_s00?ie=UTF8&th=1&psc=1
  • 
Sayfa: önceki 71097110711171127113
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.