Şimdi Ara

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU] (12297. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
9 Misafir - 9 Masaüstü
5 sn
260.706
Cevap
2.701
Favori
13.892.271
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
634 oy
Öne Çıkar
Giriş

Orijinalden alıntı: mersin123

quote:

Orijinalden alıntı: xymox

quote:

Orijinalden alıntı: mersin123

Allah bu forumun teknik sorumlularını ne yapmasın!
    Ozeri bıçak seti ile ilgili yazdığım incelemeyi uçurdu. Şimdi aynı mesajı ben tekrar nasıl yazayım?!

kısaca tekrar yaz kardeş bende alıcam ona göre :D

Offf, of...
    Kısaca nasıl yazayım?
    Kısaca bıçaklar kaliteli ancak beklediğimden büyük çıktı. Almayı düşünen arkadaşlar bunu dikkate alsınlar. Zaten resme bakarsanız ne demek istediğimi anlarsınız.

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU]

Bende 20 dolara almıştım gerçekten çok büyük görünüyor. Birde ağırsa pek kullanışlı olmaz.

• iphone telefonuma amazondan şarj kablosu almayı düşünüyorum da, hangi marka daha kalitelidir?
    Ne tavsiye edersiniz?
  • Musab kullanıcısına yanıt
    .com da amazonbasic di sanırım aldım memnunum çok hesaplı değildi ama sepete ilave yaptım + uzun olanı aldım 7-8 dolar civarı birşeydi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: trace-

Sizin için bu ürünü sepetime ekledim ve tahmini teslimat tarihinin 28 Temmuz ve 4 Ağustos arasında olduğunu gördüm. Ürününüz bu tarihler arasında mutlaka gelir. Çok ekstrem durumlar olursa (Doğal afet , ürünün transitte kaybolması, ürünün kargoda hasar görmesi gibi nadir ama olası durumlarda ) Amazon sizi bilgilendirecektir. Ürünün şu anki sayfasında yazan bilgiyi aktarıyorum burda:
    quote:

$163.99 + $36.35 Shipping & Import Fees Deposit to Turkey

Buradaki fiyatın haricinde 5 krş dahi ödemeyeceksiniz. Çok çeşitli kargo firmasıyla çalışıyorlar ve Türkiye içinde anlaştıkları birçok firma var.Kargo için de ilk sayfadaki Kargo bölümünü okursanız gerekli bilgileri edineceksiniz.

teşekkür ederim bilgi için, fakathttp://www.vatanbilgisayar.com/samsung-500gb-850-evo-sata-30-okuma-540mb-yazma-520mb-ssd.html bu ürünle farkı nedir amzonda ki ürünün ?

• Hocam "Youtuber" olmadığından emin olun olun sonra alın derim

• quote:

Orijinalden alıntı: Felicity51

enteresan bir durum olmuş.Yakın zamanda mı oldu hocam bu olay?Bu durumda para iadesi direk gerçekleşiyordur sanırım?Anlattığınıza benzer bir durum başıma gelirse çok üzülmem .de nin gönderim açmasını beklerim :) Bir arkadaş amd Türkiye garantisi yok demiş,siz bunu bilerek mi aldınız?

yakin zamanda oldu yeni sayilir.

iade gerceklesiyor tabi ki

Turkiye garantisi vs bilmiyorum ama amazon garantisi var sonucta

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • amazon.de'den 10€'luk bir ürün almak istiyorum ama kargo ücreti daha pahalı. Yok mu İstanbul avrupadan birileri siparişine eklese ücretini versem kargodan kurtarsa beni:/

• quote:

Orijinalden alıntı: kvc_kvc

https://www.amazon.de/gp/product/B00I45JHDE/ref=ox_sc_sfl_title_25?ie=UTF8&psc=1&smid=A3JWKAKR8XB7XF
    buyrun hocam..

Bu üründe pil bitince çöpe mi atıyoruz tekrar şarj oluyor mu

• quote:

Orijinalden alıntı: acbold

Hocam "Youtuber" olmadığından emin olun olun sonra alın derim

14 yaş

Youtuber olacakmış

• Pazar günü iptal işlemi gerçekleştiriliyor mu? Alacağım ürünün farklı bir modeli indirime girmiş onu almak istiyorum. Fakat aldığım ürün gönderime hazırlanıyor olduğu için iptal garantisi vermedi iptal ederken.
  • Hocam eğer bütçeniz varsahttps://www.amazon.de/Samson-Meteor-Studio-Podcast-Mikrofon/dp/B004MF39YS/ Kendim aldım kullanıyorum gayet memnunum. Tabi fiyatı artmış 50€'ya almıştım ben.
  • 2. Baskı
    https://www.amazon.com/gp/product/B01LWK868K

Ozeri bıçak seti geçen haftalarda fırsat olarak paylaşılmıştı. Ben de olumlu yorumlardan yola çıkarak
    dip fiyatta iken (13$) aldım. İndirimlerle bana 40 TL civarına mal olmuş oldu.

Öncelikle belirtmeliyim ki bıçaklar biri hariç beklediğimden daha büyük çıktı. Şef bıçakları gibi
    büyük bıçak kullanmaya alışık olmayanlara hiç tavsiye etmem. Evdeki benzer bir bıçaktan (7 numara)
    biraz alışık olduğum için bunlara da bir süre sonra alışırım diye düşünüyorum.

Bıçak setini kutusuyla ilk elinize aldığınızda ağırlığı hemen dikkatinizi çekiyor. Önce kutusu mu ağır
    diye düşünüyorsunuz ancak hayır bıçakların kendisi ağır. Tek parça çelikten yapılmışlar ve ağırlığın
    sebebi sap kısımlarının içi dolu olması olsa gerek. Ancak bu ağırlık kullanımda rahatsızlık oluşturacak
    kadar değil. Sap kısmının parlak metal olması ele oturma yönünden sıkıntı oluşturmuyor.

Günlük kullanımda domates, salatalık ve patates gibi sebzeleri soyarken 2 numaralı bıçağı kullanıyoruz ki
    1 numaralı Ozeri ile de aynı işlemleri rahatça yapabildik. Daha büyük ve sert ürünleri kesmek ya da doğramak
    için 3,4 ve 5 nolu bıçakları kullanıyoruz ki bu bıçaklardan daha büyük bıçakların evlerimizde pek yaygın olmadığı
    düşünüldüğünde (en azından benim gözlemlerim bu yönde) yukarıda da belirttiğim gibi 6,8 ve 9 nolu Ozeriler ile
    bunları yapmakta zorlanabilirsiniz.

Bıçakların üzerindeki delikler doğradığınız ürünlerin bıçağa yapışmasını engelliyor ancak bu durum ilerleyen dönemlerde
    hijyen açısında sorun yaratabilir. Bu sebeple bıçaklar yıkanırken bu deliklere özellikle özen gösterilmeli. Diğer markalarda
    yapışmayı engellemek için göz yaşı damlasına benzer oyuklar kullanılıyor. (bakınız 7 nolu bıçak)

Bıçağın kutusunun köşesindeki bileyici bu tarz bileyicilerden beklenebilecek kadar görevini yapıyor.

Bugün mahalle pazarında bıçak satılan bir tezgahta fiyatları sordum. Bilmediğim markaların bıçakları 10TL (2 no boyutunda) ve
    15 TL (3,4 ve 5 no boyutunda) satılıyordu. 15 TL lik bıçaklardan 3 tane alsam bile benim aldığım Ozeri’den daha pahalıya geliyor.

Sonuç itibariyle uygun fiyata kaliteli ve tahminimce uzun ömürlü bir bıçak setine sahip olmuş oldum. Yaklaşan Kurban bayramında
    daha çok işimizi göreceğini düşünüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mersin123 -- 16 Temmuz 2017; 1:42:38 >

• Detaylı bilgi için teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: undermunder

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    Ah kapanmış mı iyiki almışım o zaman zamanında Şaka bir yana böyle bir ürünü neden kapatırlar anlamam, Kargosu gücücük zaten minnacık kutuda yıpranmış olarak gelmişti. Türkiye'ye ne satılsa bir kaç hafta ya da en geç bir kaç ay içinde satışa kapanıyor
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• quote:

Orijinalden alıntı: Emilia_Clarke

'-DH-Amazon işbirliği projesi başladı.' derken? İlk sayfada bununla alakalı birşey bulamadım da.

Bunu ben de merak ediyorum

• Logitech G302 Daedalus Prime Moba mause 22 + 6 dolar fiyat dip fiyattan 65 cent fazla yalnız prime istiyor hazır amerikada prime günü yeni geçmişken prime açık olanlar ihtiyacı olanlar alsın bende aynı fare var 2 yıldır kullanıyorum gayet güzel üzerinde 2 tane programlanabilir tuş var türkiyede 200 tl civarı en ucuz

eli ufak olanlara benim gibi iyi bir mause çok büyük değil parmaklarınız yatay pozisyonda kalıyor kimi fareler büyük oluyor böyle kartal pençesi gibi tutman gerekiyor ben sevmediğim için deneyerek bundan almıştım tavsiye ederim

https://smile.amazon.com/Logitech-Daedalus-Prime-Gaming-Mouse/dp/B00OHJY7C2/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi archeuscaine -- 16 Temmuz 2017; 3:20:50 >

• quote:

Orijinalden alıntı: kanlı portakal

quote:

Orijinalden alıntı: Emilia_Clarke

'-DH-Amazon işbirliği projesi başladı.' derken? İlk sayfada bununla alakalı birşey bulamadım da.

Bunu ben de merak ediyorum

Tahminim referans link sistemiyle burada paylaşılan ürünlerin hemen Türkiyeye gönderime kapatılması olabilir.

Manuel yapınca amazon.de çalışanlarına çok iş yükü bindiğinden dolayı başarılı bir proje olacaktır
  • ZOTAC GTX 1070 Mini her şey dahil 440$'a geliyor, sıcak gibi mevcut şartlarda

https://www.amazon.com/ZOTAC-GeForce-Compact-Graphics-ZT-P10700G-10M/dp/B01LLAJ8PU/
  • RevoLand R kullanıcısına yanıt
    Ah siz paylaşırken stokta var mıydı bilmiyorum ama geçtim siparişi
    Şuan beklemede 2 Tane Rx 580, 1 Tane 1080 Ti FE, 1 tane Rx 480, 1 Tane 1070 ITX var bi de bu eklendi. Hangisi daha önce kargolanırsa o olacak gibi, ama büyük olasılıkla bu fiyata bunlar varken 1080Ti iptal ederim. Bu yoklukta iyi fiyat valla
  • TinyAngel kullanıcısına yanıt
    Mutfakta zaman gecirmeyi seven birisiyim. Ayni bicaktan ben de almistim. Aslinda sorun agirlik degil bence hafiflik. İnsan eline alinca boyle kaliteli bicak agirligini hissedemiyor maalesef. Genel oalrak hafif bicaklar ve bu da dandikmis hissi veriyor. Bileyleme kisminda evdeki baska bicaklari denedim cok ise yaradigini soyleyemeyecegim. Keskinlik konusunda basarililar. Genel yorumum normal bicak seti. Ne iyi ne kotu ortalama. Turkiye'de daha kalitelileri bulunabilir.

• 
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.