Şimdi Ara

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU] (3660. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
260.706
Cevap
2.701
Favori
13.892.273
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
634 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 36583659366036613662
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Salvoo

Razer Kraken Chroma 7.1

Corsair Gaming H2100

Logitech G930

Her anlamda hangisi daha üstün acaba?

Şuan G430 kullanıyorum aslında memnunum ama 2 metre kablosu falan bıktırdı çok uğraştırıyor

Bunların arasında en çok olumlu yorum alan Krakendir ve sanırım daha iyi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MühendisMurat

quote:

Razer Kraken Chroma 7.1

Corsair Gaming H2100

Logitech G930

Her anlamda hangisi daha üstün acaba?

Şuan G430 kullanıyorum aslında memnunum ama 2 metre kablosu falan bıktırdı çok uğraştırıyor

Bunların arasında en çok olumlu yorum alan Krakendir ve sanırım daha iyi.

http://www.amazon.com/Razer-Kraken-Analog-Gaming-Headset/dp/B00Z0IBMAY/ref=sr_1_17?s=pc&ie=UTF8&qid=1452640763&sr=1-17&refinements=p_n_shipping_option-bin%3A3242350011

Bu nasıl hocam? şuan en dip fiyatında ve TR de 500 TL civarı satılıyor. Chroma ile arasında ki fark nedir?

• 8 Ocakta sipariş verdiğim G930, 11 Ocakta yola çıktı. Teslim tarihi 22 Ocak diyor, daha erken gelme imkanı var mıdır? Daha önce verilen tarihten erken gelen oldu mu?
  • SesliDüsünenFilozof kullanıcısına yanıt
    merhaba

Yola çıktı derken? Eğer hedef ulkeye gonderim diyorsa, birkaç günde elinizde olur

• legolasbride kullanıcısına yanıt
    Ayın 1. Ve 2. Gunundeki iptallerin ucretleri bugun geldi hocam enpara bir gunde iade etti sagolsun ayin 8. Gunundeki iptal de hafta ici yatar sanirim

• bildiğiniz gibi bazı ürünlerin TR göndrimi yok. Borderlinx olarak hangi firma daha uygun fiyata taşıma yapıyor. süre önemli değil. fiyat olarak soruyorum. tavsiyeler için teşekkürler...
  • Kredi kartı olarak yurt dışından amazondan yapılan alışverişlerde en az kur farkı alan banka ve kart hangisi acaba alışveriş yapan arkadaşlar deneyimlerini yazabilirler mi

(yapı kredi 83.68$=268TL olarak hesapladı 1$=3.20tl)

• Amazon'dan Türkiye'ye gelmeyen almak istediğim bir ürün var. Diğer satıcılarla Türkiye'ye gelip gelmediğini anlamam için ne yapmam gerek? Kaç defa mail attım geri dönmediler. Sipariş geçeceğim sonra gelmeyecek diye korkuyorum. Fikri olan var mı?
  • Bu arada dikkat ediyorum da artık online chat de sürekli hintliler çıkıyor

Hintliler de zaten bizim milletten daha beter

Hatta %90 Türkiyeden bağlananlara özel olarak bu hintlileri seçiyorlar

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU]

• Bunu bilmiyorum ama sadece kraken pro olanın kötü olduğunu biliyorum onun bir üst versiyonu sanırım burada pek adı geçmedi.

• quote:

Orijinalden alıntı: tayfur3294

Kredi kartı olarak yurt dışından amazondan yapılan alışverişlerde en az kur farkı alan banka ve kart hangisi acaba alışveriş yapan arkadaşlar deneyimlerini yazabilirler mi

Enpara diyenler vardı sanırım ama işbankası kullanıyorum ben o da çok fark koymuyor.

• quote:

Bunu bilmiyorum ama sadece kraken pro olanın kötü olduğunu biliyorum onun bir üst versiyonu sanırım burada pek adı geçmedi.

Anladım hocam teşekkürler.

Bu arada araştırırken gözüme çarptı;

EVGA 650W GQ 80+ GOLD 69.99$ G2 ile GQ arasında ki farkı bilmiyorum ama görünüşe göre pek fark yok çünkü ikisi de tek kanal 54A ve 648W güç veriyor.

http://www.amazon.com/EVGA-SuperNOVA-Modular-Supply-220-G2-0550-Y1/dp/B0106RDI3W/ref=sr_1_27?s=pc&ie=UTF8&qid=1452643852&sr=1-27

Aynı şekilde 750W 80+ GQ GOLD'da 79.99$ ile gümrük sınırı altında

http://www.amazon.com/EVGA-SuperNOVA-Modular-Supply-220-G2-0550-Y1/dp/B0106RDI3W/ref=sr_1_27?s=pc&ie=UTF8&qid=1452643852&sr=1-27

• İyimiş bunlar GQ en son çıkan seri BEST quality olarak geçiyor ilgilenenleri çıkacaktır.

• quote:

Orijinalden alıntı: tayfur3294

Kredi kartı olarak yurt dışından amazondan yapılan alışverişlerde en az kur farkı alan banka ve kart hangisi acaba alışveriş yapan arkadaşlar deneyimlerini yazabilirler mi

Dün gece alış veriş yaptım, bu akşam 20.42 de enparadan çekti amazon, kur 3.0243, üstelik bizde piyasalar kapandıktan sonra kurlar biraz fazla oluyor. Ama ABD gündüz işlem saatleri bizde akşama denk geldiği için mecburen böyle oluyor.
    Şimdiye kadar 3 işlem yaptım enpara ile bir problem olmadı, kurlar makul, ancak enpara kredi değil debit kart.
  • quote:

İyimiş bunlar GQ en son çıkan seri BEST quality olarak geçiyor ilgilenenleri çıkacaktır.

Biraz araştırdım da dediğiniz gibi en son çıkan seri ve kimisi GQ daha iyi kimisi de G2 daha iyi diyor. TR piyasasına bakıldığı zaman 750W Gold powerlar 400-450 TL hatta bazı modeller 500+ civarında geziyor. Şuan kargo dahil 300 TL ye alınabiliyor 750W GQ
  • Arkadaşlar merhabalar..

Amazondan Creative Z veya ZX ses karti almak istersek ''En Hizli'' kargo şekliyle İstanbula kaç günde ve Ne kadarlik bi ücretle elimizde olur lütfen söylermisiniz.. Fiyatlari ayri ayri söylerseniz ona göre bütçe ayarlayip ikisinden birini almak istiyorum..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sedat.

Arkadaşlar merhabalar..

Amazondan Creative Z veya ZX ses karti almak istersek ''En Hizli'' kargo şekliyle İstanbula kaç günde ve Ne kadarlik bi ücretle elimizde olur lütfen söylermisiniz.. Fiyatlari ayri ayri söylerseniz ona göre bütçe ayarlayip ikisinden birini almak istiyorum..

En hızlı kargo 2-4 gün arası geliyor fakat 50$
    Merhaba

Bildiğim kadarıyla, ürün ülkemize gelmiyorsa zaten ödeme yapamazsınız..

• quote:

Bu arada dikkat ediyorum da artık online chat de sürekli hintliler çıkıyor

Hintliler de zaten bizim milletten daha beter

Hatta %90 Türkiyeden bağlananlara özel olarak bu hintlileri seçiyorlar

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU]

g

• alks kullanıcısına yanıt
    Abd deki pek çok firmanın düşük iş gücü nedeniyle callcenter ları hindistandadır, büyük ihtimalle amazonda öyle.

• 
Sayfa: önceki 36583659366036613662
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.