Şimdi Ara

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
29 Misafir Kullanıcı, 29 Masaüstü Kullanıcı
260.144
Cevap
2.982
Favori
13.344.093
Tıklama
Giriş
    4490 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: profecco

quote:

Orijinalden alıntı: ertemli

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Trustuer

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: teote

H2100 un film ve muzik performansi nasil?

Corsair H2100 kablosuz kulaklık benim beğenimi kazandı. Öncelikle çok hafif, kulağı sıkma vb gibi bir problem yok. Sentey Harmoniq Pro kullanıyordum gerçek 5.1 kulaklık sesler falan çok güzel ama ağır ve kablosu beni çok bunalttı. H2100 ün malzeme kalitesi de çok iyi kullanılan plastik büyük oranda kaliteli. Gelelim film ve müzik performansına : tizleri ve basları aynı anda rahatça verebiliyor. 50 mm sürücülerin artısını farkedebiliyorsun ses seviyesini %50den yukarıya açmaya gerek kalmıyor ses çok yüksek çıkıyor zaten. Baslar yeterli ve kaliteli tizler de zira öyle ben çok beğendim bu kulaklığı bir tek şarjı bitince öyle kalıyorsun ortada, belki kablolu olarak da kullanmanın bir yolu vardır bilmiyorum alalı 2 gün oldu.

hocam slm . h2100 u lg tv ye baglasak ses alabilirmiyiz.birde hic cizirti oluyormu.sarji ne kadar gidiyor acaba

Bugün oyun oynarken birkaç defa cızırtı geldi ama nedenini çözemedim. Bizde lg tv var belki onun kumandasıyla arasında küçük bir çakışma olabilir çünkü ikisi de 2.4 ghz bandında yayın yapıyor. Corsair H2100 pcde kullanmak için yapılmış bir kulaklık oyuncu kulaklığı yani ama sorunuzu görünce yine de bir deneyeyim dedim bizim Lg tvde ama çalışmıyor malesef. Hem pcde hem tvde hem playstationda çalışacak kablosuz kulaklık olarak Turtle Beach Ear Force Px3 biliyorum 35 dolara kadar düşüyor fiyatı.
    Şarjı 9 saat civarı gidiyor ama tabi ki sesini ne kadar açarsanız o kadar bataryadan yer. Orta seviye yetiyor zaten 50mm sürücüleri var kulaklığın(corsair H2100).

G930 aldim
    Samsung tv de film izleyip kablosuz sesi alabilirmiyim acaba..

Hiç sanmıyorum abi dediğim gibi bu kulaklıklar pc için tvde denedim çalışıyor mu diye ama yemedi :) sizin g930 da çalışmayacaktır büyük ihtimalle.

H2100 olur mu tv icin

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Binbaşı
    1278 Mesaj
    quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Trustuer

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: teote

H2100 un film ve muzik performansi nasil?

Corsair H2100 kablosuz kulaklık benim beğenimi kazandı. Öncelikle çok hafif, kulağı sıkma vb gibi bir problem yok. Sentey Harmoniq Pro kullanıyordum gerçek 5.1 kulaklık sesler falan çok güzel ama ağır ve kablosu beni çok bunalttı. H2100 ün malzeme kalitesi de çok iyi kullanılan plastik büyük oranda kaliteli. Gelelim film ve müzik performansına : tizleri ve basları aynı anda rahatça verebiliyor. 50 mm sürücülerin artısını farkedebiliyorsun ses seviyesini %50den yukarıya açmaya gerek kalmıyor ses çok yüksek çıkıyor zaten. Baslar yeterli ve kaliteli tizler de zira öyle ben çok beğendim bu kulaklığı bir tek şarjı bitince öyle kalıyorsun ortada, belki kablolu olarak da kullanmanın bir yolu vardır bilmiyorum alalı 2 gün oldu.

hocam slm . h2100 u lg tv ye baglasak ses alabilirmiyiz.birde hic cizirti oluyormu.sarji ne kadar gidiyor acaba

Bugün oyun oynarken birkaç defa cızırtı geldi ama nedenini çözemedim. Bizde lg tv var belki onun kumandasıyla arasında küçük bir çakışma olabilir çünkü ikisi de 2.4 ghz bandında yayın yapıyor. Corsair H2100 pcde kullanmak için yapılmış bir kulaklık oyuncu kulaklığı yani ama sorunuzu görünce yine de bir deneyeyim dedim bizim Lg tvde ama çalışmıyor malesef. Hem pcde hem tvde hem playstationda çalışacak kablosuz kulaklık olarak Turtle Beach Ear Force Px3 biliyorum 35 dolara kadar düşüyor fiyatı.
    Şarjı 9 saat civarı gidiyor ama tabi ki sesini ne kadar açarsanız o kadar bataryadan yer. Orta seviye yetiyor zaten 50mm sürücüleri var kulaklığın(corsair H2100).

G930 aldim
    Samsung tv de film izleyip kablosuz sesi alabilirmiyim acaba..

Hiç sanmıyorum abi dediğim gibi bu kulaklıklar pc için tvde denedim çalışıyor mu diye ama yemedi :) sizin g930 da çalışmayacaktır büyük ihtimalle.

H2100 olur mu tv icin

Yok abi dedim ya ben tvde denedim çalışmadı diye bendeki h2100'ü. tvde de çalışabilecek kablosuz kulaklık Turtle Beach Ear Force Px3 var bildiğim.
    |
    |

• Teğmen
    110 Mesaj

Corsair h2100 hayırlı olsun su an birkez daha dusundum almayı yine vazgectim yorumları okuyunca genellikle 1 ay dan sonra batarya ömrü ve mikrofondan şikayetçi olmuşlar sizin yorumlarınızı bekliyorum hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    profecco kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    72239 Mesaj

Zor kardeş tv lere uyanlar bluetooth yardımıyla oluyor bunlar pc için.

|
    |
    ertemli kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: superstarr1907

Akilli saat oneriniz var mi acaba

http://www.amazon.com/Pebble-Steel-Smartwatch-Black-Matte/dp/B00IVX0XGO/ref=sr_1_10?ie=UTF8&qid=1452554449&sr=8-10&keywords=pebble

Hastasıyım, çok severek kullanıyorum. Şarj süresi rekoru Pebble'da.

Hayırlısı olsun
    |
    |
    XwarcraftX kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Msi Z370 Pro®AsusROG 2080®Intel® Core™ i7-8700K®2X Kingston 240GB NVMe M.2 SSD®G.Skill Trident Z RGB LED 16GB(2x8) DDR4 3200MHz®Nzxt KrakenX62®Corsair CS750M PSU®ViewSonic XG2730 27"1msQHD®Thermaltake Core V71®CORSAIR K70RGB MK.2
  • Yüzbaşı
    313 Mesaj
    Arkadaşlar birşey sorucam.Almanya'ya amazon.com dan yada amazon.de den sipariş veren oldu mu hiç.Almanya'nın vergi olayı falan var mı yani?
    Phanteks Eclipse P400S | GIGABYTE Z370 AORUS Ultra Gaming | MSI NVIDIA GeForce GTX 1080 GAMING X 8G | Intel Core i7-8700K | Corsair Hydro Series H100i v2 | Corsair 2x8 16GB 3000MHz DDR4 RAM | EVGA SuperNOVA 650 G3 80 Plus Gold | Sandisk 480GB SSD Plus | Crucial BX300 240GB SSD | Seagate Barracuda 1TB 3.5" 7200RPM | Corsair Gaming Strafe RGB Mekanik Klavye | HyperX Cloud II Gaming Headset Red | Corsair Gaming Void Pro RGB Gaming Headset | 3x Corsair HD120 RGB Fan | 2x Corsair LL120 RGB Fan | Corsair Lighting Node PRO
    Samsung LC27HG70 27" Curved HDR QLED Gaming Monitor 2K 144HZ
  • Yarbay
    4490 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: MühendisMurat

Ok
    Uygun bir urun var mi peki Amazonda

quote:

Ok

http://www.amazon.com/Sennheiser-RS120-Wireless-Headphones-Charging/dp/B0001FTVEK/ref=sr_1_1?s=electronics&ie=UTF8&qid=1452554992&sr=1-1&keywords=wireless+headphones+for+tv

Sennheiser'ın buna benzer bir sürü modeli var.
    |
    |

• Yarbay
    4490 Mesaj
    Cok para
    Yine de saol

|
    |

fiyatlara kdv dahil olduğu için genellikle amerika'dan pahalı kalıyor. kdv iadesi almanın yolunu keşfeden bir arkadaş çıkarsa almanya'dan da alışveriş makul olabilir.

|
    |
    constantine05 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Ürün TR'ye gelmeyecek hocam.Almanya'ya gidecek ürün.Ben amazon.com yada amazon.de den bir ürün siparişi vericem,ürün almanya adresine gidecek.
    |
    |
    recruit1 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Phanteks Eclipse P400S | GIGABYTE Z370 AORUS Ultra Gaming | MSI NVIDIA GeForce GTX 1080 GAMING X 8G | Intel Core i7-8700K | Corsair Hydro Series H100i v2 | Corsair 2x8 16GB 3000MHz DDR4 RAM | EVGA SuperNOVA 650 G3 80 Plus Gold | Sandisk 480GB SSD Plus | Crucial BX300 240GB SSD | Seagate Barracuda 1TB 3.5" 7200RPM | Corsair Gaming Strafe RGB Mekanik Klavye | HyperX Cloud II Gaming Headset Red | Corsair Gaming Void Pro RGB Gaming Headset | 3x Corsair HD120 RGB Fan | 2x Corsair LL120 RGB Fan | Corsair Lighting Node PRO
    Samsung LC27HG70 27" Curved HDR QLED Gaming Monitor 2K 144HZ
  • Teğmen
    178 Mesaj

quote:

quote:

Ok

Ben bundan aldım ama hala deneyemedim http://www.amazon.com/iClever%C2%AE-IC-BTT02-Bluetooth-Transmitter-Headphone/dp/B00KID3OC0/ref=sr_1_12?s=mp3&ie=UTF8&qid=1452538930&sr=1-12&refinements=p_n_shipping_option-bin%3A3242350011 , çünkü henüz bluetoth kulaklık seçimimi yapamadım.
    |
    |
    Bahsedilenler: ertemli

• Yarbay
    72239 Mesaj

Detaylı bilgim yok bir ara bir arkadaş paylaşmıştı aparat vs baya uzundu.
    |
    |
    ertemli kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    amazon gift karta 10 dolar olayını çözemedim. sipariş vereceğim. tam 59.9$ siparişim. Gift kart alırsam mükemmel olacak. Bu kampanyadan nasıl yararlanacağım bilen varsa detaylı yazabilir mi bana? Çünkü 10$ olayı bende çıkmıyor

Orijinalden alıntı: benim2

amazon gift karta 10 dolar olayını çözemedim. sipariş vereceğim. tam 59.9$ siparişim. Gift kart alırsam mükemmel olacak. Bu kampanyadan nasıl yararlanacağım bilen varsa detaylı yazabilir mi bana? Çünkü 10$ olayı bende çıkmıyor

Çıkmıyorsa alamazsın bu kadar basit.

evga classfield ve asus strix force. fiyat olarak ikiside ayni. onerebileceginiz baska model varsa bakabiliriz

Orijinalden alıntı: tired of waiting

arkadaslar 980 ti alicaz fakat kararsiz kaldik

evga classfield ve asus strix force. fiyat olarak ikiside ayni. onerebileceginiz baska model varsa bakabiliriz

Bu sayfada bir çok 980 ti alan oldu çoğu Classified dostum şaşma.

Orijinalden alıntı: benim2

Neden çıkmıyor felan de chate yardımcı olurlar. Pes etme ama 3 defa yaz

|
    |
Mobilya Takımları
haberler
son dakika
Bey Azura
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,859
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.