Şimdi Ara

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU] (3661. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
10 Misafir - 10 Masaüstü
5 sn
260.706
Cevap
2.701
Favori
13.892.387
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
634 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 36593660366136623663
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Salvoo

quote:

Orijinalden alıntı: Sedat.

Arkadaşlar merhabalar..

Amazondan Creative Z veya ZX ses karti almak istersek ''En Hizli'' kargo şekliyle İstanbula kaç günde ve Ne kadarlik bi ücretle elimizde olur lütfen söylermisiniz.. Fiyatlari ayri ayri söylerseniz ona göre bütçe ayarlayip ikisinden birini almak istiyorum..

En hızlı kargo 2-4 gün arası geliyor fakat 50$

Peki ne kadara getirebiliriz bu ses kartlarından ikisini.. Ayrı ayrı fiyat yazarmisiniz lütfen.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• GQ serisi fiyat performans, G2 serisi performans serisidir. Yani G2 serisi, GQ serisinden daha kalitelidir, fiyatı da genelde daha yüksektir.

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nephilis -- 13 Ocak 2016; 4:04:17 >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Salvoo

quote:

Arkadaşlar merhabalar..

Amazondan Creative Z veya ZX ses karti almak istersek ''En Hizli'' kargo şekliyle İstanbula kaç günde ve Ne kadarlik bi ücretle elimizde olur lütfen söylermisiniz.. Fiyatlari ayri ayri söylerseniz ona göre bütçe ayarlayip ikisinden birini almak istiyorum..

En hızlı kargo 2-4 gün arası geliyor fakat 50$

Peki ne kadara getirebiliriz bu ses kartlarından ikisini.. Ayrı ayrı fiyat yazarmisiniz lütfen.

Gördüğüm kadarıyla şuan bu 2 ses kartını da amazon satmıyor. TECH BUY diye bir satıcı satıyor ve ZX 102$, Z de 84$ iki üründe gümrük vergisine tabi. Z şuan en yavaş kargo + vergi ile toplamda 110$ gibi bir fiyatı var. En hızlı kargo da ise 46$ kargo + 23$ vergi ile toplamda 155$ a geliyor. ZX de en yavaş kargo + vergi ile 1333$, en hızlı kargo + vergi ile 186$ tutuyor.

• selam arkadaşlar. şu mikrofonu almayı düşünüyorum

http://www.amazon.com/Blue-Microphones-Yeti-USB-Microphone/dp/B002VA464S/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1452650501&sr=8-1&keywords=blue+yeti&refinements=p_n_shipping_option-bin%3A3242350011

yenisi 98,used olarak ise 83 dolara alabiliyorum.acaba 83 lüğü alsam gümrükte kalır mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: Nephilis

GQ serisi fiyat performans, G2 serisi performans serisidir. Yani G2 serisi, GQ serisinden daha kalitelidir, fiyatı da genelde daha yüksektir.

Performans derken? içinde kullanılan devreler dahil birebir aynı güce, performansa ve verimliliğe sahipler. Evga ufak tefek 0,5 mm büyük fan, 5 yıl ekstra garanti, full modüler gibi kayda değmicek şeylerle fark yaratmaya kalkmış ama kesinlikle arada ki farka değmez. Yani bence boşuna G2 ile GQ arasında dağlar, bayırlar yaratmaya gerek yok. PSU da önemli olan kalite, verimlilik ve tek kanaldan sağladığı toplam güç ki bunlar birebir aynı olduğuna göre kalkıp da 5 yıl ekstra garanti (ki 10 yıl sonra kimin ne olacağı ne malum? her şirket batabilir) ve full modüler diye gümrük sınırına girip + dünyanın parası fazla ücret verilmez.

• B.AYAR kullanıcısına yanıt
    Doğrudur hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • tayfur3294 kullanıcısına yanıt
    Hocam 5 ocak saat 22 civari yaptigim alisveriste kur 2.99 olarak hesaplandi. sanirim o gunku kur da 2.98 idi.

Kart cepteteb kredi kartiydi.
    Ayrica 100lira uzeri 4 taksit yapiyorlar. Oncesinde mesajla kaydolmaniz gerek.

• Merhaba,

50$'lık gift card alsam 10$ hediyesiyle birlikte ingiliz amazonda (amazon.co.uk) kullanabilir miyim?

Toplamda vergi ve kargo dahil 196$'lık alışverişim olacak.

Cevabı merak edenlere kısaca sadece ana sitede, Amerika, kullanılabilir.

Me: Hi,
    I am eligible member of 10$ gift if I order 50$ or more Gift Card from Amazon US.
    Can I use This Gift Card with its 10$ gift on Amazon UK (United Kingdom).
    I am going to purchase 196$ worth item including custom fee and shipping.
    Best Regards,
    Mohamed: Hello, my name is Mohamed. I'm here to help you today.
    Hi, Onur.
    Me: Hi,
    Mohamed: I understand that you want to use your gift card balance in Amazon UK. I'm sorry that you cannot use the gift card balance in our partner site. You can use it only on the own website.
    Me: OK. Thank you for your kind interest.
    Good day
    Mohamed: You're welcome.
    Is there anything else I can assist you with today?

Me: No, thank you.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi osiosborn -- 13 Ocak 2016; 7:21:38 >

• quote:

Orijinalden alıntı: UfukAkkus1

Hocam Logitech g930 kovalayabilirsiniz 64.90 olmuştu. Ya da hyperx cloud 2 67.99 dan almıştım çok memnunum

Öncelikle bilgi için teşekkürler hocam. Şuanda şu kulaklıklarda indirim var değerlendirmek gerekir mi sizce yoksa g930 ile hyperx cloud 2 mi kovalayayım?
    Turtle Beach PX22
    Corsair Gaming H1500

• quote:

Orijinalden alıntı: Sengoku Iori

quote:

Orijinalden alıntı: UfukAkkus1

Hocam Logitech g930 kovalayabilirsiniz 64.90 olmuştu. Ya da hyperx cloud 2 67.99 dan almıştım çok memnunum

Öncelikle bilgi için teşekkürler hocam. Şuanda şu kulaklıklarda indirim var değerlendirmek gerekir mi sizce yoksa g930 ile hyperx cloud 2 mi kovalayayım?
    Turtle Beach PX22
    Corsair Gaming H1500

Kablolu kaliteli diyosanız hyperX cloud 2, illa kablosuz olsun diyosanız g930 veya h2100.

• Bu kulaklık türkiye'de kaç para bilen varmıdır arkadaşlar. Hoşuma gitti.

PHILIPS SHB 5500

chip incelemesi

http://www.chip.com.tr/inceleme/philips-shb-5500_4426.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi deedrah -- 13 Ocak 2016; 8:47:58 >

• Black friday'deki mouseları nasıl kaçırdım hala yanıyorum (:
  • Amazondan uygun fiyata iyi özellikte bir ürün almaya karar verdim. Sepete attım gün içinde, biraz daha boş vakitte inceleyim diye akşam evde siparişimi tamamlarım dedim. Hazır almışken aynısından 1 tane daha aldım. Diğer ufak tefek birkaç siparişle birlikte işlemlere başladım. Diğer ürünlerde sorun çıkmadı ama uygun fiyatlı olandan sadece 1 tane alabileceğimi yazdı. 21 ocakta çıkacakmış ürün, tamam dedim bir tane olsun ondan, tekrar işleme devam ettim. Bu sefer de ürünü tamamen iptal etti amazon.

Ürünün gelmesi çok uzun sürecek, şu an satamıyoruz vs gibi bir şeyler yazdı. Üstelik Türkiye'ye satışı da kapattı. Deli etti beni. Olayı tam olarak anlayamadım, ürünü ön siparişe çıkarıp sonra vazgeçiyor ve Türkiye satışı yok diyor artık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: deedrah

Bu kulaklık türkiye'de kaç para bilen varmıdır arkadaşlar. Hoşuma gitti.

PHILIPS SHB 5500

chip incelemesi

http://www.chip.com.tr/inceleme/philips-shb-5500_4426.html

http://www.philips.com.tr/c-p/SHB5500BK_00/kablosuz-bluetooth-kulakliklar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi agirseviyorum -- 13 Ocak 2016; 9:13:30 >

• Nephilis N kullanıcısına yanıt
    ben bu ürünü aldım

http://www.amazon.com/gp/product/B00EON40CS?psc=1&redirect=true&ref_=oh_aui_detailpage_o00_s00

yılbaşında 39 dolara düşmüştü fiyatı kargo ile birlikte 54 dolara geldi. Fan sesi çok yüksek gibi geldi bana bu konuda sıkıntım var maalesef. değişime göndersem mi çok kararsız kaldım
  • Bugün teslim edilir mi ? İstanbul içi.

• DonanımcıAhmetD kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

Sorunuzla ilgisi yok ama az önce ilk siparişimi verdim.

Sanal Kartla aldım. Henüz karttan para çekilmedi.

Kartlarda CV2 kodu oluyor, arka tarafta, bu kodu sormadı.

Sadece isim, kart numarası ve Son k. tarihi.

Bir sorun olur mu? Sizde de böyle miydi?
  • beyler bı kulaklık tavsıye edebılırmısınız . %80 muzık+film %20 oyun için kullanacagım
  • yurt dışı steelseries ürünlerinde tr garantisi oluyor mu? ona göre sepette bir kaç ürün var da. öyle karar verecem.
  • osiosborn kullanıcısına yanıt
    Amazon CVC veya CV2 koduna ihtiyaç duymaz. Para hemen çekilmez kargoya verileceği zaman çekilir. İyi alışverişler dilerim.

• 
Sayfa: önceki 36593660366136623663
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.