Şimdi Ara

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
29 Misafir (17 Mobil) - 12 Masaüstü17 Mobil
260.295
Cevap
2.942
Favori
13.390.653
Tıklama
Giriş
    169 Mesaj

zaten konu +/- olayı. neyse kirletmeyelim başlığı :)
    |
    |
    huso60 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    quote:

Orijinalden alıntı: choyrn

cloud 2 veya kraken 7.1

Teşekkür ederim hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

• Binbaşı
    1630 Mesaj
    stereo kulaklıkları sanal 7.1 diye iteliyorlar. almayın aldırmayın. bilgisayarınıza kuracağınız surround yazılımı ile aynı kaliteyi bedavaya yaşarsınız.

30$(80₺) aldığım G230 + Dolby Digital Plus ile sanal 7.1 kulaklık diye sattıklarıyla aynı kaliteyi alıyorum

Az parayla gerçek 5.1 kulaklık isteyen hepsiburada'dan kargo dahil 70 liraya Goldmaster hp-51 (speedlink medusa nx) alsın.

Bahsettiğiniz Goldmaster kulaklık sanal 5.1 değilmi gerçek surround mu?
    |
    |
    tns1 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Hocam deneme amaçlı kulaklığa 250-300 lira verilir mi :D Şaka bi yana hayırlı olsun. Beğenirsiniz inşallah. Olmadı satarsınız da pek zararınız olacağını düşünmüyorum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    XOTIC kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Nasıldır 10 dolar daha verip corsair h60 mı alınmalı?
    Yada direk cooler master hyper 212 evo mu?
    İşlemci fx6300 4.4 o.c

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Penanggalan -- 22 Şubat 2016; 6:36:41 >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    649 Mesaj
    Amazondan razer kulaklık alıp 2 3 ay sonra bozulan var mı ? Bozulunca servise nasıl veriniz ne yaptınız ?

|
    |

Ben elektronik aletleri seviyorum. Çok şükür çalışıp kazanıyorum da. Merak işte fiyatı da düşmüşken aldım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    R3Dizayn kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Sizi çok iyi anlıyorum hocam. Ben de öyleyim. Hiç ihtiyacım olmasa bile bazı zamanlar tutamıyorum kendimi. :) Giyimime falan pek harcamam ama konu teknolojik ürünler, elektronik şeyler olunca hiç çekinmiyorum ben de :) Düğün hazırlığı yapmama rağmen bayağı bişey aldım son dönemde :) Allah kazancınızın da bereketini artırsın inşallah. Bu tutku başka hakkaten :)

< Bu ileti 'DH Mobil Uygulama BETA'sından atıldı >
    |
    |
    XOTIC kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Çavuş
    62 Mesaj
    Razer tiamat 7.1 70 dolar arkadaşlar saldırın (demek isterdim)

Orijinalden alıntı: crazyboy93

Razer tiamat 7.1 70 dolar arkadaşlar saldırın (demek isterdim)

Bu crazy jojugu burdan alma şansimiz var mı ?

|
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: Musty28

Lepa sıvı işlemci soğutucu 50 dolar'a düştü.

Lepa AquaChanger 120 Cooling Unit LPWAC120-HF

https://www.amazon.com/gp/aw/d/B00RDLA9VO/ref=mp_s_a_1_2?qid=1456093789&sr=8-2&pi=SX200_QL40&keywords=lepa

her eve lazım arkadaşlar..
    Parasını fazlasıyla hakeden bir soğutucudur.
    Şiddetle tavsiye ederim yine yine yine...
    Görüntü olarak da şık bir üründür.
    Aklında sorusu olanlar pm atsın cevaplarım...

https://www.amazon.com/gp/aw/d/B00RDLA9VO/ref=mp_s_a_1_2?qid=1456093789&sr=8-2&pi=SX200_QL40&keywords=lepa

AMD Ryzen 7 2700X 4.3Ghz İŞLEMCİ //AMD RGB WRİTH CPU COOLER//GIGABYTE AORUS X470 ULTRA ANAKART//(2*8GB) 16GB CORSAIR VENGEANGE DUAL DDR4 3000 Mhz RAM//11GB ZOTAC RTX 2080Ti TWIN FORCE EKRAN KARTI //LOGITECH Z906 5.1 THX DTS THEATER//SHARKOON 750WATT Series 80+ Bronze PSU//SANDISK ULTRA-II 480GB SATAIII 2.5" SSD// 500GB SEAGATE SATAII HDD//LOGITECH G502 RGB OPTIC GAMING MOUSE//MICROSOFT WIFI Gaming Mouse//FRISBY GAMEMAX FULL ALUMINYUM KASA//XBOX ONE WIRELESS CONTROLLER //SAMSUNG 65'' 65Q7C Series 4K QLED CURVED TV

• Binbaşı
    1391 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: MühendisMurat

quote:

Orijinalden alıntı: MertZenginn

son olarakdan
    http://www.amazon.com/gp/product/B01578ZK9A?*Version*=1&*entries*=0&ref_=redir_mobile_desktop

bu ürünü samsung evo 850 250 gb ssd taksam garanti dışına çıkarmı yapan arkadaşlar varmı

Kendiniz takamıyorsunuz bildiğim kadarıyla servis takması lazım ve bunun için ücret bile alınıyor MSI'da da böyle ASUS'ta da.

Artık yeni modellerde upgrade şansı taniyorlar.
    Alt kapagi çikarttiginda ulasabildigin ram ssd gibi upgradeler.
    Tabiki çok dikkatli olmak gerektigininde altini ciziyor marka yetkilileri. O an olusacak bir sorundan sorumlu olmuyorlar . Bir sorunda olacagina degil..

|
    |

• Yüzbaşı
    845 Mesaj
    Herkese merhaba
    http://www.amazon.com/dp/B00BOU9T5M/ref=twister_B00GN0X544?_encoding=UTF8&psc=1 78$ dolara bunu eşime hediye alacağım ancak kargo bedeli neredeyse ürünün yarı fiyatı biraz daha indirimli alma yolu var mı kupon vs?

Bunun 240lık olanı 59 dolara inmişti ya bi ara :)
    |
    |
    Ewarrr kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

almadan ayrıca volt çıkışına dikkat et 110v usa standart çıkışı varsa ürünü yakarsın kullanamadan
    |
    |
    marcus83 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    AMD Ryzen 7 2700X 4.3Ghz İŞLEMCİ //AMD RGB WRİTH CPU COOLER//GIGABYTE AORUS X470 ULTRA ANAKART//(2*8GB) 16GB CORSAIR VENGEANGE DUAL DDR4 3000 Mhz RAM//11GB ZOTAC RTX 2080Ti TWIN FORCE EKRAN KARTI //LOGITECH Z906 5.1 THX DTS THEATER//SHARKOON 750WATT Series 80+ Bronze PSU//SANDISK ULTRA-II 480GB SATAIII 2.5" SSD// 500GB SEAGATE SATAII HDD//LOGITECH G502 RGB OPTIC GAMING MOUSE//MICROSOFT WIFI Gaming Mouse//FRISBY GAMEMAX FULL ALUMINYUM KASA//XBOX ONE WIRELESS CONTROLLER //SAMSUNG 65'' 65Q7C Series 4K QLED CURVED TV
  • Yarbay
    3861 Mesaj

hocam onu da aldırttım merak etmeyin...
    |
    |
    mustiua kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    6653 Mesaj

Bunu takma için sanırım kasanın üst tarafta fan yuvası bulunması gerek.

Bir de bu sıvı soğutma olayında sıvı buharlaşma sızdırma vs riski geride kaldı değil mi, ayrıca sıvı haznesine sürekli takviye yapma derdi de yok artık sanırım.
    |
    |
    Ewarrr kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    343 Mesaj

gönderici amazon değil o yüzden kargo ücreti yoktur. Sorunsuz illaki gelir ama orjinalliği tamamen yorumlara kalmıştır birde olası olumsuzlukta muhattap amazon değil satan kişidir bu yüzdende problemler olabilir elden geldiğince amazon stoklarından almak lazım.
    |
    |
    topalsolucan01 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Media Sözlük
bankalar.org
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
1,375
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.