Şimdi Ara

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU] (3727. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
12 Misafir - 12 Masaüstü
5 sn
260.706
Cevap
2.701
Favori
13.892.219
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
634 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 37253726372737283729
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Black fridayde evga gtx 960 4gb ssc almistim 5$ indirim ve chattan kargoyu bedavaya yaptirip 175$ 595tl almistim. Bugun 98 tl amazon harcama iadesi gelmis hesabima o gun 32.40$ vergi odemisim buda onun vergi iadesi.

Amazon best otesi yok cidden 4gb evga gtx 960 500 lira geldi 😂😂😂

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Keops1035 -- 18 Ocak 2016; 19:02:35 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cango69

http://www.amazon.co.uk/gp/product/B00MXY21LW?psc=1&redirect=true&ref_=ox_sc_sfl_title_3&smid=A3P5ROKL5A1OLE

Şu ürünü alan bir arkadaş vardı eğer kendisi burayı okuyorsa bize söyleyebilirmi ses kalitesi nasıl üründen memnun kalmışmı acaba?

İlk sayfaya yazmıştım oradan adına bakabilirsiniz ve sayfasına.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MühendisMurat -- 18 Ocak 2016; 19:08:09 >

• quote:

Orijinalden alıntı: flintstones

Murat baskan update den once yapilacak birsey var mi. Backup falan diyor ama gerek var mi ki.

Yok kardeş çok kısa sürüyor zaten yaptım bile ben.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Aerosol 34

amazon sağolsun gümrük ücretini bugün iade etmiş kart borcum 65 tl birden düştü, son siparişimde bugün pts'den yurtiçi kargoya verilmiş

amazon efsanesin

Hayırlı olsun, o hesapta olmayan para birden gelince çok tatlı oluyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DemBabus

750 b2 65 dolara düştü bekleyenler kaçırmasın
    http://www.amazon.com/dp/B00KFAFRW6

57 dolardı diyenler hiç boşa 8 doların hesabını yapmasın artık eskisi gibi sık düşmüyor kaçırır benden demesi, ihtiyacı olan alsın.
  • Ddr3 ihtiyacı olan kaçırmasın. Aynısı var çok memnunum. 69,99 a düşmüş tekrar. Bf de 62 olmuştu.

Corsair Vengeance 16GB (2x8GB) DDR3 1600 MHz (PC3 12800) Desktop Memory (CMZ16GX3M2A1600C9)

https://www.amazon.com/gp/aw/d/B0085IWXB8/ref=ox_sc_saved_image_12?ie=UTF8&psc=1&smid=ATVPDKIKX0DER

• quote:

Orijinalden alıntı: Keops1035

Black fridayde evga gtx 960 4gb ssc almistim 5$ indirim ve chattan kargoyu bedavaya yaptirip 175$ 595tl almistim. Bugun 98 tl amazon harcama iadesi gelmis hesabima o gun 32.40$ vergi odemisim buda onun vergi iadesi.

Abi şunu yazmayın satmak için almadığıma pişman olacağım.
  • MühendisMurat kullanıcısına yanıt
    Seneye kaldı o iş anca bakarız böyle :)

• quote:

Orijinalden alıntı: teote

Ddr3 ihtiyacı olan kaçırmasın. Aynısı var çok memnunum. 69,99 a düşmüş tekrar. Bf de 62 olmuştu.

Corsair Vengeance 16GB (2x8GB) DDR3 1600 MHz (PC3 12800) Desktop Memory (CMZ16GX3M2A1600C9)

https://www.amazon.com/gp/aw/d/B0085IWXB8/ref=ox_sc_saved_image_12?ie=UTF8&psc=1&smid=ATVPDKIKX0DER

Oh, kış günü içimiz ısınıyor.

• Laptop alıp vergi iadesi alabilen var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: MühendisMurat

quote:

Orijinalden alıntı: Keops1035

Black fridayde evga gtx 960 4gb ssc almistim 5$ indirim ve chattan kargoyu bedavaya yaptirip 175$ 595tl almistim. Bugun 98 tl amazon harcama iadesi gelmis hesabima o gun 32.40$ vergi odemisim buda onun vergi iadesi.

Abi şunu yazmayın satmak için almadığıma pişman olacağım.

Valla murat hocam bu saatten sonra türkiyeden bilgisayar üzerine kasa hariç bişey almam herhalde herşey kat ve kat uygun türkiyeden 500lira 4gb gtx 960 ne demek ya şuan 2gb versiyyonun 2. elini alamazsın o paraya amazona aşk duymaya başladım :)

• Noctua

Kasa fanı için S12A
    Radyatör, işlemci soğutucu için NFA12
  • Olmadı ama attığın quiet editionları alan oldu sanırım forumda memnunlardı.

• ilaç gibi geldi

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KilliKarpuz -- 18 Ocak 2016; 19:43:43 >
  • Hem chatten konuşmayın kargoyu sildirme hakkında diye konuşuup duruyosunuz hemde önüne geelen konuştımda kargo sildirdimde diye burda horozlanıyor. Yasaksa hiç konuşulmasın değilsede anlatın bizde faydalanalım nasıl sildiriliyosa

• KilliKarpuz kullanıcısına yanıt
    Türkiye fiyatını yazsana birde o ne abi öyle ya.

• Beyler yavaştan masaüstü bilgisayarı toplamaya başladım EVGA SuperNOVA 750 B2 80+ 64 dolara düşmüş alayım diyorum ama bu psu hakkunda bi bilgim yok ne dersenız alıym mı yoksa kardesım onu bosver bıraz fazla ve bu daha ıyı dıyecegınız bır psu var mı?Toplayacagım sistem altta ki gibi olacak işallah... birde kargo ücreti ne kadar tutuyor bunun?

intel i5 6600k
    MSİ z170-a gaming5 ya da Asus z170 Pro Gaming
    Evga 970 FTW (Ekran Kartında Kararsızım cok çeşit var ama kafama yatan bu şimdilik)
    SSD olarak Samsung evo 850 250 gb (Murat önerdi, Vergi altına dusmesını bekleyecegız)

DDR4 sistem toparlayacagım için corsair indirimininden yararlanamıyorum ama güzel fırsat Vatanda 360 lira amazon da 210+kargo cok iyi bence.
  • KilliKarpuz kullanıcısına yanıt
    Türkiye fiyatını yazsana birde o ne abi öyle ya.

• Beyler yavaştan masaüstü bilgisayarı toplamaya başladım EVGA SuperNOVA 750 B2 80+ 64 dolara düşmüş alayım diyorum ama bu psu hakkunda bi bilgim yok ne dersenız alıym mı yoksa kardesım onu bosver bıraz fazla ve bu daha ıyı dıyecegınız bır psu var mı?Toplayacagım sistem altta ki gibi olacak işallah... birde kargo ücreti ne kadar tutuyor bunun?

intel i5 6600k
    Evga 970 FTW (Ekran Kartında Kararsızım cok çeşit var ama kafama yatan bu şimdilik)
    SSD olarak Samsung evo 850 250 gb (Murat önerdi, Vergi altına dusmesını bekleyecegız)

DDR4 sistem toparlayacagım için corsair indirimininden yararlanamıyorum ama güzel fırsat Vatanda 360 lira amazon da 210+kargo cok iyi bence.

intel i5 6600k

• 
Sayfa: önceki 37253726372737283729
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.