Şimdi Ara

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
92 Misafir (61 Mobil) - 31 Masaüstü61 Mobil
260.294
Cevap
2.943
Favori
13.390.429
Tıklama
Giriş
    1454 Mesaj

Katılıyorum. Tercih tiamat h12100 cloud x şeklinde olmalı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    SrcnAkty kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    |
    |

http://www.amazon.com/gp/product/B00IG3GPTS
    Razer BlackWidow Ultimate Elite Mechanical Gaming Keyboard
    $84.95 - büyük ihtimalle gümrük iadesi de olur, nasıl sizce?

D&R'da 500TL den fazla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi exolus -- 22 Şubat 2016; 16:04:52 >
    |
    |
    Bahsedilenler: MühendisMurat

bugün gelen kargolar

@kozmikdalga

lithium pil içeren ürünlerle alakalı olarak benim tecrübem şu oldu kargolar üzerinde lithium pil içerir ibaresi olan etiket taşıyorlar ve kargo takibinde güvenlik kontrolüne girdikleri görülüyor ayrıca 1-2 gün gecikme oluyor varışlarında.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi s1Lv3r -- 22 Şubat 2016; 16:11:27 >
    |
    |
    Bahsedilenler: kozmikdalga
    AMD Ryzen 9 3950x // Asus ROG Crosshair VIII Formula // Gskill Trident Z Neo 4x8GB 3600C16 // Asus ROG Strix RTX 2080 OC // Samsung 970 Evo 1TB NVMe // Asus ROG Ryujin 360 // Asus ROG Thor 1200P // Asus ROG Strix Helios // Phanteks Halos Digital // ASUS ROG Spotlight // Asus ROG Strix XG35VQ // Asus ROG Delta // Asus ROG Chakram // Asus ROG Balteus // Asus ROG Throne Qi // Asus ROG Aura Terminal // Asus ROG Strix Flare // Philips HUE Ambient Kit // Logitech Z906 // DXRacer King Series
    |
    Apple iPhone 11 Pro Max 256 Gb Midnight Green
    VCDS Hex-Net Pro Unlimited /\ Vag Can Pro / Kline + VIM
    |

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    PowerColor ekran kartini tavsiye eder misiniz ?
    Arkadasima pc topluyoruz
    Bende asus strix r9 390x var bu powercolor da r9 390x modeli ve sivi sogutmali marka hakkinda hicbir bilgim yok

http://www.amazon.com/PowerColor-DEVIL-AXR9-390X-8GBD5-ADHE/dp/B014F7A65W/ref=sr_1_fkmr1_1?ie=UTF8&qid=1456150514&sr=8-1-fkmr1&keywords=powercolor+r9+390x+hybrid
    104 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Salvoo

http://www.amazon.com/Decker-FHV1200-Cordless-Ultra-Compact-Cleaner/dp/B002FQJW4W/ref=lp_510114_1_6?s=vacuums&ie=UTF8&qid=1456145595&sr=1-6

Şuan en dip fiyatında. Araç içi temizlik için uygun mudur acaba? bir de şarj falan yapılıyorsa 220v mu yoksa 110v için bir de çevirici aparat falan mı almamız lazım?

hocam bence paranıza yazık olur.. Pilleri ölüyor belli süre sonra ve zaten güçleri yerlerde..
    |
    |

• Yarbay
    3301 Mesaj

powercolor ati de epeydir olan bir marka güzel kartları var pcs serileri meşhurdu baya. hatta vakti zamanın da 3870 powercolor kullanmıştım sorunsuz bir karttı ama dikkatimi çeken istenilen vergi oldu 197 dolar çok abartı bir msi gtx980 gaming benzer fiyatlara olmasına rağmen gümrük 98 dolar yarısı neredeyse
    |
    |
    cqkn61 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    AMD Ryzen 9 3950x // Asus ROG Crosshair VIII Formula // Gskill Trident Z Neo 4x8GB 3600C16 // Asus ROG Strix RTX 2080 OC // Samsung 970 Evo 1TB NVMe // Asus ROG Ryujin 360 // Asus ROG Thor 1200P // Asus ROG Strix Helios // Phanteks Halos Digital // ASUS ROG Spotlight // Asus ROG Strix XG35VQ // Asus ROG Delta // Asus ROG Chakram // Asus ROG Balteus // Asus ROG Throne Qi // Asus ROG Aura Terminal // Asus ROG Strix Flare // Philips HUE Ambient Kit // Logitech Z906 // DXRacer King Series
    |
    Apple iPhone 11 Pro Max 256 Gb Midnight Green
    VCDS Hex-Net Pro Unlimited /\ Vag Can Pro / Kline + VIM
    |
  • Yarbay
    72451 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: exolus

http://www.amazon.com/gp/product/B00IG3GPTS
    Razer BlackWidow Ultimate Elite Mechanical Gaming Keyboard
    $84.95 - büyük ihtimalle gümrük iadesi de olur, nasıl sizce?

D&R'da 500TL den fazla

K70 90 dolar civarına düşüyor 1.sınıf kalite tavsiye ederim.

yok hocam suan almanyadayim asus strix r9 390x alicaktim arkadasa ayni fiyata bu ekran kartini buldum oda kararsiz kaldi ben asusdan memnunum fakat sivi sogutma oldugu icin aklimiz buna takildi iki model de 409€ suanda
    |
    |
    s1Lv3r kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    3805 Mesaj

powerdan uzak dur şuan ati var bende nedensiz yere temiz kullanmama rağmen fanı bozuldu geçen yıl şuan fansız kullanıyorum üzerine bir 80cm fan yapıştırdım 10 derece fark oluyor ama 7850 gibi eski bir karta 5 krş para yatıramam ,2 kez powercolora mail attım 1 kere türkçe bir kere ingilizce 1 cevap dahi gelmedi kendilerinden.mesajını gördüm yazmak istedim.
    |
    |
    cqkn61 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Arkadaşlar ilk sayfaya baktım ama bulamadım cevabı. Bir ürün sadece prime üyelere satılıyorsa prime üye olduktan sonra bu ürünü kesinlikle Türkiye'ye getirtebilir miyiz? Yoksa yine Tr'ye satış olmaya bilir mi? Prime'da böyle bir ayrıcalık oluyor mu kısacası?

Murat, dostum eğer bu yazıyı görürsen cevap yazar mısın?
    |
    |
    Bahsedilenler: MühendisMurat

Corsair m65 rgb nin fps oyunlrında bir deneyip sonucu bildirimisiniz. Kullananlar takılma gübi sorun yaşmışlar sizden de fikir alalım...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    s1Lv3r kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    AMD Ryzen 7 2700X 4.3Ghz İŞLEMCİ //AMD RGB WRİTH CPU COOLER//GIGABYTE AORUS X470 ULTRA ANAKART//(2*8GB) 16GB CORSAIR VENGEANGE DUAL DDR4 3000 Mhz RAM//11GB ZOTAC RTX 2080Ti TWIN FORCE EKRAN KARTI //LOGITECH Z906 5.1 THX DTS THEATER//SHARKOON 750WATT Series 80+ Bronze PSU//SANDISK ULTRA-II 480GB SATAIII 2.5" SSD// 500GB SEAGATE SATAII HDD//LOGITECH G502 RGB OPTIC GAMING MOUSE//MICROSOFT WIFI Gaming Mouse//FRISBY GAMEMAX FULL ALUMINYUM KASA//XBOX ONE WIRELESS CONTROLLER //SAMSUNG 65'' 65Q7C Series 4K QLED CURVED TV
  • Yarbay
    2016 Mesaj

Prime üyelikle TR kargosu arasında bir bağlantı yok bildiğim kadarıyla. Amazon'un uluslararası kargo gönderim kurallarıyla alakalı, eğer normalde göndermiyorlarsa yine göndermezler.
    |
    |
    Equris kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Teğmen
    213 Mesaj
    arkadaşlar 5 gün önce amazondan bir hard disc satın aldım ama hala preparing for shipping olarak gözüküyor normalmi bu?

Size katılıyorum; benim güvenlik kamerası normal sürelerden iki gün sonra elime ulaştı, bu durumda bile kargo iade ettirme hakkımı kullanmadım biraz daha anlayışlı olalım.

< Bu ileti 'DH Mobil Uygulama BETA'sından atıldı >
    |
    |
    GulfStream kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    7931 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Equris

Arkadaşlar ilk sayfaya baktım ama bulamadım cevabı. Bir ürün sadece prime üyelere satılıyorsa prime üye olduktan sonra bu ürünü kesinlikle Türkiye'ye getirtebilir miyiz? Yoksa yine Tr'ye satış olmaya bilir mi? Prime'da böyle bir ayrıcalık oluyor mu kısacası?

Murat, dostum eğer bu yazıyı görürsen cevap yazar mısın?

prime da öyle bir ayrıcalık yok prime ürün olup da Türkiye'ye gönderilmeyen birçok ürün var.
    |
    |
    Bilgisayar donanım konusunda yazılım bazlı geniş kapsamlı tavsiye için mesaj atınız (internet,oyun,autocad ,solidworks,3dmax,maya,zbrush,video render,ses işleme,video çekim)Mesaj kutum kapalı değil. Mesaj atamıyorsanız engellenmişsinizdir.
  • Çavuş
    49 Mesaj

Ayın 16 sında aldığım ürün 1 saat önce kargoya verildi. 1 gün daha bekleyin bence. Hala bir hareket olmazsa chat'e sorabilirsin bir problem olup olmadığını.
    |
    |
    bonham55 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Şöyle söyleyeyim 89$ bir ürün var türkiyeye gönderimde 17$ vergi biniyor. 10$'lık çeki kullanırsam 79$ olarak görüp vergiden kaçma şansımız var mı?

araya hafta sonu falan girdi belki o yuzdendir,eyvallah hocam yarını da bekliyelim o zaman.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bonham55 -- 22 Şubat 2016; 17:11:20 >
    |
    |
    Time Architect kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Ürün bedeli üzerinden vergilrndirilir. Kaçarı yok yani.

|
    |
    araknafobia kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Canlı Tv izle
bankalar.org
Media Sözlük
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
1,141
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.