Şimdi Ara

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU] (4250. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
15 Misafir - 15 Masaüstü
5 sn
260.706
Cevap
2.701
Favori
13.892.271
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
634 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 42484249425042514252
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 2 TB 2.5 inç dahili (leptop hdd si) fiyat düşerse konuya eklerseniz sevinirim.
  • Rex1817 kullanıcısına yanıt
    Orderınıza basın detaylara bakın

Bir sorun varmış
    Detayları yazıyordur içinde

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: alimmm78

Orderınıza basın detaylara bakın

Bir sorun varmış
    Detayları yazıyordur içinde

Dediğinizi yapmak için tekrar girdim Şimdi hata mesajı vermiyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: :S

Hocam hayırlı olsun . O küçük uçak maketini nerden bulabiliriz çok aradım ama bulamadım.

Hocam çalışanlar için yapılan bir promosyondu o, piyasada bulmanız çok zor. Eğer elime geçerse bir tane daha sözüm olsun..
  • Merhabalar, razer kraken 7.1 almistim ancak hesabimi kapattilar ve siparisi iptal ettiler.
    50$ gift card aldim ve chate baglanip "10$ icin uygun oldugumu goruyorum beklememek icin tanimlayabilir misiniz" diye sormustum ve tanimlamisti hesabima.
    kisacasi 75$ verdim kulakliga ancak mailde 50$ iadesinden bahsediyor sanirim.
    Gelen mailde tam olarak ne demek istedigini anlamadim yardimci olursaniz cok sevinicem. lutfen..
    Bu mesaja eklenen görseller:

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU]TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU]undefinedundefined

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lamphire -- 24 Şubat 2016; 23:16:02 >

• Benim anlamadığım nokta şimdi bilinen sınır 75 euro 100 dolar. ama buradan arkadaşlar 200 dolar 250 dolar vs ürün alabiliyorlar. gümrüğe takılmıyor mu bu?
  • Sağ olun cevaplarınız için Palm Grip ile rahat ediyorum hatta şu an ki Mouse çok küçük geldiği için değiştirmeyi düşünüyorum. Cevaplarınız doğrultusunda Razer alacağım daha sonra BlackWidow Chroma ile seri yapabilirim.
  • 82,5$ ustu bir urun aldiginizda amazon otomatik olarak gumruk vergisinide ustune koyuyor oyle aliyor parayi. Siparisi verikden sonra gumruk vs filan ugrasmiyorsunuz sadece kargonuzu bekliyorsunuz. 1500 euro ya kadar urun siparis verebilirsiniz.

• Corsair H2100 gaming headset almak için para biriktiriyordum bugün bi indirim bitmiş mi diye baktım ve bitmiş. Daha doğrusu amazonun stoğu kalmamış. Yeniden gelir mi? Gelirse yine aynı fiyattan satılır mı yani 70 dolardan?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • LoveU4ever L kullanıcısına yanıt
    Aynen, 20 gündür ben de bekledim yatırmadılar, chatten bu akşam goruştum ve 74usd hemen yattı.

• quote:

Orijinalden alıntı: s1Lv3r

bugün gelen strafeyle seti tamamlamış oldum mx red switchler gerçekten keyifli nispeten sessiz ve tepki hissi gayet güzel henüz oyun denemesem de yazarken oldukça keyifli, ekran kartım gelince kulaklık,mouse ve klavyenin oyun performansını da eklerim. cue üzerinden led senkron olayı gayet keyifli ışıl ışıl oluyor

Hayırlı olsun hocam ben de yaz ayına doğru almayı düşünüyorum.

Masa süper.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Exocoetidae -- 24 Şubat 2016; 23:31:11 >

• quote:

Orijinalden alıntı: MarcusAntonius

Mad catz yeni mouse yapmış haberim yok. Forumdan satın alan varmı sensörler hakkında sorum olacaktı.

https://www.amazon.com/gp/aw/d/B00V7RY50G/

Hocam o nasıl bir mouse, marsta gözlem yapmayı planlamiyorsunuz umarım

• quote:

Orijinalden alıntı: Exocoetidae

quote:

bugün gelen strafeyle seti tamamlamış oldum mx red switchler gerçekten keyifli nispeten sessiz ve tepki hissi gayet güzel henüz oyun denemesem de yazarken oldukça keyifli, ekran kartım gelince kulaklık,mouse ve klavyenin oyun performansını da eklerim. cue üzerinden led senkron olayı gayet keyifli ışıl ışıl oluyor

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU]TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU]TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU]

Hayırlı olsun hocam ben de yaz ayına doğru almayı düşünüyorum.

Masa süper.

prizi acil değişmesi lazım..Sisteme yazık olur mazallah

• @turkforce: hocam resmen 90'a takmışsın

@LoveU4ever: türkiye'ye gönderime açık diye almanız gereksiz olmuş. sıvılar gelmez. ayrıca iade prosedürü ilk sayfada var. okuyunuz lütfen.

@dinsiz: mesele bilgiyse kardeş; amazon expected time veriyor. sana taahhüt ettiği zaman aralığında illaki gelecektir. ship zamanını ise anca amazon bilir.

@Rex1817: aldığınız üründeki kesici-delici aletler sebebiyle taşıyıcı kabul etmeyebilir. dikkatli olun.
  • 12 dolarlık cd için 8 dolar kargo istiyor chate yazdım normal diyor olamaz boyle bir oran. Napayım
  • quote:

Orijinalden alıntı: LoRdGangSter

quote:

Mad catz yeni mouse yapmış haberim yok. Forumdan satın alan varmı sensörler hakkında sorum olacaktı.

Cs go oynayacağım

• Selamlar dolma kalem onerisi olan var mi

• quote:

quote:

quote:

Cs go oynayacağım

Aim assistti de var mi bari ?

• quote:

quote:

quote:

quote:

Cs go oynayacağım

Aim assistti de var mi bari ?

Kendisi öldürüyor sen sadece izliyorsun

• quote:

mouse 56.59$ / kulaklık 83.71$ / klavye 178.6$ (27 dolar vergisi dahil) toplamda 319$ yuvarlak hesap 935 lira olur da vergi iadesi olursa aşağı gelebilir

Kulaklik kablosuz olan mi memnun musun hocam?

• 
Sayfa: önceki 42484249425042514252
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.