Şimdi Ara

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU] (3696. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
10 Misafir - 10 Masaüstü
5 sn
260.706
Cevap
2.701
Favori
13.892.290
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
634 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 36943695369636973698
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yurticiyi aradik dedik boyle boyle abla nerde bizim kargo bilgi ver dedik sagolsun verdi takip kodumuzu pazartesi teslinati gozukuyor dedi. Eyvallah abla adamsin dedik kapadik :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 7 gün önce siparişini verdiğim timberland botlar şuan elime ulaştı.55 dolara almıştım.Normalde 43 numara giyiyorum 9.5 us aldım tam oldu.Konuyu açan arkadaşa teşekkürler.

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU]
  • Arkadaşlar Amazon 'da bazı ürünlerin yanında Add-on item diye bir ibare var ve sepete girince ne vergi ne de kargo ücreti çıkıyor.

Daha sonra satın alma kısmına girmeye çalıştığımızda böyle bir uyarı çıkıyor. Bu Add-on item sistemi hakkında bilgisi olan var mı? benim ingilizce yetersiz geldi tam olarak anlamam için.

• HeroTürk kullanıcısına yanıt
    Minimum Sepetiniz 25$ olması gerektiği yazıyor. Seçtiğiniz Ürünleri yazılı olan fiyattan alabilmeniz için. Normalde Kargo ücretsiz eğer AMERİKA'da satın alıyorsan bu eşyaları. Türkiye gönderimde Kargo ücreti ve Eğer Geçiyorsa gümrük ücretide alınır.
  • Ayın 7 sinde aldım Zippo'yu 15 inde kapimda :) Helal Olsun Hocam Sana..Allah Razi Olsun Bu Baslik Sayesinde Bizde Amazondan İlk Alis-Verisimizi Yaptik..Çuvali Deldik Gerisi Gelir

• Anladım hocam, teşekkür ederim
  • Trip1LikeDo kullanıcısına yanıt
    Odeme ekranina gelince adres hatasi veriyor.

Edit: 29.99$ dan satiliyordu. BF bile oylw fiyat gormedi. Dusuk fiyattan 3-5 er tane TR somurmesin diye kapatmislar sanirim :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Siyah Kalem -- 16 Ocak 2016; 11:02:51 >
  • Siyah Kalem kullanıcısına yanıt
    Çok güzel fiyat valla bir kez daha lanet ettim. Hem adamlardan daha az kazanıyoruz hem daha pahalıya ürün alıyoruz. :)

• kadtas kullanıcısına yanıt
    Bu soruma bakabilir misiniz?
  • 5 Ocak'ta vermiş olduğum sipariş sorunsuz bir şekilde elime ulaştı. Böylelikle ilk alışverişimi yapmış oldum. Detaylı anlatım içinde ayrıca teşekkürler.
  • arkadaşlar amazondan kablosuz ev telefonu alsam gümrüğe takılır mı?alttaki linkteki gibi bir şey arıyorum.
    http://www.hepsiburada.com/gigaset-a120-dect-telefon-siyah-p-TELDECTGIGAA120?wt_gl=cpc.elk.telefon.urun.pla&gclid=CKfDxp_-rcoCFYOfGwodkdoP4w
  • quote:

Orijinalden alıntı: Araxes

7 gün önce siparişini verdiğim timberland botlar şuan elime ulaştı.55 dolara almıştım.Normalde 43 numara giyiyorum 9.5 us aldım tam oldu.Konuyu açan arkadaşa teşekkürler.

Hayirli olsun hocam link atabilir misiniz bu urun icin

• Çocuk geldi, teşekkürler Murat, kar ettiğim 500 lira ile kendime bol bol yemek ısmarlayacağım :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SesliDüsünenFilozof -- 16 Ocak 2016; 11:19:31 >
  • Goodboy12 G kullanıcısına yanıt
    Amerikadan çıktı. Daha teslim edilmesine 10 gün var...
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheRecRuiT123

quote:

Orijinalden alıntı: Araxes

7 gün önce siparişini verdiğim timberland botlar şuan elime ulaştı.55 dolara almıştım.Normalde 43 numara giyiyorum 9.5 us aldım tam oldu.Konuyu açan arkadaşa teşekkürler.

Hayirli olsun hocam link atabilir misiniz bu urun icin

http://www.amazon.com/gp/product/B000VX6Y2Y?dpID=419KxZakpiL&dpPl=1&keywords=timberland%20white%20ledge%20men%27s%20waterproof%20boot&pi=SX200_QL40&qid=1451838099&ref=plSrch&ref_=mp_s_a_1_1&ref_=redir_mobile_desktop&sr=8-1

• Arkadaşlar Corsair Vengeance Pro 16GB 2x8GB DDR3 2400MHz şuan'a kadar ki en dip fiyat seviyesini görmüş durumda. Almayı düşünenler göz atsın derim

En ucuz Türkiye fiyatı 574 TL - Amazon fiyatı 320 TL

http://www.amazon.com/Corsair-Vengeance-2400MHz-Desktop-CMY16GX3M2A2400C11R/dp/B00EUPV2RQ/ref=sr_1_31?s=pc&ie=UTF8&qid=1452935721&sr=1-31

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HeroTürk -- 16 Ocak 2016; 11:27:03 >

• Cuma günü UPS'yle kargoya verlen ürünüm İstanbul-Topkapı şubesine gelmiş. Yarın pazar olmasaydı 2 günde elimde olacaktı.
  • Daha önce 5 dolarlık mobil app kodunu almıştım. 50 usd ye 10 usd promosyon kodundakı olay da sadece o 5 usd kullandıgım acc da cıkıyor.
    50 e 10 u daha once 5 dolar kullandıgım account uzerınden alsam. Daha sonra o gift kart ve promosyonu kullarak diğer bir accountumdan 5 doları da yaparak 15 dolarlık combo yapabilir miyim?

• Güle güle kullan hocam, gayet kaliteli bir laptop 'a sahip oldun. Darısı diğer isteyenlerin başına
  • 
Sayfa: önceki 36943695369636973698
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.