Şimdi Ara

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
83 Misafir Kullanıcı, 8 Masaüstü Kullanıcı, 75 Mobil Kullanıcı ( 75 Mobil Cihaz )
260.175
Cevap
2.982
Favori
13.345.727
Tıklama
Giriş
    13632 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: brkylmz19990102

quote:

Orijinalden alıntı: NomadCRY

quote:

Orijinalden alıntı: brkylmz19990102

2 gün önce standart deathadder almıştım. Yazıklar olsun amazon chroma ledleri bana çok gördün

Dostum keşke iade etseydin ya.

Ayın 15 inde sipariş vermiştim. İade edip değiştirebilirmiydim bilmiyorum.

Evet 1 ay süren var, kargolanmadıysa çok daha kısa sürede hallolur işlemin, ürün kargolanmadıysa iptal et siparişi ve tekrar sipariş ver.
    |
    |

• Yarbay
    13632 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: QART

beyler siberia 200 ü almak istiyorum

https://www.amazon.com/dp/B015ZXZ1BY/ref=cm_wl_huc_continue ama sağda add card yerinde buy new buy used yazıyor. buy new de Exclusively for Prime Members diye bisey yazıyor. altındaki buy used da daha ucuz ama anlamadım oradaki olayın ne oldugunu acil cevap veriseniz g402 ile beraber almak istiyorum hemen indirim bitmeden :) teşekkürler

Used kullanılmış demek yani ikinci el. Sıfırını ise alamazsın sadece Prime üyelerine özel ona da Türkiye'den üye olamazsın. Kısacası bu fiyata o kulaklığı alamazsın şu an.

• Yüzbaşı
    528 Mesaj

asus alacaksanız amazon stoğuna girmesine bekleyin. linkini verdiğiniz model normalde 450-460 USD civarında.
    |
    |
    Cross1963 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: alimmm78

quote:

Orijinalden alıntı: Zuko

Ya bu amazon.co.uk'da amazon.de'de amazon.it'te flan fiyatı EUR 152,70 gösteriyor mesela. Son sayfaya gidince EUR 126,22 oluyor fiyat. Niye ya?

O ülkenlerin vergisi dahil fiuat ilk fiyat

Siz direkt türkiyeye isteyince o ülkenin vergisini düşüyor

Amaerikada eyaletten eyalete vergi değiştiği için vergi sonradan ekleniyor

Oo çok güzel o zaman. Bizden vergi almıyorlar yani. €75 üzeri bir ürün alıyorsak da normal gösterilen fiyatı gümrük vergisi dahil şeklinde düşünebiliriz, güzelmiş.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

蘇科|烈火國
    我的荣誉, 我的宝座, 我的国家. 将全部失去.
    群雄四分:
    水善|土強|火烈|气和

Z170A GAMING M9 ACK, i7-6700K 4.6GHz, H115i, Ripjaws V 32GB 3200/14, GTX 1080 Hybrid, SuperNOVA P2 650W, Define R5, 960 EVO 1TB, 850 EVO 500GB, T3 2TB, PG279Q ROG Swift, G810, Kone Pure Military, Z-5500.

• Yarbay
    10255 Mesaj
    quote:

quote:

Orijinalden alıntı: alimmm78

quote:

Ya bu amazon.co.uk'da amazon.de'de amazon.it'te flan fiyatı EUR 152,70 gösteriyor mesela. Son sayfaya gidince EUR 126,22 oluyor fiyat. Niye ya?

O ülkenlerin vergisi dahil fiuat ilk fiyat

Siz direkt türkiyeye isteyince o ülkenin vergisini düşüyor

Amaerikada eyaletten eyalete vergi değiştiği için vergi sonradan ekleniyor

Oo çok güzel o zaman. Bizden vergi almıyorlar yani. €75 üzeri bir ürün alıyorsak da normal gösterilen fiyatı gümrük vergisi dahil şeklinde düşünebiliriz, güzelmiş.

Direkt öyle olmuyor

Birkaç euro daha yüksek çıkabiliyor

Amazon import deposit fee nin içine gümrük işlemi vb içinde vergi alabiliyor ama yakın fiyatlae çıkar genelde

|
    |

• Yüzbaşı
    734 Mesaj

Ben DeepCool aldım..
    Corsair parası yetmeyen onu alsın.. kaçmaz 130 liraya sıvı soğutma daha ne olsun..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    ekksl6 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    15 Ağustosta sipariş verdim 16 Ağustos kargo bilgileri girildi ve 17 Ağustosta ürünüm kargo şirketi, i-parcel'e ulaştı. Şimdilik güncelleme yok, yolda mıdır yoksa kargo şirketinde bir sonraki parti için beklemede midir? Aynı durumda olanlar var mı?

Geliş tarihi 8 Eylül diyor fakat daha erken geleceğini önceki alışverişlerimden biliyorum ona göre planlama yapacağım.
    |
    |

quote:

https://www.amazon.com/dp/B015ZXZ1BY/ref=cm_wl_huc_continue ama sağda add card yerinde buy new buy used yazıyor. buy new de Exclusively for Prime Members diye bisey yazıyor. altındaki buy used da daha ucuz ama anlamadım oradaki olayın ne oldugunu acil cevap veriseniz g402 ile beraber almak istiyorum hemen indirim bitmeden :) teşekkürler

Used kullanılmış demek yani ikinci el. Sıfırını ise alamazsın sadece Prime üyelerine özel ona da Türkiye'den üye olamazsın. Kısacası bu fiyata o kulaklığı alamazsın şu an.

Hocam teşekkür ederim hızlı cevabınız için. Amazonun ikinci el ürün satması ilginç geldi şu an.. Sabah okumustum sanki deneme prime üyeliği açıp alıp kapatıyormuyuz neydi öyle bişey vardı ? Ne diyorsunuz yapılabilirmi böyle birşey ?

• Yüzbaşı
    771 Mesaj
    Ek olarak şunu sormak istiyorum, üniversiteye başlayacağım. Erkek için çanta öneriniz var mı? Çabuk yıpranmayacak, en azından bir kaç kitap, 1-2 defter ve 1 tane laptop alabilecek kadar geniş olacak ama sırt çantası olmayacak bir çanta arıyorum. Tavsiyeleriniz neler?

Teşekkürler yorum için. Hiçbir fikrim yok klavyeler hakkında. Rgb olması önemli mi mechanical olmasına dikkat etmiştim sadece.. 80 dolar civarı tavsiyeniz var mı acaba, teşekkürler.

|
    |
    GecenGunYineParisteyim kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    quote:

quote:

quote:

Hocam teşekkür ederim hızlı cevabınız için. Amazonun ikinci el ürün satması ilginç geldi şu an.. Sabah okumustum sanki deneme prime üyeliği açıp alıp kapatıyormuyuz neydi öyle bişey vardı ? Ne diyorsunuz yapılabilirmi böyle birşey ?

Aynen hocam 1 ay trial üyeliği başlatıp ardından üyeligi iptal edersen 1 ay boyunca kullanabilirsin ve bitincede devamı için ücret kesmez

• Yarbay
    5182 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: sadistica

arkadaşım burası iş yeri adresi amazondan iş yerlerine kargo gönderilmiyor diye bir şart mı var?
    bu adrese 2 kez avrupadan ürün aldım. sorunsuz geldi. şehir dışında yol üzerinde olan bir adrese ne yazılacak başka?
    mahalle cadde yok burada

İş yerinizin adresinde posta kodu yok mu ? ondan da olabilir.

Sonradan yapılan ekran görüntüsüne zaten yanıt vermişler. orda da posta kodunuz gözüküyor. Umarım sıkıntı yasamazsınız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KURSAD. -- 18 Ağustos 2016; 20:19:51 >
    |
    |
    Intel i7 9700K 3.6GHz // Gigabyte Z390 AORUS MASTER 4266MHz // Corsair 16GB (2x8)Vengeance Pro White RGB 3000MHz // MSI Gaming Z 2060 RTX // 3TB Seagate Backup Plus HDD // 3TB WD My Book HDD // Sandisk 120GB SSD Ext. // XigmaTek Tauro 600W //x MSI 24'' Curved 144HZ 1 MS // MSI 24'' Curved 144HZ 1 MS Logitech G910 Keyboard // Logitech G933 Headset White // Logitech G9x MW3 Edition Mouse // Logitech C920 Webcam // Corsair MM300 Mouse Pad // Windows 7 Ultimate // Pioneer Ev sinema sistemi 5+1 VSX-D511 // Apple Iphone 7 Plus Gri/Beyaz
  • Teğmen
    209 Mesaj

Abi alasım varda benim pc ye gitmezki son 14 stock 73 dolara geliyor 750 watt psu
    EVGA 750 GQ, 80+ GOLD 750W, Semi Modular, EVGA ECO Mode, 5 Year Warranty, Power Supply 210-GQ-0750-V1

Benim pc ye olmazki abi şahin marka arabaya mercedes tekerlek takmış gibi olur, anca alırım ilerde pc toplarsam kullanırım alsammıki Murat Hocam Black friday de toplıcam pc yi alsammıki?

|
    |
    Bahsedilenler: MühendisMurat

Orijinalden alıntı: pardonya

quote:

quote:

quote:

Aynen hocam 1 ay trial üyeliği başlatıp ardından üyeligi iptal edersen 1 ay boyunca kullanabilirsin ve bitincede devamı için ücret kesmez

Hocam bu işlemi nasıl yapabiliriz ki? Anlatırmısınız bu işlemi yapıp almam gerekli hemen 😔

• Yarbay
    5182 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: GokhanG.

Ek olarak şunu sormak istiyorum, üniversiteye başlayacağım. Erkek için çanta öneriniz var mı? Çabuk yıpranmayacak, en azından bir kaç kitap, 1-2 defter ve 1 tane laptop alabilecek kadar geniş olacak ama sırt çantası olmayacak bir çanta arıyorum. Tavsiyeleriniz neler?

Amazon basic'in güzel çantaları var diye hatırlıyorum.
    |
    |
    Intel i7 9700K 3.6GHz // Gigabyte Z390 AORUS MASTER 4266MHz // Corsair 16GB (2x8)Vengeance Pro White RGB 3000MHz // MSI Gaming Z 2060 RTX // 3TB Seagate Backup Plus HDD // 3TB WD My Book HDD // Sandisk 120GB SSD Ext. // XigmaTek Tauro 600W //x MSI 24'' Curved 144HZ 1 MS // MSI 24'' Curved 144HZ 1 MS Logitech G910 Keyboard // Logitech G933 Headset White // Logitech G9x MW3 Edition Mouse // Logitech C920 Webcam // Corsair MM300 Mouse Pad // Windows 7 Ultimate // Pioneer Ev sinema sistemi 5+1 VSX-D511 // Apple Iphone 7 Plus Gri/Beyaz
  • Yüzbaşı
    442 Mesaj
    klavye için yorumunuz nedir var mıdır kullanan ? hali hazırda 3 yıllık DAŞ gibi g710+ ım duruyor bozulsa da yenisini alsam diyorum bana mısın demiyor
    |
    |
    Corsair H100i v2, 80dolar süreli indirim!
    |
    |

Orijinalden alıntı: lestet

Teşekkürler yorum için. Hiçbir fikrim yok klavyeler hakkında. Rgb olması önemli mi mechanical olmasına dikkat etmiştim sadece.. 80 dolar civarı tavsiyeniz var mı acaba, teşekkürler.

RGB dediği klavyenin renkli olması.Program sayesinde klavye tuşlarını istediğiniz renkte aydınlatabiliyorsunuz değişik efektler falan var.Güneş almayan bir odada ise bilgisayar veya gece ışıklar kapalı oyunumu oynarım filmimi izlerim diyorsanız ışıklar güzel tabiki bazen tuşların yeri bulunamayabiliyor.

https://www.youtube.com/watch?v=qp46JeDDTCw

http://www.keyboardco.com/blog/index.php/2012/12/an-introduction-to-cherry-mx-mechanical-switches/

Bu linkleri inceleyin derim aldıktan sonra pişman olmazsınız en azından :)

• Teğmen
    196 Mesaj
    bir kaç gün önceki indirimden razer DeathAdder chroma mause sipariş vermiştim. an itibariyle daha kargoya verilmedi. sizde durumlar nasıl?
son dakika
üniversite
SEO
haberler
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,984
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.