Şimdi Ara

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU] (6069. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
10 Misafir (1 Mobil) - 9 Masaüstü1 Mobil
5 sn
260.706
Cevap
2.701
Favori
13.892.245
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
634 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 60676068606960706071
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    strafe blue dan sipariş verdim bakalım razer düşünüyordum ama blue veya brown inence alacaktım aldım bakalım :)
  • Arkadaşlar Razer Kraken Chrome almak istiyorum.
    Şuan kargo dahil fiyatı ne kadar net bilgisi olan var mı ?

Razer kulaklıkların Türkiye'de garantisi devam ediyor mu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: --CarpeDiem--

Siberia 2 indirimde prime üyelerine.

Mikrofon kalitesine baktım da hocam o kadar iyi gelmedi başka alternatif biliyor musunuz?
  • Razer ürünlerinin garantisi geçmiyor yazmıştık ilk sayfaya ama onu düzelteceğim birazdan, RMA desteği veriyormuş çok iyi haber.
  • MühendisMurat kullanıcısına yanıt
    Haberin kaynağı ne hocam ayrıca RMA nin içeriği nasıl kargo ücreti vs.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Emilia_Clarke

Bu ürünleri bu șekilde tek seferde almak yerine

SSD
    PSU
    Monitor-Ekran Kartı

Olarak 3 farklı sipariște almak mantıklı değil mi? Galiba ilk sayfada böyle yazıyordu.

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU]

Bi bakarmısınız? :)

• Arkadaşlar oyun için microfonlu kulaklık bakıyorum önerebileceğiniz güzel bir ürün var mı bütçe 150 tl max TR pazarı da olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: gsad1905

Haberin kaynağı ne hocam ayrıca RMA nin içeriği nasıl kargo ücreti vs.

NomadCRY adlı üye anlattı geçen sayfalarda, ARAL ile görüştürüyorlar sizi ücret falan yok galiba, onlara yolluyorsunuz Razer izin verirse onlarda size yeniyi yolluyor.

Edit : RAZER garanti anlatımı eklendi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MühendisMurat -- 20 Ağustos 2016; 1:56:43 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Emilia_Clarke

Bi bakarmısınız? :)

Bunu sormana gerek yok ki, farklı farklı ekleyip sepetin sonuna git totalleri topla görürsün olayı :)
  • MühendisMurat kullanıcısına yanıt
    Merhaba

Siz 1 tane Razer Chrome paylaşmışsınız ama o farklı bir amazonda ben amazon.com a baktım sizin paylaştığınızdan birazdaha pahalı ne yapmam gerkiyor ? Hangi ürünü almalıyım ? Yardımcı olursanız sevinirim.
  • temizonur1 T kullanıcısına yanıt
    Başka indirimde ürünler de vardır ama tam bilmiyorum hangisinin mikrofonu iyidir diye.

• quote:

Orijinalden alıntı: White Aura

Merhaba

Siz 1 tane Razer Chrome paylaşmışsınız ama o farklı bir amazonda ben amazon.com a baktım sizin paylaştığınızdan birazdaha pahalı ne yapmam gerkiyor ? Hangi ürünü almalıyım ? Yardımcı olursanız sevinirim.

Evet italya Amazonunda daha ucuz, Chrome ile siteyi ingilizceye çevirtip alabilirsin aynı üyelik geçerli, EUR olarak ödeyeceksin bu kadar.
  • MSI GAMING GeForce GTX 1060 6GB GDDR5 DirectX 12 VR Ready (GeForce GTX 1060 ARMOR 6G OC)
    https://www.amazon.com/dp/B01IEKYD3C/ref=wl_it_dp_o_pC_nS_ttl?_encoding=UTF8&colid=28F4MQAYQWYVE&coliid=I3HKEMRJWMU82W&psc=1

Price:$269.99 + $62.06 Shipping & Import Fees Deposit to Turkey
    This item ships to istanbul, Turkey.
    Ships from and sold by Amazon.com. Gift-wrap available

• BATYUS kullanıcısına yanıt
    980 TL, vergi geri gelirse 830 TL'ye geliyor ballı şeker.

Milletin o paraya buradan aldıkları ekran kartları aklıma geliyor da yazık be.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MühendisMurat -- 20 Ağustos 2016; 2:04:58 >
  • http://i.hizliresim.com/OERy94.png
    Sepette 313 dolar gözüküyor üstüne tıklıyorum 357 dolar oluyor. Ben satın almaya kalksam 313 dolarmı kescek 357 dolarmı enterasan
    https://www.amazon.com/gp/aw/d/B01IEKYD5U/ref=ox_sc_act_image_1?ie=UTF8&psc=1&smid=A2TC87EJKQMY9O

• Değerli takipçiler, ucuzundan bir oyuncu klavyesi arıyorum ışıklı olsun istiyorum ve mümkünse mekanik, elektrik linkteki uygun göründü ama TR ye gönderim yok.

https://www.amazon.com/gp/aw/d/B00T94ENKQ/ref=aw_wl_ov_dp_1_1?colid=2AUV56KTW5CPG&coliid=I2OESJ2PU66CPQ&vs=1

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi spooker42 -- 20 Ağustos 2016; 2:23:28 >
  • CrashZinger kullanıcısına yanıt
    368$ total = 1085 TL, burada 1300 küsür değmez.
  • quote:

Orijinalden alıntı: spooker42

Değerli takipçiler, ucuzundan bir oyuncu klavyesi arıyorum ışıklı olsun istiyorum ve mümkünse mekanik, elektrik linkteki uygun göründü ama TR ye gönderim yok.

https://www.amazon.com/gp/aw/d/B00T94ENKQ/ref=aw_wl_ov_dp_1_1?colid=2AUV56KTW5CPG&coliid=I2OESJ2PU66CPQ&vs=1

TT Poseidon Z RGB Mekanik 50$'a düşmüştü tam aradığın, kolay kolay olmaz bir daha geç geldin konuya.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MühendisMurat -- 20 Ağustos 2016; 2:32:41 >

• corsair strafe de 13 dolar kargo diyor bunu ücretsiz yapma ihtimalimiz var mı ? daha uzun vadede gelsede problem yok yeterki sapasağlam gelsin :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: BaykusR

corsair strafe de 13 dolar kargo diyor bunu ücretsiz yapma ihtimalimiz var mı ? daha uzun vadede gelsede problem yok yeterki sapasağlam gelsin :D

Amazondan alışveriş yapmaya devam edebilmemiz için şu başlığın kapanma vakti geldi, şu zihniyet yüzünden yakında TR'ye gönderimi kapatacaklar.
  • 
Sayfa: önceki 60676068606960706071
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.